Results from Tattersall's Australian Open 2008 - IDSF World Amateur Latin 2008. december 14.
Hírdetés
Nem akarod többet látni ezeket a hirdetéseket? Csatlakozz a teljes jogú tagokhoz!
fotó videók
Tájékoztatás advertise your product oldalunkon

Tattersall's Australian Open 2008
Ausztrália - Melbourne 2008. december 10.

IDSF World Amateur Latin 2008. december 14.

Döntő

1  Stefano Di Filippo & Anna Melnikova-Duknauske Olaszország
2  Alexei Silde & Anna Firstova Oroszország
3  Andrei Zaitsev & Anna Kuzminskaya Oroszország
4  Zoran Plohl & Tatsiana Lahvinovich Horvátország
5  Jurij Batagelj & Jagoda Batagelj (aka Strukelj) Szlovénia
6  Martino Zanibellato & Michelle Abildtrup Dánia
Nem szereted a hirdetéseket?   Csatlakozz a teljes jogú tagokhoz!

Középdöntő

7  Nino Langella & Nataliya Maidiuk Olaszország
8  Michael Miziner & Anastasia Belykh Ausztrália
9  Mirko Sciolan & Nuria Santalucia Ausztrália
10  Zufar Zaripov & Anna Ludwig-Tchemodourova Ausztria
11  Timo Kulczak & Motshegetsi Mabuse Németország
12  Jesper Birkehoj & Anna Anastasiya Kravchenko Németország

Do you want to look like our Elite Performers? Order your dancewear, shoes, accessories from our shop or visit us on-line.

Elődöntő

13  Aleksandr Altukhov & Oksana Dmytrenko USA
14  Marek Dedik & Kristina Horvatova Szlovák Köztársaság
15  Shi Lei & Zhang Yu Bai Kína
15  Gregor Rebula & Lisa Darby Anglia
17  Charles-Guillaume Schmitt & Elena Salikhova Franciaország
17  Jevgenijs Suvorovs & Andrea Zelinkova Lettország
19  Alejandro Hernandez & Kerri Ann Donaldson Anglia
20  Andrea Silvestri & Martina Váradi Magyarország
21  Stefano Oradei & Veera Kinnunen Svédország
22  Arkady Bakenov & Rosa Filippello Új-Zéland
22  Daniils Kutuzovs & Viktorija Puhovika Lettország
24  Sergiy Georgiyev & Roswitha Wieland Ausztria

2. forduló (legjobb 48)

25  Björn Bitsch & Ashli Williamson Dánia
25  Joonas Piippola & Katri Mäkinen Finnland
25  Miha Vodicar & Nadiya Bychkova Szlovénia
28  Andrzej Suchocki & Natalia Piecewicz Lengyelország
29  Markku Hyvarinen & Disa Kortelainen Finnland
30  Manuel Frighetto & Karin Rooba Észtország
30  Jiri Hein & Lucia Krncanova Szlovák Köztársaság
32  Vassili Anokhine & Tina Bazokina Észtország
33  Jean Philippe Milot & Laurence Bolduc Kanada
34  Kamil Studenny & Kateryna Trubina Kanada
35  Alex Wei Wang & Roxie Jin Chen Kína
36  Nicolas Garcia & Masha Turlupova Spanyolország
36  Grigori Sedrakyan & Lilit Avaygyan USA
38  Gregoire Lyonnet & Anastasija Gorbacenko Franciaország
39  Yumiya Kubota & Rara Kubota Japán
39  Róbert Magyari & Ágnes Szalai Magyarország
39  Decius Mirea & Oana Andreea Nechiti Románia
39  Viktors Shruboks & Ala Karpenko Litvánia
43  Roman Ciflicli & Ipek Yavuzer Törökország
44  Yvo Eussen & Elisabeth Novotny Svédország
44  Radim Pradka & Katerina Kolmanova Cseh Köztársaság
46  Pedro Borralho & Tatiana Moreira Santos Portugália
46  Radek Mucha & Alice Stodulkova Cseh Köztársaság
48  Watcharakorn Suasuebpun & Warapa Jumbala Thaiföld

1. forduló (legjobb 64)

49  Lars Alexander Wiulsrud & Elena Bokoreva Norvégia
50  Niels Didden & Gwyneth Van Rijn Hollandia
50  Ricardo Marques & Sandra Silva Portugália
50  Dumitru Pascu & Ecaterina Jelezni Románia
53  Ronnie Steeve Vergara & Charlea Lagaras Fülöp-szigetek
54  Yutaka Kubota & Miyuki Kubota Japán
55  Christopher Page & Asta Bjarnadottir Izland
56  Reynato Rener Mercado & Judith Anne Melencio Fülöp-szigetek
56  Yen-Ming Peng & Vicky Hsin-Chi Chi Tajvan
58  Mathew Nicholson & Samantha Malloch Új-Zéland
59  Igal Ginzburg & Sonia Sebastianov Izrael
60  Askhat Urazalinov & Milena Sementsova Kazahsztán
60  Chan Hing Wei & Chan Chui Mei Kína
62  Christopher Carroll & Louise Mcgowan Írország
62  Chong Aik Lim & Riane Low Szingapur
62  Sum Chun Ng & Wai Yi Lam Hong Kong
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}