Results from The International Championships - Junior Standard WTFQ(V) 2006. október 11.
Hírdetés
Nem akarod többet látni ezeket a hirdetéseket? Csatlakozz a teljes jogú tagokhoz!
fotó videók
Tájékoztatás advertise your product oldalunkon

The International Championships
Anglia - Brentwood/London 2006. október 10.

Junior Standard WTFQ(V) 2006. október 11.

Döntő

1  Kyle Taylor & Jourdan Stone Anglia
2  Francesco Galuppo & Debora Pacini Olaszország
3  Chong He & Jing Shan Kína
4  Si Cheng Li & Zhou Man Ni Kína
5  Luca Balestra & Krizia Balestra Olaszország
6  Semen Iatsenko & Anna Rozhkova Oroszország
Nem szereted a hirdetéseket?   Csatlakozz a teljes jogú tagokhoz!

Középdöntő

7  [28] Iaroslav Bieliei & Kristina Noshchenko Ukrajna
8  [26] Alessandro Bosco & Federica Bosco Olaszország
8  [26] David Moretti & Francesca Sfascia Olaszország
10  [23] Giuseppe Di Napoli & Caterina Coscia Olaszország
10  [23] Igor Kruglov & Olga Scherbina Oroszország
12  [18] Daniel Power & Amy Ward Anglia
13  [17] Bruno Picconi & Carlotta Liardi Olaszország
14  [11] Aleksey Polovnikov & Anna Argun Oroszország
15  [9] Filipp Borisenok & Anastasiya Kuznetsova Oroszország

Do you want to look like our Elite Performers? Order your dancewear, shoes, accessories from our shop or visit us on-line.

Elődöntő

16  [13] Pierpaolo Chiantera & Cristina Chiantera Olaszország
16  [13] Mirko Spano & Serena Quadrelli Olaszország
18  [12] Fedor Isaev & Anna Zudilina Oroszország
19  [11] Matteo Lumetta & Nausica Angelini Olaszország
19  [11] Ott Sander Palm & Madli Pappa Észtország
19  [11] Roman Zotov & Lidiya Chernova Oroszország
22  [9] Yufeng Bi & Tian Ding Mao Kína
22  [9] Daniel Silva & Lauren Hunt Anglia
24  [8] Benjamin Calkar & Tara James Dánia
25  [5] Aleksei Eliseev & Anastasiya Rybalko Oroszország
25  [5] Alex Freyr Gunnarsson & Ragna Björk Bernburg Izland
25  [5] Jonas Kazlauskas & Alexandra Hawley (aka Golovchenko) Anglia
28  [3] Yu Ting Wen & Xiao Chun Yao Kína
29  [2] Raiko Väljamäe & Baile Orb Észtország
29  [2] Ji Wang & Vivian Xue Gao Kína
31  [1] Mechyslav Pavlyuk & Margaretta Midura USA
32  Karl Andres Saul & Marina Tülp Észtország

2. forduló (legjobb 61)

33  [16] Li Di & Zhao Lei Kína
33  [16] John Giannini & Stevie Jones Anglia
35  [15] Ben Milan-Vega & Rebecca Milan-Vega Anglia
35  [15] Morten Riis & Sarah Hoffmann Dánia
35  [15] Jing Yang & Li Yang Kína
38  [14] Jan Hamburg & Maria Soone Észtország
38  [14] Hampus Norberg & Lana Murphy (aka Astrom) Svédország
40  [13] Yu Dong Chen & Du Lin Ling Kína
40  [13] Sidney Chong & Ellie Smith Anglia
42  [12] Alexander Borisov & Ksenia Aleksandrova Oroszország
42  [12] Lorenzo Romano & Eleonora Riccardi Olaszország
44  [11] Edmund Ault & Nikita Vince Anglia
44  [11] David Ellis & Danielle Grover Anglia
44  [11] Daniil Kapitanov & Ekaterina Tregubova Oroszország
47  [7] Marius Kristiansen & Kristine Bohnsdalen Norvégia
47  [7] Aleksandr Sologub & Darya Grishko Oroszország
49  [6] Sigurdur Atlason & Sara Jakobsdottir Izland
50  [5] Roobert Perttilä & Kaisla Kivijärvi Finnland
51  [4] Jaakko Kivijärvi & Derya Özgün Finnland
51  [4] Guiseppe Massimilla & Courtney Payne Olaszország
51  [4] Nathan Thetford & Hermione Green Anglia
54  [2] George Bowyer & Charlotte Sweeney Anglia
54  [2] Salvo Gianino & Sabrina D'amico Olaszország
54  [2] James Tucker & Lauren Williamson Anglia
57  [1] Aarron Feeney & Clara Roy Anglia
58  Michael Barnes & Ellie Irvin Anglia
58  Yasufumi Ishizuka & Kanako Ishihara Japán
58  Ville Nikkanen & Sanni Breilin Finnland
58  Vegard Soetvik Krogh & Jeanette Kristiansen Norvégia

A következő párosokról nincsen eredményünk

  Vsevolod Anikin & Evgeniya Vargo Oroszország
  Kirill Baturin & Milena Mekshun Oroszország
  Maksim Bondar & Kristina Bespechnova Oroszország
  Viktor Burchuladze & Vera Bondareva Oroszország
  Xie Wen Chao & Zhang Yu Bai Kína
  Vito Coppola & Manuela di Buono Olaszország
  Oleksandr Frantsen & Olga Shchuchynska Ukrajna
  Shan Feng Guan & Xiang Gao Kína
  Dmitry Ivanov & Elena Vaholder Oroszország
  Viacheslav Karasev & Ekaterina Bykova Oroszország
  Evgeni Kuzin & Valeriya Agikyan Oroszország
  Ferdinando Lamberti & Alessia Santo Olaszország
  Vander Hinlon Lely & Liu Wen Hui Kína
  Cheng Lin Li & Na Meng Kína
  Yang Yang Liu & Liao Ai Ying Kína
  Jia Jun Ma & Qian Xu Kína
  David Manukyan & Kseniya Snytko Oroszország
  Roberto Noschese & Paola Volpe Olaszország
  Roman Oligov & Valeriya Babay Ukrajna
  Dmitro Paley & Anastasiya Kuzmina Ukrajna
  Adam Parry & Natalie Parry Anglia
  Vladimir Pavlov & Yunona Gvozdeva Oroszország
  Andriy Pyatakha & Oksana Tsykalyuk Ukrajna
  Feng Qiao & Mingli Cai Kína
  Aleksandr Shapovalov & Nadezhda Artamonova Oroszország
  Yuri Soldatov & Angelina Sibaeva Oroszország
  Meng Su & Tianli Zi-sun Kína
  Matteo Tomasoni & Manuela Corrado Olaszország
  Evgeniy Vakulenko & Anna Kozhuryakina Oroszország
  Stanislav Wakeham & Jasmine Chan
  Xiao Rong Yu & Xu Wen Wen Kína
  Chen Yu Long & Yu Yuan Wang Kína
  Peng Zhau & Guo Kang Li Kína
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}