Results from Surprise 2009 - IDSF Open Latin 2009. november 8.
Hírdetés
Nem akarod többet látni ezeket a hirdetéseket? Csatlakozz a teljes jogú tagokhoz!
Tájékoztatás advertise your product oldalunkon

Surprise 2009
Oroszország - Moscow 2009. november 7.

IDSF Open Latin 2009. november 8.

Döntő

1  Valentin Voronov & Alina Imrekova Oroszország
2  Andrey Gusev & Elizaveta Cherevichnaya Oroszország
3  Nikita Brovko & Alina Zharullina Oroszország
4  Fedor Polyanskiy & Karina Galustyan Oroszország
5  Sergey Savitskiy & Irina Pechenova Oroszország
6  Dmitriy Pugachev & Anastasia Selivanova Oroszország
Nem szereted a hirdetéseket?   Csatlakozz a teljes jogú tagokhoz!

Középdöntő

7  [14] Artem Gorelov & Anastasiya Borscheva Oroszország
8  [12] Evgeniy Kendys & Kseniya Zubareva Oroszország
9  [10] Nikolay Ivanushkin & Svitlana Sovetchenko Oroszország
10  [9] Pavel Silantev & Yana Pyzhova Oroszország
11  [6] Evgeniy Mescheryakov & Anastasia Belousova Oroszország
12  [5] Dmitriy Svetlichnyy & Darya Shelestova Oroszország

Elődöntő

13  [25] Anton Teplykh & Irina Samoylova Oroszország
14  [22] Kirill Zakharov & Ekaterina Bralyuk Oroszország
15  [21] Aleksandr Shmonin & Mariya Kolmakova Oroszország
15  [21] Artem Sorokin & Oksana Borovleva Oroszország
17  [20] Mikhail Kapusta & Vasilisa Melnikova Oroszország
17  [20] Ivan Raditsa & Evgeniya Samoylova Oroszország
19  [16] Vitaliy Didenko & Marina Zykova Oroszország
20  [15] Denis Kihtenko & Galina Akopian Ukrajna
21  [14] Vladimir Litvinov & Aleksandra Akimova Oroszország
22  [13] Aleksandr Elagin & Yuliya Sidyakina Oroszország
23  [12] Albert Khadagatl & Viktoria Goroshko Oroszország
24  [7] Denis Miroshnichenko & Angelina Kuryshova Oroszország

3. forduló (legjobb 48)

25  [24] Vitally Derendiaev & Maria Kirillova Oroszország
25  [24] Dmitri Kluchnikov & Anastasia Pristinskaya Oroszország
25  [24] Ilya Mazurov & Svetlana Tikhonova Oroszország
25  [24] Mikhail Radionov & Olesya Epischeva Oroszország
29  [23] Fuad Dadashev & Yuliya Gusarova Oroszország
29  [23] Ilya Kharlamov & Elizaveta Druzhinina Oroszország
29  [23] Alexey Zvontsov & Tatiana Dudenko Oroszország
32  [20] Pavel Bichurov & Ekaterina Golovina Oroszország
32  [20] Aleksandr Kuternin & Irina Bolshakova Oroszország
34  [19] Anton Goncharov & Olga Andrianova Oroszország
34  [19] Denis Medvedev & Elena Yakimchuk Oroszország
34  [19] Ruslan Podkolzin & Maria Kukushkina Oroszország
34  [19] Sergey Potemkin & Mariya Potemkina Oroszország
38  [18] Serguei Vylivnoi & Olga Malakhaeva Oroszország
39  [17] Ruslan Akolupin & Nadezhda Shandrina Oroszország
40  [16] Nikolay Likhanov & Alena Bozhanova Oroszország
41  [15] Dmitri Karabanov & Daria Emelianova Oroszország
42  [13] Maksim Melikhov & Alisa Kushnareva Oroszország
43  [12] Georgiy Trifonov & Bella Bakarova Oroszország
44  [11] Pavel Shishov & Anastasiya Yaremenko Oroszország
45  [8] Yuriy Komarov & Natalya Lugovskaya Oroszország
46  [7] Dmitriy Kuzin & Kseniya Romanenko Oroszország
46  [7] Dmitri Polikarpov & Nadezhda Ivleva Oroszország
48  [6] Aleksandr Sentsov & Valeriya Ivanova Oroszország

2. forduló (legjobb 84)

