Results from Russian Open 2010 - Rising Star Adult+Youth Standard 2010. október 26.
Hírdetés
Nem akarod többet látni ezeket a hirdetéseket? Csatlakozz a teljes jogú tagokhoz!
fotó videók
Tájékoztatás advertise your product oldalunkon

Russian Open 2010
Oroszország - Moscow 2010. október 25.

Rising Star Adult+Youth Standard 2010. október 26.

Döntő

1  Anton Trubin & Valeriya Lebedeva Oroszország
2  Artem Terekhov & Olga Morozova Oroszország
3  Yuriy Druzhnikov & Mariya Tikhonova Oroszország
4  Alexey Ivanov & Aleksandra Shoshneva Oroszország
5  Ilya Larionov & Ekaterina Ozhiganova Oroszország
6  Kirill Pavlov & Anna Argun Oroszország
7  Pavel Krivonogov & Yana Minaeva Oroszország
Hírdetés
Nem szereted a hirdetéseket?   Csatlakozz a teljes jogú tagokhoz!

Középdöntő

8  Aleksandr Koshkin & Aleksandra Rygina Oroszország
9  Eduard Borodov & Ekaterina Utkina Oroszország
9  Nikita Smirnov & Svetlana Semenova Oroszország
11  Ivan Avdienko & Olga Styvrina Oroszország
12  Mikhail Grebenyuk & Ekaterina Tokareva Oroszország
12  Viacheslav Korovin & Mariya Potemkina Oroszország
14  Yuriy Maklakov & Anastasiya Kudaeva Oroszország
15  Vladislav Korennoy & Regina Zhilina Oroszország

Elődöntő

16  Ilya Dementev & Kristina Krukhmaleva Oroszország
17  Aleksandr Ignatov & Svetlana Vinogradova Oroszország
18  Konstantin Andreev & Darya Parshina Oroszország
18  Kirill Goncharov & Ekaterina Kuznetsova Oroszország
18  Vladislav Liman & Ekaterina Malyavkina Oroszország
18  Vladimir Zubov & Anastasiya Okladnikova Oroszország
22  Denis Kudinov & Diana Muraveva Oroszország
22  Evgeniy Zavadskikh & Anna Frolova Oroszország
24  Egor Yuzhakov & Ekaterina Kiryanova Oroszország
25  Denis Vazhenin & Zhanna Simonova Oroszország
26  Andrey Eremin & Aleksandra Riger Oroszország

4. forduló (legjobb 52)

27  Vladislav Gostev & Anna Volokhova Oroszország
27  Sergey Katkov & Irina Mirsaetova Oroszország
29  Ivan Komarov & Anastasiya Alekhina Oroszország
29  Vyacheslav Kuleznev & Ekaterina Ivankovich Oroszország
29  Andrey Loginov & Nadezhda Yashkina Oroszország
29  Yakov Ponomarenko & Yuliya Ponomarenko Oroszország
33  Vadim Isaev & Angelina Sudakova Oroszország
33  Evgeniy Kostin & Valeriya Afanaseva Oroszország
33  Yaroslav Ponomarev & Yuliya Konkova Oroszország
33  Vadim Sibaev & Ekaterina Shalina Oroszország
33  Roman Tuzov & Anna Perminova Oroszország
38  Gennadiy Kotelevets & Olga Burlutskaya Oroszország
39  Mikhail Chuprakov & Natalya Turchaninova Oroszország
39  Kirill Seregichev & Lyubov Vasileva Oroszország
41  Aleksandr Akimenko & Regina Khlynova Oroszország
41  Vladimir Zemskov & Darya Bulgakova Oroszország
43  Nikita Kotov & Kseniya Mikhaylova Oroszország
43  Dmitriy Piletskiy & Vita Porshina Fehéroroszország
43  Anton Sokolov & Anastasiya Sukhareva Oroszország
46  Konstantin Oshashin & Valeriya Mamulova Oroszország
46  Nikita Tomarev & Marina Borzenkova Oroszország
48  Sarkis Akopyan & Anna Kozhuryakina Oroszország
49  Ivan Khlebutin & Anastasia Solovieva Oroszország
49  Nikita Roman & Elena Kononenko Oroszország
51  Andrey Krupskiy & Ulyana Kashurina Oroszország
52  Maksim Morozov & Ekaterina Gorchakova Oroszország

3. forduló (legjobb 97)

