Results from Test Tournament - Youth Open Latin 2012. október 20.
Hírdetés
Nem akarod többet látni ezeket a hirdetéseket? Csatlakozz a teljes jogú tagokhoz!
fotó videók
Tájékoztatás advertise your product oldalunkon

Test Tournament
Oroszország - Moscow 2012. október 20.

Youth Open Latin 2012. október 20.

Döntő

1  Artem Stepanov & Polina Teleshova Oroszország
2  Vadim Gorbach & Tatyana Podgornaya Oroszország
3  Maksim Elfimov & Violetta Dzenik Oroszország
4  Ayan Zhumataev & Liya Kazbekova Kazahsztán
5  Daniil Kuznetsov & Aleksandra Kurmanova Oroszország
6  Dmitriy Staev & Ekaterina Rymar Oroszország
Nem szereted a hirdetéseket?   Csatlakozz a teljes jogú tagokhoz!

Középdöntő

7  Sergey Vlasov & Yuliya Olenich Oroszország
8  Dmitriy Lugin & Darya Tkachenko Oroszország
9  Denis Neverov & Viktoriya Bokhan Oroszország
10  Nikita Lobach & Alena Yagodovskaya Oroszország
11  Farukh Mamadzhanov & Ramina Bikbaeva Kazahsztán
12  Kirill Volkov & Ksenia Nasterenko Oroszország

Elődöntő

13  Kiril Borisotzkin & Bella Ivrogimova Kazahsztán
13  Kirill Strakhov & Anastasiya Bespalova Oroszország
15  Aleksey Mitryashin & Anna Perova Oroszország
16  Sergey Edlenko & Elena Vorepanova Oroszország
17  German Gromov & Violetta Tyulegenova Oroszország
17  Vyacheslav Molev & Mariya Kuznetsova Oroszország
19  Andrey Larin & Aleksandra Plekhanova Oroszország
20  Artem Borovinskiy & Alisa Hajrzamanova Oroszország
20  Vladislav Raykov & Ekaterina Martyukhina Oroszország
22  Semen Kokuev & Irina Oganesova Oroszország
23  Artem Bondin & Darya Filimonova Oroszország

1. forduló (legjobb 43)

24  Valentin Moshkov & Tamara Saakova Oroszország
24  Ivan Zelentsov & Liliya Akhmetzyanova Oroszország
26  Pavel Kokhanovskiy & Polina Sokolova Oroszország
26  Khariton Nagornov & Mariya Sizemova Oroszország
28  Ivan Dekh & Polina Savicheva Oroszország
28  Sergey Vorushilo & Aleksandra Moshkova Oroszország
30  Nikita Sizyh & Elizaveta Khazeeva Oroszország
31  Ivan Alekhin & Anastasiya Barannik Oroszország
31  Andrey Makeev & Viktoriya Borisenko Oroszország
33  Andrey Gurov & Valeriya Shiryaeva Oroszország
33  Lev Kukarskiy & Darya Nevezhina Oroszország
35  Semen Usachev & Elena Pleschenko Oroszország
36  Aleksandr Vedischev & Evgenia Zyrianova Oroszország
37  Nikita Ladygin & Alina Vorontsova Oroszország
37  Valeriy Pogodin & Arina Baylina Oroszország
39  Denis Boltukhov & Anna Shevchenko Oroszország
40  Ivan Sviridov & Anastasiya Kadkina Oroszország
41  Vadim Kruzhikhin & Liliya Roman Oroszország
42  Aleksandr Koptelin & Alisa Bondarenko Oroszország
43  Raif Galimullin & Evangelina Arakelyan Oroszország
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}