Results from Tallinn International 2007 - IDSF International Open Standard 2007. november 25.
Tájékoztatás advertise your product oldalunkon

Tallinn International 2007
Észtország - Tallinn 2007. november 24.

IDSF International Open Standard 2007. november 25.

Döntő

1  Donatas Vezelis & Lina Chatkeviciute Litvánia
2  Valdis Skutans & Laura Kosite Lettország
3  Vadim Shurin & Ekaterina Volgina Oroszország
4  Edgaras Saldukas & Giedre Kukucionyte Litvánia
5  Veiko Ratas & Helena Liiv Észtország
6  Daniil Ulanov & Anastasiya Glazunova Oroszország
Nem szereted a hirdetéseket?   Csatlakozz a teljes jogú tagokhoz!

Középdöntő

7  Roberts Nemiro & Santa Dmitrijeva Lettország
8  Timur Imametdinov & Ekaterina Nikolaeva Oroszország
9  Kristjan Kuusk & Anri Kokkonen Finnland
10  Jörgen Kapp & Aleksandra Zeregelja Észtország
11  Marko Mehine & Maria Fessai Észtország
12  Evaldas Sodeika & Ieva Zukauskaite Litvánia

Elődöntő

13  Sami Vainionpää & Merje Styff Finnland
14  Markus Hirvonen & Mariia Hirvonen Finnland
14  Alari Lukk & Dina Syritsa Észtország
16  Jerzy Borowski & Marta Kocik Lengyelország
16  Pavel Denissenko & Natalja Ryzova Észtország
18  Aleksandr Tsesnokov & Katri Kitsing Észtország
19  Yuriy Shtubov & Diana Korotina Észtország
20  Pawel Szajda & Karina Hofmann Lengyelország
21  Pavel Kuzmin & Susanna Uusmaa Észtország
22  Kristaps Kalnins & Liva Prince Lettország
23  Andres End & Liis End Észtország
24  Veiko Rist & Maria Konus Észtország

2. forduló (legjobb 35)

25  Vytautas Dudenas & Laura Liudziute Litvánia
26  Tomas Slausgalvis & Gintare Bankauskaite Litvánia
27  Mareks Perkons & Agneta Adamovica Lettország
28  Ilari Lehtonen & Johanna Kanto Finnland
28  Joonas Sakki & Riikka Junno Finnland
28  Artem Vinogradov & Irina Vinogradova Oroszország
31  Aigars Auzenbergs & Anete Paradniece Lettország
31  Madis Hakmann & Viktoria Zokova Észtország
33  Evert Eero & Veronika End (aka Korotnikova) Észtország
34  Pavel Golubev & Yaroslava Eliseeva Oroszország
35  Hardi Rikand & Laura Kask Észtország

1. forduló (legjobb 59)

36  Nikolai Iliev & Jasmin Pocknell Finnland
36  Artur Lubin & Birgit Usin Észtország
36  Koit-Georg Peterson & Grete Papp Észtország
39  Andrejs Aleksejevs & Jekaterina Fjodorova Lettország
40  Viktors Haritonovs & Olga Haritonova Lettország
41  Stefan Heinrich & Manuela Brychzy Németország
41  Aleksandr Smirnov & Anna Shunina Oroszország
43  Rolands Malcans & Anna Berga Lettország
44  Erik Raikkerus & Kristiine Volt Észtország
45  Sergey Korablev & Olga Semionova Oroszország
45  Mikus Ulbins & Madara Treimane Lettország
47  Mihail Pustokhin & Diana Khayrulina Oroszország
48  Tanel Merigan & Gerti Leesman Észtország
49  Lev Ermakov & Sofia Burshtein Oroszország
49  Aleksei Ivanov & Kamilla Kerimhanova Észtország
51  Lars Trunin & Grete Raidma Észtország
52  Niks Bisenieks & Kristine Lopeta Lettország
52  Kristen Gilden & Kristina Kips Észtország
52  Kaspar Sallo & Enely Kontson Észtország
55  Raido Ruuse & Riikka Salminen Finnland
55  Risto Siitan & Regina Lai Észtország
55  Dmitry Smirnov & Mariya Zirenko Oroszország
55  Frank Viikberg & Kristiina Mooses Észtország
55  Rodion Zhuk & Marianna Sinitskaya Oroszország
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}