53  Artem Agafonov & Yuliya Kulemina Oroszország
53  Anton Besedin & Ekaterina Strelkova Oroszország
53  Vladislav Chernyshov & Polina Ivanova Oroszország
53  Mikhail Efremov & Irina Ivakina Oroszország
53  Nikolay Kharinov & Galina Emelyanenko Oroszország
53  Anton Kirpischikov & Anastasiya Mikheeva Oroszország
53  Vitaliy Matusyak & Ekaterina Kalugina Oroszország
53  Sergey Mikryukov & Lyubov Vakhrusheva Oroszország
53  Evgeniy Rannev & Evgeniya Chernysheva Oroszország
53  Rinat Sunitulin & Maria Peregudova Oroszország
63  Sergey Chekhranov & Ekaterina Kazakova Oroszország
63  Vyacheslav Golubkov & Marina Antonenko Oroszország
63  Pavel Miryasov & Irina Dobryakova Oroszország
63  Mikhail Popov & Oksana Averianova Oroszország
67  Dmitriy Andrianov & Anastasiya Korneeva Oroszország
67  Oleg Korepov & Ekaterina Pogrebniak Oroszország
67  Ilya Kovalenko & Alina Sergienko Oroszország
67  Sergey Litvinov & Anastasiya Ugarova Oroszország
67  Artem Lunyev & Marina Bizaeva Oroszország
67  Aleksey Polozhaenko & Vera Shiryaeva Oroszország
67  Evgeniy Zelenskiy & Yana Moskovchenko Oroszország
67  Mikhail Zimin & Anastasiya Koveza Oroszország
75  Vasiliy Kozlov & Mariya Chernova Oroszország
75  Dmitriy Scherbakov & Evgeniya Yasinovskaya Oroszország
77  Aleksandr Khrapov & Anastasiya Volzhina Oroszország
77  Sergey Mazyaev & Viktoriya Botkova Oroszország
77  Mihail Panin & Natalya Vinogradenko Oroszország
80  Aleksey Chebotar & Anastasiya Rozhenko Oroszország
80  Evgeniy Matveev & Anna Rudneva Oroszország
80  Artem Merenkov & Alina Oshchepkova Oroszország
80  Mikhail Skorobogatov & Kseniya Churkina Oroszország
84  Kirill Aleksandrov & Irina Bystrova Oroszország
84  Evgeniy Kosyachkin & Anna Zubova Oroszország
84  Mikhail Shikhovtsev & Anna Yarovenko Oroszország
87  Nikita Gubaydullin & Yuliya Chubrakova Oroszország
87  Aleksandr Pozdnyakov & Darya Voroshilova Oroszország
87  Ilya Sukhonosov & Yana Demina Oroszország
87  Mark Udintsev & Anastasiya Bubchikova Oroszország
91  Viktor Ponomarenko & Vladislava Bool Oroszország
92  Vladislav Ovtin & Mariya Girko Oroszország
93  Roman Mikin & Polina Perova Oroszország
94  Ilya Bronitskiy & Kapitalina Kalinushkina Oroszország
94  Maksim Khoptyar & Yuliya Mitrokhina Oroszország
94  Dmitriy Mikhalskiy & Natalia Pavlenko Oroszország
97  Aleksandr Skripcov & Aida Nasyrova Oroszország

2. forduló (legjobb 164)

