Results from Surprise 2010 - IDSF Open Latin 2010. november 7.
Tájékoztatás advertise your product oldalunkon

Surprise 2010
Oroszország - Moscow 2010. november 6.

IDSF Open Latin 2010. november 7.

Döntő

1  Valentin Voronov & Alina Imrekova Oroszország
2  Dmitriy Pugachev & Elena Zuzukina Oroszország
3  Sergey Savitskiy & Irina Pechenova Oroszország
4  Anton Prokudin & Ekaterina Pechenik Oroszország
5  Aleksandr Kartashov & Elena Kolyubakina Oroszország
6  Jonas Kazlauskas & Jasmine Chan Litvánia
Hírdetés
Nem szereted a hirdetéseket?   Csatlakozz a teljes jogú tagokhoz!

Középdöntő

7  [20] Pavel Silantev & Irina Samoylova Oroszország
8  [19] Anton Goncharov & Olga Andrianova Oroszország
8  [19] Evgeniy Oreshnikov & Darya Kasparova Oroszország
10  [16] Andrey Strebizh & Elena Manuylova Oroszország
11  [13] Ilja Chubanov & Anastasiya Rybalko Oroszország
12  [8] Yan Sorokin & Veronika Karimova Oroszország

Elődöntő

13  [24] Dmitry Evseev & Daria Evseeva Oroszország
14  [22] Mikhail Khmel & Dilyara Bliznyuk Oroszország
14  [22] Dmitri Kluchnikov & Anastasia Pristinskaya Oroszország
16  [21] Ilya Mazurov & Svetlana Tikhonova Oroszország
17  [19] Fuad Dadashev & Yuliya Gusarova Oroszország
17  [19] Artem Merkulov & Diana Pilipenko Oroszország
19  [17] Sergey Minaev & Angelina Troshina Oroszország
20  [16] Ruslan Khayrullin & Anna Shadrina Oroszország
21  [15] Aleksandr Porozov & Yuliya Remizova Oroszország
21  [15] Georgiy Trifonov & Bella Bakarova Oroszország
23  [14] Kirill Alyukhin & Darya Kontanistova Oroszország
24  [10] Ivan Sizintsev & Kristina Beregova Oroszország

3. forduló (legjobb 49)

25  [26] Evgeniy Kendys & Kseniya Zubareva Oroszország
25  [26] Denis Kuzenkov & Anna Zakharova Oroszország
27  [25] Evgeniy Mescheryakov & Anastasia Belousova Oroszország
28  [24] Mikhail Radionov & Irina Bolshakova Oroszország
29  [23] Grigoriy Abaev & Irina Utnik Oroszország
29  [23] Nikolay Ivanushkin & Angelina Nechkhaeva Oroszország
29  [23] Aleksandr Shmonin & Mariya Kolmakova Oroszország
32  [22] Vladimir Efremov & Kira Zorilova Oroszország
33  [21] Aleksandr Kurennoy & Yuliya Gorlenkova Oroszország
34  [20] Vladimir Shkural & Alevtina Malenina Oroszország
34  [20] Roman Trotskiy & Karolina Usikova Oroszország
36  [19] Pavel Lopatin & Olga Lillo Oroszország
36  [19] Vitaliy Novikov & Yulia Morozova Oroszország
38  [18] Aleksey Shipilov & Anastasiya Kuzmenko Oroszország
39  [17] Aleksandr Safiullin & Elena Komkova Oroszország
40  [14] Tigran Akinyan & Aleksandra Shapovalenko Oroszország
40  [14] Nikolay Isaev & Ekaterina Mishina Oroszország
40  [14] Andrey Laskin & Darya Kolosova Oroszország
43  [13] Konstantin Klimenko & Elena Likirichenko Oroszország
44  [12] Ilia Feldman & Irina Ivanova Oroszország
44  [12] Denis Krivonogov & Ekaterina Chuykova Oroszország
44  [12] Filipp Zholudev & Ekaterina Kostochkina Oroszország
47  [10] Andrey Bordachuk & Nadezhda Grekova Oroszország
48  [7] Roman Besedin & Valeriya Dolmogombetova Oroszország
48  [7] Dmitriy Khusnutdinov & Yaroslava Satalkina Oroszország

2. forduló (legjobb 81)

