Results from The Imperial Championships - Amateur Latin 2004. október 10.
Hírdetés
Nem akarod többet látni ezeket a hirdetéseket? Csatlakozz a teljes jogú tagokhoz!
Tájékoztatás advertise your product oldalunkon

The Imperial Championships
Anglia - Frimley Green 2004. október 10.

Amateur Latin 2004. október 10.

Döntő

1  Peter Stokkebroe & Kristina Juel Dánia
2  Matej Krajcer & Iwona Golczak Szlovénia
3  Derek Hough & Rosa Filippello Anglia
4  Artem Okharimenko & Alexandra Nelyubina Oroszország
5  Krzysztof Hulboj & Janja Lesar Szlovénia
6  Denis Podolski & Yuliya Kushnirenko Oroszország
Nem szereted a hirdetéseket?   Csatlakozz a teljes jogú tagokhoz!

Középdöntő

7  Martino Zanibellato & Michelle Abildtrup Dánia
8  Stanislav Nikolaev & Kristina Kozlova Oroszország
8  Evgeni Ryupin & Olga Yagant Oroszország
10  Gregor Rebula & Lisa Darby Anglia
10  Robin Sewell & Nuria Santalucia Ausztrália
12  Marat Gimaev & Alina Basyuk Oroszország

Elődöntő

13  Artem Epifanov & Ewa Szabatin Lengyelország
14  Guy Rosen & Viktoriya Fadina Luxemburg
15  Evgenij Voznyuk & Katharina Simon Németország
19  Stephen Mccann & Marina Shalneva Anglia
20  Aleksandr Kaliuzhnyi & Svetlana Bubnova Oroszország
20  Marco Mancini & Giada Filacchione Olaszország
22  Lu Ning & Wei Wei Kína
23  Anton Marchuk & Oxana Sidorenko Oroszország
23  Fabio Modica & Tinna Hoffmann Dánia
25  Vladislav Borodinov & Irina Garous Oroszország

3. forduló (legjobb 45)

26  Dmitry Khudyakov & Kristina Plescheva Oroszország
28  Andrew Cuerden & Hanna Haarala Anglia
28  Denis Shepelev & Anna Abakumova Oroszország
30  Vladimir Karpov & Olga Barannikova Oroszország
31  Sune Hartmann & Liza Lebedeva Dánia
31  Mirko Sciolan & Sabrina Meretti Olaszország
33  Vladimir Fetisov & Farida Galieva Oroszország
33  Peter Majzelj & Maja Gersak Szlovénia
33  Nikolai Palianov & Polina Gladkova Oroszország
36  Gaetano Broccoli & Consuelo Costa Olaszország
36  Andrea Silvestri & Francesca Berardi Olaszország
38  Davide Barone & Michela Rossi Olaszország
38  George Osadchy & Irina Bubnova Oroszország
40  Mario Palermo & Federica Lappano Olaszország
42  Mikko Kaasalainen & Adrienn Fitori Finnland
43  Cristian Bertini & Lucia Bertini Olaszország
43  Janick Birkehoj & Asta Sigvaldadottir Dánia
45  Stefano Oradei & Luisa Beliani Olaszország
46  Gabriele Goffredo & Ekaterina Vaganova Olaszország
46  Stefano Vidoni & Pamela Lorusso Olaszország
48  Giordano Pizzardi & Tatiana Banco Olaszország
49  Alberto Tridente & Giulia Settomini Olaszország
49  Toni Tuominen & Soile Nasanen Finnland

2. forduló (legjobb 76)