98  Aleksandr Chevardin & Alena Semusheva Oroszország
98  Marat Khannanov & Lilya Yagudina Oroszország
98  Ivan Levin & Irina Skulkina Oroszország
98  Andrey Prizentsov & Alina Kovalenko Oroszország
98  Aleksey Sokhin & Yuliya Grevtsova Oroszország
103  Petros Avetisjan & Olga Prokhorenko Oroszország
103  Roman Blinov & Natalya Kuznetsova Oroszország
103  Vladimir Degay & Olesya Sleptsova Oroszország
103  Alexander Ivanov & Yuliya Tolmacheva Oroszország
103  Nikita Petukhov & Veronika Novikova Oroszország
103  Ilya Schegolev & Aleksandra Polyakova Oroszország
103  Roman Shalygin & Yuliya Grebenschikova Oroszország
103  Anton Shumskikh & Yuliya Dzenzelevskaya Oroszország
103  Maksim Zaverkin & Irina Bondareva Oroszország
112  Daniels Belugins & Marija Mihailova Lettország
112  Aleksey Bychkov & Ekaterina Naumova Oroszország
112  Andrey Knizel & Anastasiya Timofeeva Oroszország
112  Vitaliy Kozhevnikov & Anastasia Vlasenkova Oroszország
112  Roman Nagornyy & Anastasiya Nazarova Oroszország
117  Aleksey Fomin & Olga Orlova Oroszország
117  Stanislav Klimkov & Darya Klimkova Oroszország
117  Artashes Oganian & Anastasiya Shkarpetko Oroszország
117  Artem Prokofiev & Ekaterina Prokofieva Oroszország
117  Pavel Semenov & Anastasiya Ryzhkina Oroszország
117  Pavel Surkov & Zinaida Khafizova Oroszország
123  Artem Chursin & Maria Terekhina Oroszország
123  Aleksandr Garmider & Angelina Grigaytes Oroszország
123  Ivan Morozov & Valeria Koroleva Oroszország
123  Mikhail Strelnikov & Anna Trusova Oroszország
127  German Chernov & Mariya Batagova Oroszország
127  Aleksandr Chukharev & Kseniya Beleush Oroszország
127  Vladimir Fedorov & Irina Tremasova Oroszország
127  Ilya Garanin & Albina Demina Oroszország
127  Artem Ivanov & Elina Semka Oroszország
127  Vladislav Moshanin & Diana Bykova Oroszország
127  Aleksandr Shirenin & Alfiya Fakhrutdinova Oroszország
127  Vitaliy Tarada & Valeriya Shmeleva Oroszország
127  Georgiy Zhmaev & Viktoriya Zaburdaeva Oroszország
136  Roman Bankrashkov & Tatyana Tsarenko Oroszország
136  Ivan Doronin & Kseniya Verigo Oroszország
136  Artem Fedorov & Darya Antonova Oroszország
136  Denis Kopytin & Elena Nesterova Oroszország
140  Andrey Fomichev & Anastasia Orlova Oroszország
140  Karen Gevorgyan & Larisa Martirosyan Oroszország
140  Dmitriy Medonov & Alina Sharapova Oroszország
140  Anatoliy Skvortsov & Alena Prischepova Oroszország
140  Ilya Surkov & Valeriya Davydova Oroszország
145  Rodion Boldyrev & Valeriya Kataykina Oroszország
145  Aleksey Mescheryakov & Anastasia Glazkova Oroszország
145  Pavel Mosin & Karina Arkhangelskaya Oroszország
145  Tagir Yusupov & Regina Karimova Oroszország
149  Dmitriy Chudinov & Alina Bisekeeva Oroszország
149  Alexandr Gruzdev & Natalia Terpugova Oroszország
149  Ilya Lubskiy & Mariya Poltorak Oroszország
149  Ilya Mishin & Kristina Zabludina Oroszország
149  Igor Pavlov & Kseniya Kononenko Oroszország
149  Aleksandr Tsvetkov & Alena Stadnik Oroszország
155  Dmitriy Petrov & Ekaterina Yarovikova Oroszország
156  Aleksandr Badalyants & Diana Oganesyan Oroszország
156  Aleksandr Gorodkov & Anastasiya Yaroschuk Oroszország
158  Aleksandr Edamenko & Kristina Palchik Oroszország
158  Sergey Zhbakov & Alina Kuznetsova Oroszország
160  Aleksey Bakalov & Marina Toropova Oroszország
160  Mikhail Markov & Ekaterina Maslova Oroszország
162  Anton Aleksandrov & Anna Durkina Oroszország
162  Amantay Zholmukhambetov & Ekaterina Shmakova Oroszország
164  Evgeniy Filatov & Yuliya Cherepennikova Oroszország

1. forduló (legjobb 326)

