Results from Spartak Cup 2005 - Junior I Standard 2005. december 11.
Tájékoztatás advertise your product oldalunkon

Spartak Cup 2005
Oroszország - Moscow 2005. december 10.

Junior I Standard 2005. december 11.

Döntő

1  Igor Kruglov & Olga Scherbina Oroszország
2  Evgeni Kuzin & Valeriya Agikyan Oroszország
3  Alexander Borisov & Ksenia Aleksandrova Oroszország
4  Artem Radaev & Ekaterina Danilova Oroszország
5  Sergey Sharov & Valeriya Lebedeva Oroszország
6  Evgeniy Kusakin & Yana Ptukhina Oroszország
7  Artem Livshits & Darya Artyukhina Oroszország
Nem szereted a hirdetéseket?   Csatlakozz a teljes jogú tagokhoz!

Középdöntő

8  Aleksandr Zevelev & Kseniya Evtushenko Oroszország
9  Denis Chernov & Elena Gagarina Oroszország
10  Kirill Timofeev & Aleksandra Pavlova Oroszország
11  Dmitriy Khramkov & Dzhenet Mursalova Oroszország
11  Dmitriy Pleshkov & Anastasia Kulbeda Oroszország
13  Sergey Krasnov & Ekaterina Tokareva Oroszország
14  Maksim Efimtsev & Irina Gogoladze Oroszország
15  Aleksey Sosedov & Elena Babaeva Oroszország

Elődöntő

16  Evgeniy Golovach & Nataliya Bozhenova Ukrajna
17  Rodion Nazarov & Irina Grishina Oroszország
18  Semen Zenkin & Natalya Virina Oroszország
19  Artem Bronnikov & Alena Loktyushina Oroszország
20  Daniel Umarov & Marina Tedzelashvilli Oroszország
21  Aleksey Orbachevskiy & Ekaterina Gimon Oroszország
22  Anton Belousov & Anna Magdeeva Oroszország
22  Sergey Davydov & Ekaterina Sivri Oroszország
22  Georgiy Konyushkin & Mariya Shirshova Oroszország
25  Andrey Kuzmichev & Ekaterina Golosova Oroszország
26  Adam Kusakin & Alla Kosolobova Oroszország
27  Timur Matveev & Valeriya Ryabova Oroszország
28  Pavel Schetinin & Evgeniya Rybalko Oroszország
29  Nikita Karnaukhov & Margarita Apashkina Oroszország

2. forduló (legjobb 52)

30  Ruslan Ischenko & Aleksandra Vinakova Oroszország
31  Sergey Anurichev & Viktoriya Skvortsova Oroszország
31  Andrey Zakharov & Irina Osipova Oroszország
33  Kirill Orlov & Anna Drogobetskaya Oroszország
33  Evgeniy Shumakher & Tatyana Ponkina Oroszország
35  Aleksandr Mikhaylov & Valeriya Volkova Oroszország
36  Dmitriy Klimachkov & Margarita Dekhtyareva Oroszország
37  Kirill Maksimov & Tamara Ayrapetova Oroszország
38  Stanislav Ignatenko & Kristina Ossobl Oroszország
38  Ivan Prokhorov & Viktoriya Kazakova Oroszország
38  Valentin Zubov & Iulia Melnik Oroszország
41  Anton Gavrilov & Elena Kolyubakina Oroszország
41  Aleksandr Klimkin & Svetlana Sizova Oroszország
41  Maksim Orlov & Anna Shevlyakova Oroszország
41  Ilya Strijonok & Antonina Matvienko Fehéroroszország
45  Aleksandr Ivanov & Ekaterina Yarutkina Oroszország
45  Sergey Lanevich & Ulyana Popova Oroszország
47  Evgeniy Beleevskiy & Kristina Krukhmaleva Oroszország
47  Maksim Blinov & Alena Dmitrieva Oroszország
49  Stanislav Popov & Mariya Volobueva Oroszország
49  Aleksey Terevkov & Polina Lisechko Oroszország
51  Ilya Tsarenkov & Aleksandra Antonenko Oroszország
52  Vyacheslav Lomonosov & Alena Parkhomenko Oroszország

1. forduló (legjobb 89)

53  Andrey Granovskiy & Regina Filippeva Oroszország
53  Andrey Leonov & Alesya Russkova Oroszország
55  Nikita Bryzgalov & Ekaterina Ryabogina Oroszország
55  Alexandr Ponomaryov & Alena Valinova Oroszország
55  Sergey Sergeev & Anna Khrisanfova Oroszország
55  Anton Timofeev & Lolita Okonnishnikova Oroszország
59  Maksim Melikhov & Darya Maryankova Oroszország
60  Nikolay Chistov & Tatyana Saveleva Oroszország
60  Ilya Koverdyaev & Darya Zhuravleva Oroszország
60  Vladislav Samarskiy & Evgeniya Bubnova Oroszország
63  Nikolay Savelov & Anastasiya Zakharova Oroszország
63  Andrey Sirotkin & Marina Pavlova Oroszország
65  Konstantin Kotov & Lyussiya Zebreva Oroszország
65  Ivan Sizintsev & Darya Dmitrieva Oroszország
67  Artem Eshkin & Anastasiya Kononova Oroszország
67  Vitaliy Gudkov & Anastasiya Afanaseva Oroszország
69  Evgeniy Semenov & Anastasiya Zhurina Oroszország
70  Andrei Komarov & Vasilisa Sergeeva Oroszország
70  Pavel Lazykin & Polina Arkhipova Oroszország
70  Mikhail Seliverstov & Aleksandra Ilchuk Oroszország
73  Leonid Khokhlov & Tatyana Melnikova Oroszország
73  Aleksey Novikov & Kristina Umanskaya Oroszország
73  Aleksandr Romanov & Yuliya Shalimova Oroszország
73  Aleksey Rybakov & Yuliya Sheroukhova Oroszország
73  Konstantin Tyulkov & Marina Chasovskikh Oroszország
73  Sergey Yakunin & Kristina Agadzhanyan Oroszország
79  Vlad Kolenchenko & Valeriya Golosovskaya Oroszország
79  Sergey Polukhin & Svetlana Lyubutsina Oroszország
79  Roman Shmargon & Nailya Kadirli Oroszország
82  Denis Maltsev & Ekaterina Lazareva Oroszország
83  Maksim Spirin & Antonina Darcheva Oroszország
84  Ivan Bulychev & Ekaterina Zaletova Oroszország
84  Artemiy Burdin & Inessa Avakova Oroszország
84  Andrey Lebedev & Milena Badeeva Oroszország
87  Daniil Galitskiy & Alfiya Fakhrutdinova Oroszország
87  Ivan Levin & Aleksandra Sharygina Oroszország
87  Oleg Piyakin & Yuliya Prokhorova Oroszország
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}