51  Ryan Hammond & Lindsey Muckle Dél-Afrika
  Benedict Asgeirsson & Benedicte Bendtsen Dánia
  Salvatore Bellavita & Ylenia Intravaia Olaszország
  Adam Blakey & Meagan Alderton Ausztrália
  Vincenzo Ciullo & Anna Maria Limongelli Olaszország
  Damian Czarnecki & Michaela Kjaer Dánia
  Vitaliy Didenko & Anna Korol Oroszország
  Nikolai Elizariev & Karina Akhmaddoulina Oroszország
  Manuel Fraboni & Daniela Infantino Olaszország
  Simone Franco & Sara Casini Olaszország
  Artiom Galiaga & Ophelie Sarica Franciaország
  Sergiy Georgiyev & Roswitha Wieland Ausztria
  Sergei Guskov & Anna Sharikova Oroszország
  Patrick Helm & Sharna Burgess Anglia
  Wen Li & Zhen Li Chen Kína
  Rene Loft & Laura Hair Dánia
  Damiano Lonardi & Sara Cengia Olaszország
  Sergey Matsuk & Ekaterina Vorobeva Oroszország
  Valentin Milev & Ekaterina Fadeeva Bulgária
  Oleg Miroshnichenko & Elena Feitliher Izrael
  Ken Moller Hansen & Henriette Lindberg Dánia
  Fabio Notargiacomo & Silvia Notargiacomo Franciaország
  Emiliano Palmieri & Federica Rai Olaszország
  Roberto Paulesu & Romina Deidda Olaszország
  Nicolas Pouget & Coralie Anfray Franciaország
  Toni Rasimus & Anna Liisa Bergström Finnland
  Daniele Sargenti & Eleonora Comparini Olaszország
  Thomas Szego & Corinne Roost Svájc
  Alexander Timofeev & Elena Muratova Oroszország
  Mads Vad & Kelly Smith Dánia
  Kristian Vellejus & Lotte Rodenberg Dánia

1. forduló (legjobb 114)

83  Anton Belyayev & Karolina Paliwoda Kanada
83  Matti Puro & Anne Jänkälä Finnland
85  Daniele Gozzi & Ilenia Odorico Olaszország
86  Roberto Baldolini & Giulia Francoletti Olaszország
87  Dawid Kaminski & Rachel-anne Morgan Anglia
88  Laurits Buse & Gitte Kragelund Dánia
88  Roland Kouwenberg & Janneke Vermeulen Hollandia
88  Michele Prioletti & Sonia Stanziani Olaszország
91  Giuseppe Caruso & Gaetana Torrisi Olaszország
91  Bruno Fontana & Maria Lia Lavore Olaszország
93  Martin Glerup & Mia Vad Dánia
94  Anthony Lacroix & Angelique Cazalis Franciaország
96  Torben Hoffmann & Signe Hougaard Dánia
97  Danny Bayne & Danielle Booth Anglia
98  Oron Dahan & Polina Chikatunov Izrael
98  Kiril Sivolapov & Olga Glebova Izrael
98  Juha Viermaa & Maarit Nuutinen Finnland
102  Roman Borohov & Alexandra Kompaneez Izrael
103  Rasmus Pedersen & Pernille Kraft Dánia
104  Simon Richardson & Heather Durose Anglia
105  Thomas Sorensen & Anne Bruun Baden Dánia
107  Romain Chemin & Anne Sophie Chemin Franciaország
109  Kabelo Khunou & Tamara Pieragostini Dél-Afrika
109  Rodrigue Vieux & Sandra Vieux (aka Girard) Franciaország
109  Richard Waldock & Stephanie Weiss Anglia
112  Pasha Fisak & Popi Spyridis Görögország
113  Savio Lattanzio & Angela Gargano Olaszország
113  Alessio Pintus & Sara Corpino Olaszország
115  Jake Davies & Kristina Pfeffer Dánia
115  Anton Kananen & Mona Redsven Finnland
117  Pierre Vallee & Marion Duguest Franciaország
118  Kevin Weatherley & Julie Flintham Anglia
119  Steeve Gaudet & Laure Colmard Franciaország
119  Sami Helenius & Jutta Helenius (aka Markkanen) Finnland
119  Simone Malatino & Daniela Bettinelli Olaszország
122  Henri Ranta & Kira Salonen Finnland
122  Antony Rau & Sarah Bailey Anglia
124  Andrei Filippov & Maria Strelnikova Oroszország
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}