165  Bulat Gatapov & Ksenia Shumkova Oroszország
165  Nikolay Isaev & Ekaterina Mishina Oroszország
165  Vsevolod Ischenko & Lilia Bogdalova Oroszország
165  Alexandr Kulakov & Irina Stepanova Oroszország
165  Andrey Sotov & Antonina Kalmysheva Oroszország
165  Andrey Sychevskiy & Elena Solomatova Oroszország
171  Dmitri Divtsov & Anna Shtchiptsova Oroszország
171  Ivan Egorov & Anna Kradenova Oroszország
171  Vladislav Gordeev & Nina Dmitrieva Oroszország
171  Egor Maslov & Olga Balueva Oroszország
171  Ivan Popov & Mariya Kolenkova Oroszország
171  Viktor Povolotskiy & Anastasia Gabysheva Oroszország
171  Aleksey Suporev & Albina Murtazina Oroszország
171  Aleksandr Supyrev & Gadelya Tukhvatullina Oroszország
171  Roman Vabel & Anna Belousova Oroszország
171  Artem Valov & Kristina Murakhovskaya Oroszország
171  Yan Zheleznyakov & Anna Khokhryakova Oroszország
182  Aleksandr Kirilchuk & Ulyana Shemelina Oroszország
182  Nikita Mazur & Ekaterina Loboda Oroszország
184  Evgeniy Borisov & Viktoriya Tsyganova Oroszország
184  Anton Pakhomchik & Natalya Goncharuk Oroszország
184  Albert Shakirzyanov & Elizaveta Fattakhova Oroszország
184  Anton Shaltin & Anastasiya Bormotova Oroszország
184  Zakhar Teller & Viktoriya Berezina Oroszország
189  Artem Angudovich & Irina Borisova Oroszország
189  Denis Beybutov & Anna Antonyan Oroszország
189  Igor Gorshkov & Anastasiya Razheva Oroszország
189  Maksim Ivanov & Vera Minova Oroszország
189  Artur Khayrullin & Yulia Saitgalieva Oroszország
189  Yan Maksimenkov & Kseniya Brichka Oroszország
189  Alexey Poliakov & Elena Litvinyuk Oroszország
189  Andrey Polnarev & Valeria Aryku Oroszország
189  Nikolay Romashenko & Margarita Dymkovskaya Oroszország
189  Timur Sultanov & Ekaterina Lapteva Oroszország
189  Dmitriy Tolchenov & Viktoriya Bartseva Oroszország
200  Saveliy Arlyapov & Elizaveta Nemykina Oroszország
200  Igor Enin & Nikol Khalapova Oroszország
200  Nikita Gridasov & Angelina Voloshina Oroszország
200  Aleksandr Mamaev & Anna Yakunina Oroszország
200  Georgiy Moshkin & Elizaveta Schekina Oroszország
205  Andrey Gulnik & Yana Mokienko Oroszország
205  Dmitriy Kramarenko & Margarita Pudocheva Oroszország
205  Oleg Kudin & Vera Erpuleva Oroszország
205  Pavel Plotnikov & Mariya Yushkova Oroszország
205  Aleksey Sobolev & Anastasia Konnova Oroszország
205  Dmitriy Talankin & Aleksandra Bublikova Oroszország
205  Anton Timofeev & Alena Krokhina Oroszország
212  Andrey Efanov & Darya Balashova Oroszország
212  Vadim Ivanov & Irina Erofeeva Oroszország
212  Dmitriy Kochkurov & Ekaterina Martyukhina Oroszország
212  Semen Kokuev & Irina Oganesova Oroszország
212  Aleksey Laptev & Polina Merkelova Oroszország
212  Pavel Savchenko & Tatyana Shirokikh Oroszország
218  Sergey Chekanov & Anna Zuykova Oroszország
218  Roman Fatakh & Ekaterina Chernyshova Oroszország
218  Sergey Kalinin & Darya Kondrateva Oroszország
218  Anton Klendiy & Anastasiya Dylevskaya Oroszország
218  Aleksandr Pelogeevskiy & Sofya Savenkova Oroszország
223  Bogdan Bukatyuk & Karina Ptashkovskaya Oroszország
223  Maksim Filippov & Aleksandra Glazyrina Oroszország
223  Aleksandr Gureev & Anastasiya Mazhorova Oroszország
223  Dmitriy Krivosheev & Sofya Mikhaylova Oroszország
223  Mikhail Kushnir & Anastasiya Sakhnenko Oroszország
223  Nikolay Ovchinnikov & Elena Isaeva Oroszország
223  Vladislav Samarskiy & Irina Panfilova Oroszország
223  Artem Samokhvalov & Anastasiya Volzhankina Oroszország
223  Aleksandr Scherbakov & Ekaterina Sinitsyna Oroszország
223  Ivan Sovetov & Elizaveta Korobeynikova Oroszország
223  Aleksandr Starik & Alla Anastaseva Oroszország
234  Dmitriy Dolgov & Irina Bamburova Oroszország
234  Roman Dronov & Lyubov Belmasova Oroszország
234  Andrey Pavlov & Elizaveta Demyanova Oroszország
234  Anil Tulasi & Arina Oganesova Oroszország
234  Anton Zharkov & Svetlana Kazakova Oroszország
239  Ilya Pankin & Kseniya Popova Oroszország