49  [28] Dimitri Ushakov & Maria Zimina Oroszország
50  [26] Yaroslav Bryalin & Elizaveta Kuzminova Oroszország
50  [26] Artem Duyunov & Elyzaveta Vorobeva Oroszország
50  [26] Artem Lukyanenkov & Arina Borisova Oroszország
50  [26] Dmitriy Nesterov & Taisa Finenkova Oroszország
54  [25] Alen Gaysin & Katerina Mikhaylova Oroszország
54  [25] Evgeny Lazarev & Elizaveta Gandzyuk Oroszország
54  [25] Evgeniy Raev & Vladlena Baranova Oroszország
54  [25] Igor Sivokon & Yulia Medved Oroszország
58  [23] Pavel Dobroserdov & Tatiana Dutchak Oroszország
58  [23] Nikolay Isaev & Svetlana Zhatkina Oroszország
58  [23] Oleg Schetkin & Anastasiya Zhurbenko Oroszország
61  [22] Andrey Laskin & Darya Kolosova Oroszország
61  [22] Dmitriy Tashkin & Viktoriya Zelikova Oroszország
63  [21] Andrey Kalinichenko & Mariya Kolycheva Oroszország
63  [21] Artem Kruchin & Oksana Vetis Oroszország
65  [20] Evgeniy Korshunov & Marina Frolova Oroszország
65  [20] Aleksandr Reva & Kseniya Popova Oroszország
67  [19] Anatoly Kupchik & Yulia Kozyreva Oroszország
67  [19] Vladimir Selin & Ekaterina Chastukhina Oroszország
69  [18] Zhaki Butuzafi & Elizaveta Smirnova Oroszország
70  [15] Vsevolod Ektov & Alisa Shevchenko Oroszország
70  [15] Evgeniy Polyakov & Elyzaveta Ryzhkova Oroszország
70  [15] Ivan Shnygin & Olga Potapova Oroszország
73  [13] Razmik Simonyan & Valeriya Derzhiruchenko Oroszország
74  [12] Dmitriy Ageev & Julia Sosnovskaya Oroszország
74  [12] Pavel Starostin & Karina Tunieva Oroszország
76  [11] Vladimir Frolov & Darina Kulikova Oroszország
76  [11] Artem Kozlov & Vera Tomilova Oroszország
78  [10] Aleksandr Safiullin & Elena Komkova Oroszország
79  [9] Oleg Arapov & Kseniya Garina Oroszország
79  [9] Yuriy Maklakov & Anastasiya Kudaeva Oroszország
79  [9] Konstantin Volynskiy & Margarita Kriger Oroszország
82  [7] Andrey Romanovskiy & Ekaterina Vereschagina Oroszország
83  [2] Aleksandr Aleshin & Irina Aleshina Oroszország
84  Mikhail Strelnikov & Anna Trusova Oroszország

1. forduló (legjobb 130)

85  [29] Ruslan Avilov & Yuliya Agapova Oroszország
86  [28] Aleksey Chadin & Natalya Berendakova Oroszország
86  [28] Nikita Fedotov & Elizaveta Gordienko Oroszország
86  [28] Artem Kovalevskiy & Polina Ryabinkina Oroszország
86  [28] Aleksey Metkin & Marina Aleksandrova Oroszország
86  [28] Andrey Olgomets & Ekaterina Formaleva Oroszország
86  [28] Sergey Yurchenko & Violetta Vlada Oroszország
92  [27] Artem Alekseev & Katerina Tsatsurina Oroszország
92  [27] Aleksey Styazhkin & Yuliya Krot Oroszország
94  [26] Alexandr Grinvald & Evgenia Kartavina Oroszország
94  [26] Marat Sultanov & Veronika Nurieva Oroszország
96  [25] Andrey Bubnov & Elena Grebkina Oroszország
96  [25] Andrey Dudin & Elena Shalina Oroszország
96  [25] Igor Guskov & Alena Rodina Oroszország
96  [25] Aleksandr Khrapov & Anna Kialova Oroszország
96  [25] Anton Korovin & Aleftina Nikolaeva Oroszország
101  [24] Leonid Khokhlov & Yulia Koshkina Oroszország
101  [24] Anton Kirpischikov & Oxana Yakovleva Oroszország
103  [23] Andrey Klemeshev & Anastasiya Maneva Oroszország
104  [22] Gennadiy Baydukov & Olga Koptyaeva Oroszország
104  [22] Sergey Yakunin & Diana Pol Oroszország
106  [21] Konstantin Klimenko & Elena Likirichenko Oroszország
107  [20] Maxim Akhmetzhanov & Yuliya Skorovarova Oroszország
108  [19] Igor Rudakov & Irena Rudakova Oroszország
108  [19] Alexey Shliakhov & Ekaterina Brekhova Oroszország
110  [18] Pavel Lesnichenko & Maria Karnetskikh Oroszország
111  [17] Yuriy Abushinov & Elena Zhikhareva Oroszország
111  [17] Pavel Bulavin & Olga Dokuchaeva Oroszország
111  [17] Sergey Chekhranov & Ekaterina Kazakova Oroszország
114  [16] Ilya Pankin & Julia Kolesnikova Oroszország
114  [16] Aleksandr Simakov & Tatyana Kovaleva Oroszország
114  [16] Dmitry Vakin & Ekaterina Karunina Oroszország
117  [14] Roman Orlovskiy & Elena Sabinina Oroszország
118  [13] Sergey Koshkin & Anastasiya Goldina Oroszország
119  [12] Vyacheslav Chernyaev & Tatyana Dzudtseva Oroszország
119  [12] Dmitry Trubenkov & Valentina Kondratieva Oroszország
119  [12] Daniil Ukhin & Svetlana Mineeva Oroszország
122  [11] Vitaliy Vinogradov & Mariya Severova Oroszország
123  [9] Anton Byelozorov & Natalya Ishkyna Ukrajna
123  [9] Vadim Marin & Margarita Nikolaeva Oroszország
125  [8] Aleksandr Kulygin & Kseniya Rogova Oroszország
125  [8] Denis Vlasov & Victoria Petrova Oroszország
127  [7] Dmitriy Maslov & Viktoriya Abramova Oroszország
128  [6] Aleksej Romanchuk & Arina Kiseleva Oroszország
129  [5] Artem Kalinovskiy & Viktoriya Gerasimova Oroszország
130  [4] Tapdyg Khankishiev & Madina Kulieva Oroszország
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}