50  [28] Maksim Blinov & Mariya Astafeva Oroszország
50  [28] Pavel Tischenko & Anastasiya Samuylova Oroszország
52  [27] Ilkham Baybulatov & Ekaterina Karbaeva Oroszország
52  [27] Dmitriy Kuzin & Kseniya Romanenko Oroszország
54  [26] Dmitry Lomakin & Julia Leontieva Oroszország
54  [26] Alexandr Otsechkin & Alexandra Lutsenko Oroszország
56  [25] Ruslan Akolupin & Anna Akimushkina Oroszország
56  [25] Yaroslav Bryalin & Elizaveta Kuzminova Oroszország
56  [25] Denis Miroshnichenko & Angelina Kuryshova Oroszország
56  [25] Igor Sannikov & Anna Anakina Oroszország
56  [25] Yan Shmidt & Marina Bisiuk Oroszország
56  [25] Pavel Tsarev & Polina Tsareva Oroszország
62  [24] Vsevolod Bezruchenko & Anastasia Kriukova Oroszország
63  [22] Daniil Kapitanov & Anna Aseeva Oroszország
63  [22] Sergey Kolesnikov & Alina Mekhraban Oroszország
63  [22] Roman Vasilev & Ekaterina Gostkina Oroszország
66  [21] Sergey Kumskov & Alevtina Likhacheva Oroszország
67  [20] Andrey Krupskiy & Ulyana Kashurina Oroszország
67  [20] Aleksey Kudinov & Natalija Sokolova Oroszország
67  [20] Nikolay Sizintsev & Mariya Akhapkina Oroszország
70  [19] Roman Syrykh & Ekaterina Abramova Oroszország
71  [18] Gennadiy Baydukov & Olga Koptyaeva Oroszország
72  [17] Beka Belkaniya & Kseniya Skuratova Oroszország
72  [17] Aleksey Gavrilov & Yuliya Gubaydullina Oroszország
72  [17] Andrey Romanovskiy & Irina Polovikova Oroszország
72  [17] Alexey Yudkin & Mariya Kolycheva Oroszország
76  [16] Mikhail Strelnikov & Anna Trusova Oroszország
77  [15] Aleksandr Reva & Darya Savanova Oroszország
78  [14] Mark Li & Tatyana Dzudtseva Oroszország
79  [13] Ilia Ivanov & Mariya Gorodilova Oroszország
79  [13] Rostislav Zakrochinskiy & Kristina Pozdnysheva Oroszország
81  [12] Anton Abramenkov & Natalya Petryakova Oroszország

1. forduló (legjobb 133)

82  [31] Vladimir Dolotov & Yulia Dragina Oroszország
82  [31] Ilya Kharlamov & Natalya Morgun Oroszország
84  [30] Andrei Ogarkov & Valeriya Raskova Oroszország
84  [30] Vitaliy Ryzhukhin & Veronika Titova Oroszország
84  [30] Aleksey Stupivtsev & Vlada Kolesnicenko Lettország
87  [29] Igor Gorshkov & Anastasiya Razheva Oroszország
87  [29] Aleksandr Sentsov & Valeriya Ivanova Oroszország
87  [29] Grigoriy Yagudaev & Anna Ivankova Oroszország
90  [28] Aleksey Larin & Ekaterina Yakovleva Oroszország
91  [27] Anton Pakhomchik & Natalya Goncharuk Oroszország
92  [26] Aleksey Bakalov & Marina Toropova Oroszország
92  [26] Aleksey Bykov & Valeriya Nasonova Oroszország
92  [26] Aleksandr Sisekin & Varvara Pivavarova Oroszország
95  [25] Sergey Sharov & Maria Shkreptienko Oroszország
95  [25] Anton Shtabnov & Diana Filatova Oroszország
97  [24] Artem Kalinovskiy & Diana Pol Oroszország
97  [24] Konstantin Perminov & Olga Kobleva Oroszország
99  [23] Daniil Ukhin & Svetlana Mineeva Oroszország
100  [22] Maxim Volkov & Galina Kireeva Oroszország
101  [21] Mikhail Bobrov & Tatyana Zavyazkina Oroszország
102  [20] Aleksey Metkin & Marina Aleksandrova Oroszország
103  [19] Ilya Malyshev & Kseniya Toporova Oroszország
103  [19] Igor Rudakov & Irena Rudakova Oroszország
105  [18] Rodion Fomin & Daria Belova Oroszország
105  [18] Aleksandr Giss & Ekaterina Lavrova Oroszország
105  [18] Aleksey Styazhkin & Natalya Kotelnikova Oroszország
108  [17] Sergey Chekanov & Anna Zuykova Oroszország
109  [16] Oleg Bazhin & Aleksandra Artemenko Oroszország
109  [16] Anton Korovin & Aleftina Nikolaeva Oroszország
111  [15] Roman Zaytsev & Alesia Zaika Oroszország
112  [14] Stanislav Eremeev & Mariya Gribkova Oroszország
112  [14] Rustam Yumagulov & Diana Paschenko Oroszország
114  [13] Pavel Bogotopov & Darya Senkova Oroszország
115  [12] Maxim Semin & Vasilina Belomestnova Oroszország
116  [11] Nikolai Bragin & Anastasiya Duhovskaya Oroszország
116  [11] Aleksey Ivanov & Kseniya Mironova Oroszország
116  [11] Pavel Lesnichenko & Maria Karnetskikh Oroszország
116  [11] Dmitriy Mamonov & Alina Balykova Oroszország
116  [11] Andrey Prizentsov & Alina Kovalenko Oroszország
121  [10] Igor Grigorash & Tatiana Kostina Oroszország
121  [10] Oleg Velikanov & Karina Dyachenko Oroszország
123  [9] Sergey Balabanov & Polina Maksina Oroszország
124  [8] Vasily Chulkov & Maria Chernik Oroszország
125  [7] Anton Shalnev & Darya Redko Oroszország
126  [5] Nikolay Bubnov & Ekaterina Lysykh Oroszország
126  [5] Sergey Mazyaev & Viktoriya Botkova Oroszország
128  [4] Namig Kerimov & Mariya Anurova Oroszország
129  [3] Vyacheslav Berendakov & Elena Zaglubotskaya Oroszország
129  [3] Maksim Ivanov & Vera Minova Oroszország
129  [3] Dmitry Vakin & Ekaterina Karunina Oroszország
132  [2] Konstantin Piskovatsky & Anastasia Zamalova Oroszország
133  Nikita Chikov & Elena Vasileva Oroszország
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}