Results from Test Tournament - Juvenile II D Combi 2 2012. október 20.
Tájékoztatás advertise your product oldalunkon

Test Tournament
Oroszország - Moscow 2012. október 20.

Juvenile II D Combi 2 2012. október 20.

Döntő

1  Maksim Shevchenko & Adilya Omarova Kazahsztán
2  Konstantin Zenkov & Lidiya Bengardt Oroszország
3  Roman Zubritskiy & Anastasiya Galkina Oroszország
4  Ilya Zubenko & Arina Matasar Oroszország
5  Levan Usmanov & Karina Gaynatdinova Oroszország
6  Anton Parfenov & Kseniya Zubkova Oroszország
Hírdetés
Nem szereted a hirdetéseket?   Csatlakozz a teljes jogú tagokhoz!

Középdöntő

7  Daniil Markelov & Sofiya Aryankina Oroszország
8  Matvey Evdokimov & Lada Kiseleva Oroszország
9  Maksim Toloko & Yana Masharova Oroszország
10  Vladislav Kuranov & Valeriya Romanova Oroszország
11  Mikhail Morozov & Veronika Tarasova Oroszország
12  Konstantin Oparin & Elizaveta Nedobej Oroszország
13  Nikita Fedorov & Polina Bombitskaya Oroszország

Elődöntő

14  Artem Kukushkin & Renata Frolova Oroszország
15  Zakhar Sudakov & Elizaveta Yurtaeva Oroszország
16  Konstantin Kuzmin & Valeriya Kuzmina Oroszország
16  Gleb Shabentov & Anastasiya Stremousova Oroszország
18  Maksim Ignatov & Polina Baronova Oroszország
18  Denis Tvaev & Mariya Barsukova Oroszország
20  Viktor Rogatyuk & Irina Ivanova Oroszország
21  Aleksandr Anisimov & Ekaterina Babanina Oroszország
21  Arseniy Semenov & Mariya Kunakova Oroszország
23  Sergey Sokolov & Polina Krivorotova Oroszország
24  Kirill Chernyshov & Darya Krupen Oroszország

1. forduló (legjobb 47)

25  Nikolay Bespalov & Anastasiya Kvyatkovskaya Oroszország
25  Yaroslav Ukrainskiy & Polina Artsibasheva Oroszország
27  Sergey Jakovlev & Elizaveta Sokolova Oroszország
28  Leonid Balin & Tatyana Ksandopulo Oroszország
29  Ilya Grankin & Anastasiya Prozheeva Oroszország
30  Vladislav Kurbatov & Angelina Tsiprush Oroszország
31  Vadim Zhurin & Veronika Popova Oroszország
32  Andrey Medvedev & Valeriya Bubnova Oroszország
33  Ilya Petrov & Anna Izmaylova Oroszország
34  Vladimir Biletskij & Ekaterina Yakobchuk Oroszország
35  Semen Kochetov & Darya Sviridenko Oroszország
36  Saveliy Prokhorov & Tatyana Lukina Oroszország
36  Nikita Shalaevskikh & Eleonora Khaschanova Oroszország
38  Ilya Arkhipov & Natalya Maksimova Oroszország
39  Artem Bagdasaryan & Kristina Sargsyan Oroszország
39  Kirill Bystrov & Anna Nechaeva Oroszország
39  Vyacheslav Chumichev & Margarita Sazonova Oroszország
42  Makar Mukharlyamov & Ekaterina Tristan Oroszország
43  Yan Bakanov & Galina Samylova Oroszország
43  Vladislav Morozov & Yuliya Ponomareva Oroszország
45  Nikita Gorbachov & Veronika Zobnitseva Oroszország
46  Timofej Yarovoj & Mariya Titova Oroszország
47  Amir Dasher & Olesya Kameneva Oroszország
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}