Results from Tallinn International Open Cup 2005 - IDSF International Open Standard 2005. november 26.
Hírdetés
Nem akarod többet látni ezeket a hirdetéseket? Csatlakozz a teljes jogú tagokhoz!
Tájékoztatás advertise your product oldalunkon

Tallinn International Open Cup 2005
Észtország - Tallinn 2005. november 26.

IDSF International Open Standard 2005. november 26.

Döntő

1  Edgars Gasjuns & Jelena Samuilova Lettország
2  Aleksander Makarov & Katrin End Észtország
3  Gustaf Lundin & Valentina Oseledko Svédország
4  Kristjan Kuusk & Anri Kokkonen Finnland
5  Imantas Joneckis & Martyna Mickute Litvánia
6  Marko Mehine & Maria Fessai Észtország
Nem szereted a hirdetéseket?   Csatlakozz a teljes jogú tagokhoz!

Középdöntő

7  Luca Rossignoli & Veronika Haller Olaszország
8  Veiko Ratas & Helena Liiv Észtország
9  Pavel Buchnev & Viktoria Serdiuk Oroszország
10  Roland Rannala & Karina Vesman Észtország
10  Sami Vainionpää & Merje Styff Finnland
12  Rihards Dusa & Agnese Junkure Lettország

Elődöntő

13  Anatolijs Bengards & Paula Kokare Lettország
14  Timur Imametdinov & Ekaterina Nikolaeva Oroszország
15  Jori Lukkari & Marita Alatalo Finnland
15  Christopher Short & Dominika Choroszko Anglia
17  Valeriy Katsyr & Daria Fedorova Oroszország
17  Andrejs Rogovenko & Viktorija Triscuka Lettország
17  Tommi Skogberg & Elina Katainen Finnland
17  Stanislav Zelianin & Irina Cherepanova Oroszország
21  Pavel Denissenko & Natalja Ryzova Észtország
21  Matti Heikkila & Sanna-maria Nissinen Finnland
23  Mihkel Noormägi & Merle Leib Észtország
23  Sergey Ternovskikh & Valentina Kharitonova Oroszország

2. forduló (legjobb 36)

25  Simo Haaksiala & Hannele Alatalo Finnland
26  Andres End & Liis End Észtország
26  Jörgen Kapp & Aleksandra Zeregelja Észtország
28  Alari Lukk & Dina Syritsa Észtország
29  Andrey Dementiev & Evgeniya Kuligina Oroszország
30  Anton Kurttila & Riikka Junno Finnland
31  Joonas Sakki & Tiina Koskenvalta Finnland
32  Veiko Rist & Kristi Joeleht Észtország
33  Viktors Haritonovs & Olga Haritonova Lettország
34  Dominykas Dauksas & Elina Ozolina Litvánia
35  Evgeni Privalov & Tina Bazokina Észtország
36  Rene Lauk & Kertu Valjala Észtország

1. forduló (legjobb 52)

37  Alari Liiv & Veronika End (aka Korotnikova) Észtország
39  Rihards Freidenfelds & Anna Lahovica Lettország
39  Sami Helenius & Jutta Helenius (aka Markkanen) Finnland
41  Hardi Rikand & Laura Kask Észtország
42  Steven Ford & Ene Abel Anglia
43  Vyacheslav Voeykov & Mariya Bogush Oroszország
44  Nikita Tsernov & Marion Tamm Észtország
45  Timo Kupiainen & Maija Salminen Finnland
46  Aleksejs Livcaks & Julija Ganzula Lettország
46  Ben Taylor & Teele Kruuse Anglia
48  Alexandr Zuev & Marina Kuzubova Oroszország
49  Lars Trunin & Grete Raidma Észtország
50  Jere Koski & Aini Minkkinen Finnland
50  Kardo Kukk & Gerti Leesman Észtország
50  Avak Manvelov & Gerda-ulla Saul Észtország
50  Dmitri Nikitin & Irina Kornilova Oroszország
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}