Results from Tallinn International 2007 - Junior I Standard 2007. november 25.
fotó videók
Tájékoztatás advertise your product oldalunkon

Tallinn International 2007
Észtország - Tallinn 2007. november 24.

Junior I Standard 2007. november 25.

Döntő

1  Rafael Aleksanjan & Mariann Smolski Észtország
2  Boris Basin & Nadezhda Novikova Oroszország
3  Arturs Freimanis & Liza Hincenberga Lettország
4  Armand Fazullin & Marit Mets Észtország
5  Aleksandrs Aniscenko & Anna Andreicuka Lettország
6  Vladislav Robatsenko & Emilia Bogdanova Észtország
7  Avo Kullamaa & Maria Sutt Észtország
Nem szereted a hirdetéseket?   Csatlakozz a teljes jogú tagokhoz!

Középdöntő

8  Vladimirs Kozevnikovs & Signe Lazdane Lettország
9  Daniel Artur Kolosin & Alexandra Elert Németország
10  Nikita Tabachkov & Ekaterina Kostochkina Oroszország
11  Voldemars Jurevics & Agate Labalaika Lettország
12  Ivan Ilin & Sveta Sokolova Oroszország

Elődöntő

13  Nikolay Chernov & Elizaveta Grigoreva Oroszország
13  Mindaugas Strazdas & Rusne Glinskyte Litvánia
15  Krists Ciapas & Sarlote Jakse Lettország
16  Mark Basaloga & Liisa Butel Észtország
17  Roberts Zageris & Evita Brilte Lettország
18  Sander Häkkinen & Elizaveta Semjonova Észtország
18  Rando Jurgens & Maria Abel Észtország
18  Matiss Timofejevs & Paula Makarova-makaronoka Lettország
21  Alan Lilleoja & Elina Magomedova Észtország
21  Gabriel Opris & Katrin Vain Észtország
23  Evgeniy Sergeev & Aleksandra Galkina Oroszország
24  Kaspar Mätas & Jaana Lesment Észtország

2. forduló (legjobb 42)

25  Enar Kirikal & Stella Raudsepp Észtország
26  Mark Korotin & Valeria Pakk Észtország
27  Ranno Aigro & Carmen Kreinin Észtország
27  Madis Hiiet & Johanna Nirk Észtország
29  Aleks Herbert Rivik & Sarah Lainemäe Észtország
29  Rain Vares & Jane Kikojan Észtország
31  Krisjanis Brizga & Olga Ladugina Lettország
32  Karl Jogi & Birgit Vilks Észtország
32  Nikita Sazhin & Anastasia Lapina Oroszország
34  Artem Bolotnikov & Anastasiya Koveza Észtország
34  Mait Roomus & Anabel Aunver Észtország
36  Andris Patmalnieks & Monta Skirpa Lettország
37  Ander Hindremäe & Keili Kase Észtország
37  Sander Kartau & Ramisa Priimagi Észtország
39  Karl Kristian Alasi & Elis Niinberg Észtország
39  Ergo Lükk & Rutt Metusala Észtország
41  Ivan Borisov & Yuliya Slinchenko Oroszország
42  Lev Burlaka & Natalia Galaganova Észtország

1. forduló (legjobb 58)

43  Margo Asten & Mona Kattel Észtország
43  Roman Zakopaev & Ekaterina Gaevskaya Oroszország
45  Pavel Melentyev & Vera Shestakova Észtország
45  Maxim Starovoytov & Elizaveta Korobeynikova Oroszország
47  Mihkelerik Peegel & Helerin Adelbert Észtország
48  Arnold Poznahirko & Karolin Madsen Észtország
49  Erik Luts & Astrit Vanaveski Észtország
50  Anton Blinkov & Natalia Hitrova Észtország
50  Geirjoonas Loit & Andrea Laanemets Észtország
50  Aleksander Polozov & Elizaveta Lukyanova Oroszország
53  Roman Lazhinskiy & Anastasia Gabysheva Észtország
54  Alan Laheb & Kaisa Lepik Észtország
55  Daniil Ovchar & Olga Prokhorenko Észtország
56  Vladislav Misulovin & Anastasia Semenova Észtország
57  Ivan Antonov & Svetlana Vasileva Oroszország
57  Nikita Ivanchenko & Darya Shestakova Oroszország
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}