Results from Tallinn International 2007 - Junior II Latin 2007. november 25.
Hírdetés
Nem akarod többet látni ezeket a hirdetéseket? Csatlakozz a teljes jogú tagokhoz!
fotó videók
Tájékoztatás advertise your product oldalunkon

Tallinn International 2007
Észtország - Tallinn 2007. november 24.

Junior II Latin 2007. november 25.

Döntő

1  Vyatseslav Molkin & Kristiina Prants Észtország
2  Arturs Prikulis & Luize Darzniece Lettország
3  Robert Veskus & Jelena Vassiljeva Észtország
4  Edgars Orda & Katarina Tumasevica Lettország
5  Dmitri Kolobov & Kristin Vaha Észtország
6  Edgars Kravalis & Veronika Dedjajeva Lettország
Nem szereted a hirdetéseket?   Csatlakozz a teljes jogú tagokhoz!

Középdöntő

7  Gustavs Ernests Arajs & Marika Zelencova Lettország
8  Edvins Astahovs & Anastasija Volozaninova Lettország
9  Aleksander Makusev & Julia Nozkina Észtország
10  Artis Robalds & Laima Ozolina Lettország
11  Aleksandrs Kolcovs & Anastasija Timofejeva Lettország
12  Valters Boroviks & Diana Romancane Lettország

Elődöntő

13  Nauris Kalva & Zanda Gruba Lettország
14  Marts Punins & Dana Jakobsone Lettország
14  Karlis Treijs & Nadina Rode Lettország
16  Henry Puusepp & Laura Puusepp Észtország
16  Dmitri Smagljuk & Elina Lebjodkina Észtország
18  Alexey Korablev & Diana Narbikova Észtország
19  Artur Luppa & Roberta Liinar Észtország
20  Jokubas Venckus & Aiste Burnyte Litvánia
21  Deniss Artemjevs & Zanna Bosova Lettország
22  Artem Alekseev & Maria Janutis Oroszország
22  Ilja Vaganov & Magdalena Donerstak Észtország
24  Karl Andres Saul & Gerli Vinkel Észtország

2. forduló (legjobb 45)

25  Otto Antson & Hanna Antson Észtország
25  Erik Rani & Eliise Ilves Észtország
27  Aleksandr Zahhartsuk & Anastasia Malleus Észtország
28  Andrejs Moisejenko & Annija Bergmane Lettország
28  Dmitrijs Tuzikovs & Jekaterina Aleksaskina Lettország
30  Nikita Konotop & Lyudmila Davydova Oroszország
31  Tanel Trunin & Regina Rähn Észtország
31  Mirko Vavrenjuk & Marilin Noorem Észtország
33  Sergey Chunikhin & Darya Yakovleva Oroszország
34  Allar Möll & Gerli Selge Észtország
34  Erik Tugo & Valeria Inostrantseva Észtország
36  Sander Kalve & Anna Kustova Észtország
36  Dmitri Tuvi & Ilona Andrejeva Észtország
38  Jurijs Belezjaks & Evelina Valaine Lettország
38  Maris Loja & Madara Freiberga Lettország
40  Teet Järv & Janina Kim Észtország
41  German Dusheyko & Anna Makoveeva Oroszország
42  Tarvi Salu & Kaidi Possul Észtország
43  Dmitriy Novikov & Svetlana Karpova Oroszország
44  Mihkel Hiiet & Kristina Smirnova Észtország
44  Artur Käpp & Keidi Possul Észtország

1. forduló (legjobb 65)

46  Henri Latti & Anna Gorjunova Észtország
47  Toms Kolats & Liva Valdheima Lettország
48  Anton Batyukov & Anna Samosudova Oroszország
49  Anton Sergeev & Aleksandra Klochko Oroszország
50  Andrejs Tarasovs & Stella Novaha Lettország
51  Daniil Seppa & Kristina Putsinina Észtország
52  Jaanus Burk & Terje Vaher Észtország
52  Sergejs Kondrasins & Karina Avisane Lettország
54  Rainis Karro & Diane Môttus Észtország
54  Artjom Skurenko & Katrin Repetskaja Észtország
54  Martin Uusmäe & Eleen Laul Észtország
57  Kirill Homtsik & Ekaterina Lazareva Észtország
58  Edgars Erkskis & Liva Culkstena Lettország
59  Ingus Falalejevs & Laura Umecka Lettország
59  Karl Henry Thomson & Glea Habicht Észtország
61  Deniss Gubanov & Albina Malôs Észtország
61  Reinis Kruklins & Justine Balmane Lettország
61  Karl Kristofer Kurruk & Anastassia Ugrjumova Észtország
64  Karl Erik Elmet & Raili Ever Észtország
64  Ainars Maske & Laine Liepa Lettország
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}