Results from Tallinn International Open Cup 2010 - Juvenile Standard 2010. november 27.
Hírdetés
Nem akarod többet látni ezeket a hirdetéseket? Csatlakozz a teljes jogú tagokhoz!
fotó videók
Tájékoztatás advertise your product oldalunkon

Tallinn International Open Cup 2010
Észtország - Tallinn 2010. november 26.

Juvenile Standard 2010. november 27.

Döntő

1  Nikita Olinichenko & Elizaveta Pustornakova Oroszország
2  Erik Herbert Lohmus & Elisabeth Nursi Észtország
3  Jevgeni Medvedev & Julia Ternavskihh Észtország
4  Nikita Mjaksins & Luize Kascejeva Lettország
5  Tomas Piht & Alina Timofejeva Észtország
6  Siim Saarik & Simoona Peensalu Észtország
7  Robin Aleksander Veskus & Gloria Krieger Észtország
Nem szereted a hirdetéseket?   Csatlakozz a teljes jogú tagokhoz!

Középdöntő

8  [16] Marcus Bachmann & Anni Ambur Észtország
9  [15] Jakov Kostjanko & Katerina Maijorova Észtország
10  [10] Robert Kassin & Melani Sulengo Észtország
10  [10] Roman Mokienko & Polina Gorshenina Oroszország
10  [10] Jaan Repnikov & Riina Jakobson Észtország

Elődöntő

13  [23] Krisjarlet Kivisaar & Silvia Susanne Barjabin Észtország
14  [22] Marko Reitalu & Arina Salahhova Észtország
15  [21] Roland Jõearu & Kaisa-brit Koger Észtország
16  [20] Mark Dorfmann & Eva Kolektor Észtország
17  [15] Pavel Gorbachev & Elizaveta Galaktionova Oroszország
17  [15] Ilian Helendi & Ann Mari Lepik Észtország
19  [14] Daniels Simosons & Sara Zuberga Lettország
20  [9] Danil Vokhtomin & Aleksandra Raskatova Oroszország
21  [6] Daniil Botskarjov & Uljana Redchits Észtország
21  [6] Olle Viltok & Kendra Metsis Észtország
23  [5] Dmitrii Rongin & Alina Pogorzhelskaya Oroszország
24  [4] Sten Hendrik Trauss & Anna Brita Ani Észtország

2. forduló (legjobb 49)

25  [21] Erik Põlgaste & Katerina Jette Sõerde Észtország
25  [21] Nikita Polkovnikov & Anna Kovalenko Észtország
27  [20] Elias Husgafvel & Ronya Nyman Finnland
27  [20] Pyry Nissinen & Ella Hagman Finnland
29  [19] Jaakko Saaristo & Saga Granlund Finnland
29  [19] Nikita Varest & Polina Gusyatskaya Oroszország
31  [18] Dmitrijs Gruzdevs & Aleksandra Ivanova Lettország
31  [18] Karl-Alder Kuivjõgi & Feridee Sevastjanov Észtország
31  [18] Ralf-stiven Viru & Carolyn Kokk Észtország
34  [13] Markus Orav & Benelote Uuskula Észtország
35  [11] Kristers Dulverks & Rezija Dombrovska Lettország
35  [11] Henry Järve & Grete Heinsaar Észtország
37  [10] Kaspar Eerik Maarand & Merilin Kangur Észtország
38  [9] Erik Bleive & Laura-Anett Kreevald Észtország
38  [9] Anton Burkhanov & Anna Petrashevich Oroszország
38  [9] Linus Otsamo & Lumi Otsamo Finnland
41  [8] Marcus Nilson & Diana Saab Észtország
41  [8] Pavel Vassiljev & Kristina Sergejeva Észtország
43  [7] Andrius Matsenas & Sirelin Saarik Finnland
43  [7] Kaur Pesor & Reti Ojasalu Észtország
43  [7] Edvard Romanenko & Seda Dungorova Észtország
46  [5] Ilja Konostsonok & Maria Elizaveta Valge Észtország
47  [4] Silver Ingver & Triin Piirsalu Észtország
47  [4] Simon Prii & Carmen Unt Észtország
49  [3] Germo Toonikus & Helena Vilmann Észtország

1. forduló (legjobb 77)

50  Kendro Härm & Nataly Bogdanova Észtország
51  Kert Kullamma & Marie Loopere Észtország
52  Sander Künnapuu & Karoline Kerge Észtország
52  Hans Kristjan Veri & Susi Ann Kaljas Észtország
54  Juri Altmets & Kristina Korõtnikova Észtország
54  Edrian Griskun & Karina Vanina Észtország
54  Valdemar Verner Okspuu & Helena Dess Augasmägi Észtország
54  Marek Vassiljev & Milena Kozel Észtország
58  Indrek Lombiots & Loona Volke Észtország
59  Tuomas Suokas & Selina Juvonen Finnland
59  Maxim Trofimov & Antonina Mazepa Oroszország
61  Kaspar Kaldaru & Mia Maarja Rahi Észtország
61  Anton Kudrin & Ulyana Arkhangelskaya Oroszország
61  Kert Lillenberk & Rebecca Lepp Észtország
61  Kevin Reinvee & Maria-Elisabeth Lootus Észtország
61  Artur Rennel & Rachel Sermat Észtország
66  Ronald Erik Spriit & Eliisa Sukles Észtország
66  Martin Tava & Anne-Liis Paenurm Észtország
68  Jaan Pavliuk & Kristin Kilter Észtország
68  Aleksander Piirimees & Annebritt Rell Észtország
70  Gennadi Kondratenko & Anastassija Karzubova Észtország
71  Sem Karlos Kolk & Liis Grete Atonen Észtország
71  Partik Lehto & Angelika Lehto Finnland
73  Valeri Bazenov & Polina Zurjari-Ossipova Észtország
74  Maximilian Grahl & Valeria Sorgina Észtország
75  Daniil Strokov & Maria Kapitonova Oroszország
76  Emil Lehtinen & Henna Meriläinen Finnland
77  Roope Saarinen & Miia-Riina Aho Finnland
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}