Results from Spartak Cup 2004 - Junior I Latin 2004. december 11.
Hírdetés
Nem akarod többet látni ezeket a hirdetéseket? Csatlakozz a teljes jogú tagokhoz!
Tájékoztatás advertise your product oldalunkon

Spartak Cup 2004
Oroszország - Moscow 2004. december 11.

Junior I Latin 2004. december 11.

Döntő

1  Kirill Kolpashchikov & Sofya Shutkina Oroszország
2  Roman Chetvergov & Danata Khasanova Oroszország
3  Anton Prokudin & Zhanna Sablina Oroszország
4  Vitaliy Novikov & Angelina Nechkhaeva Oroszország
5  Maksim Gerasimov & Maria Ryabova Oroszország
6  Sergey Dyliko & Alisa Butova Oroszország
7  Anton But & Marina Koroleva Oroszország
Nem szereted a hirdetéseket?   Csatlakozz a teljes jogú tagokhoz!

Középdöntő

8  Kirill Gorelov & Anastasiya Lakhno Oroszország
9  Nikita Vinokurov & Aleksandra Titova Oroszország
10  Aleksandr Abrameshin & Ksenia Isakova Oroszország
11  Roman Kiparin & Yuliya Listratova Oroszország
12  Evgeniy Kuznetsov & Taisa Finenkova Oroszország
13  Nikita Mazaev & Tatyana Veselkina Oroszország

Elődöntő

14  Aleksandr Shapovalov & Alina Sytina Oroszország
15  Stanislav Sotnikov & Alena Kramarenko Oroszország
16  Artem Chechnev & Olga Paretskaya Fehéroroszország
16  Vlad Popov & Ekaterina Strelkova Oroszország
18  Ilya Bardakhan & Yana Agapova Moldova
18  Ivan Sinakin & Yana Cherepanova Oroszország
20  Artem Luchin & Anastasia Alekhina Oroszország
21  Danylo Shcherbanyuk & Oksana Tsykalyuk Ukrajna
22  Evgeniy Barskiy & Anastasiya Ermishova Oroszország
23  Pavel Grechishnikov & Angelina Alekseeva Oroszország
24  Maksim Grishin & Irina Pakhomova Oroszország

2. forduló (legjobb 48)

25  Ivan Shcherbinin & Tatiana Kharanzhuk Oroszország
26  Artem Minnullin & Dilyara Bliznyuk Oroszország
27  Sergei Fisenko & Ekaterina Vadyunina Oroszország
28  Denis Chernov & Oksana Yakovleva Oroszország
29  Aleksey Sosedov & Elena Babaeva Oroszország
30  Stanislav Tyutmin & Anastasiya Eremenko Oroszország
31  Vsevolod Ektov & Yuliya Shevchenko Oroszország
31  Roman Petrosyan & Nadezhda Shandrina Oroszország
33  Anton Buneev & Yuliya Goncharenko Oroszország
33  Aleksey Khramov & Anna Schedrina Oroszország
33  Dmitriy Markin & Tamara Elsukova Oroszország
33  Nikita Trushyn & Viktoriya Starodubtseva Oroszország
33  Aleksandr Zolotarev & Vladislava Nirman Oroszország
38  Aleksandr Zelentsov & Oksana Viktorova Oroszország
39  Evgeniy Nekrasov & Evgeniya Malysheva Oroszország
39  Andrey Shagalin & Olga Skorikova Oroszország
41  Philipp Svatkov & Daria Morozova Oroszország
42  Alexander Shapovalov & Evgeniya Ubaydulaeva Oroszország
43  Dmitriy Orlov & Lyubov Shatskaya Oroszország
43  Yan Shitik & Ekaterina Sinitsyna Oroszország
43  Ilya Zapolskikh & Darya Samokhvalova Oroszország
46  Andrey Kozin & Katerina Mikhaylova Oroszország
46  Stanislav Tenyaev & Ekaterina Chkoniya Oroszország
48  Mark Radkov & Alisa Bondarchuk Oroszország

1. forduló (legjobb 74)

49  Nikolay Chistov & Alina Pervukhina Oroszország
50  Anton Fokin & Ekaterina Melnikova Oroszország
51  Valentin Zubov & Iulia Melnik Oroszország
52  Dmitriy Maleev & Yuliya Fedoseeva Oroszország
52  Evgeniy Polyakov & Alesya Russkova Oroszország
52  Dmitriy Zusman & Ekaterina Yureskul Oroszország
55  Viktor Safin & Darya Muksinova Oroszország
56  Valentin Nikolaev & Yuliya Nikolaeva Oroszország
57  Aleksey Burakov & Ekaterina Shiryaeva Oroszország
57  Anton Gavrilov & Elena Kolyubakina Oroszország
57  Timur Mussin & Anastasiya Trapeznikova Oroszország
60  Nugzar Kvartskhava & Tatyana Saveleva Oroszország
61  Grigoriy Biryukov & Aleksandra Popova Oroszország
61  Pavel Graschenkov & Nataliya Kulikova Oroszország
63  Aleksey Koshevoy & Ekaterina Zornikova Oroszország
64  Ilya Samarkin & Olga Kuznetsova Oroszország
65  Rostislav Popchenko & Kseniya Moskaleva Oroszország
65  Andrey Sirotkin & Marina Pavlova Oroszország
67  Tigran Karapetyan & Anastasiya Yuditskaya Oroszország
68  Anton Malaev & Ekaterina Malaeva Oroszország
68  Daniel Tayvo & Yuliya Zaytseva Oroszország
70  Aleksey Slizovskiy & Olesya Kovtun Oroszország
71  Denis Pereshnev & Tatyana Chuprina Oroszország
72  Aleksandr Danilov & Mariya Maksimova Oroszország
72  Aleksey Konovalov & Anastasiya Prosvirnova Oroszország
74  Aleksey Avdeev & Ekaterina Maksimovskikh Oroszország
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}