239  Kirill Rychagov & Lyudmila Alferova Oroszország
239  Nikita Sinitsyn & Ekaterina Danilova Oroszország
239  Konstantin Ten & Vera Ignateva Oroszország
239  Damir Yanbekov & Yekaterina Spiridonova Oroszország
244  Kirill Kostryukov & Anastasiya Uvarova Oroszország
244  Nikita Popov & Darya Erokhina Oroszország
244  Konstantin Zinoviev & Viktoriya Kochkina Oroszország
247  Dmitriy Fedorov & Olga Bodachevskaya Oroszország
247  Dmitriy Fomin & Anastasiya Soboleva Oroszország
247  Vladimir Mischenko & Aleksandra Berezina Oroszország
247  Arseniy Nesterenko & Kristina Shukalo Kazahsztán
247  Danil Polnomochnykh & Mariya Efimova Oroszország
247  Nikita Semashko & Anastasiya Zhelyazko Oroszország
247  Denis Sytykh & Polina Zaytseva Oroszország
247  Igor Tulskiy & Tatiana Artemova Oroszország
247  Maksim Zmeev & Leyla Akberdieva Oroszország
256  Filipp Grishin & Valeriya Sirotenko Oroszország
256  Pavel Kozin & Alena Shakhova Oroszország
256  Dmitriy Mamonov & Alina Balykova Oroszország
256  Pavel Shein & Inna Bychkova Oroszország
256  Pavel Ufandeev & Anastasiya Malysheva Oroszország
261  Aleksandr Abramov & Antonina Darcheva Oroszország
261  Roman Bogatyrev & Anna Polyakova Oroszország
261  Zakhar Korolev & Anastasiya Pugacheva Oroszország
261  Maksim Labovkin & Darya Ryzhonina Oroszország
261  Oleg Makarov & Mariya Mokhova Oroszország
261  Artem Scherbina & Ella Poludnevich Oroszország
267  Vladislav Beloglazov & Vanessa Byazrova Oroszország
267  Kirill Nogovitsyn & Ekaterina Utusikova Oroszország
267  Mikhail Smagin & Tatyana Shardina Oroszország
267  Ivan Stolbov & Alina Pozdeeva Oroszország
267  Nikita Tarasov & Valeriya Sitnichenko Oroszország
267  Mkrtich Tonakanyan & Alina Tonakanyan Oroszország
267  Ilya Zubko & Darya Chernyshova Oroszország
274  Igor Davydov & Anastasiya Rybina Oroszország
274  Sergey Ekilik & Valeriya Khloptseva Oroszország
274  Stepan Korovin & Anastasiya Maskaeva Oroszország
274  Oleg Nazarov & Elena Vorotyntseva Oroszország
274  Nikolay Zhuravkov & Anastasiya Buzulutskaya Oroszország
279  Dmitriy Budigay & Mariya Churkina Oroszország
279  Georgiy Guriev & Ekaterina Nikiforova Oroszország
279  Tugan Mildzikhov & Diana Dzantieva Oroszország
279  Rodion Nedoseykin & Anna Boytsova Oroszország
279  Aleksey Neonilin & Valentina Gorbunova Oroszország
279  Nikolay Soloviev & Ekaterina Kurzeneva Oroszország
279  Aleksey Unschikov & Oksana Rogova Oroszország
279  Rostislav Zhuravlev & Mariya Zhuravleva Oroszország
287  Aleksandr Bogomol & Inna Sinitsyna Oroszország
287  Nikita Durnev & Anastasiya Schekina Oroszország
287  Vladislav Fakhrutdinov & Anita Demidova Oroszország
287  Valeriy Golub & Tatyana Mayorova Oroszország
287  Ilya Inshakov & Anastasiya Izotova Oroszország
287  Pavel Khoba & Yuliya Korotkaya Oroszország
287  Vitaliy Malyavin & Viktoriya Alyabeva Oroszország
287  Aleksander Matveev & Meri Oganisyan Oroszország
287  Lev Polevschikov & Anna Andreeva Oroszország
287  Andrey Shevandrin & Nataliya Petrunina Oroszország
287  Denis Timokhov & Svetlana Glazacheva Oroszország
287  Viktor Valtsev & Elena Filimonchikova Oroszország
287  Denis Vanyarkin & Natalya Luneva Oroszország
287  Georgiy Zhdanov & Mariya Soloveva Oroszország
301  Ivan Bykov & Anastasiya Saraykina Oroszország
301  Aleksey Kulikov & Mariya Kuznetsova Oroszország
301  Aramais Movsisyan & Diana Yagudina Oroszország
301  Artem Potapov & Anna Mitina Oroszország
301  Mikhail Vasenin & Anna Davydova Oroszország
301  Aleksey Vezhlivtsev & Olga Gorbunova Oroszország
301  Dmitriy Zotov & Marina Kobzeva Oroszország
308  Nikita Antipov & Madina Tsopanova Oroszország
308  Alexey Minka & Victoria Chumakova Oroszország
308  Igor Mintyan & Svetlana Khvorost Oroszország
308  Denis Orekhov & Evgeniya Sekatskaya Oroszország
308  Andrey Timkin & Marina Biserova Oroszország
313  Arutyun Ayvazyants & Angelina Kovtun Oroszország
313  Nikolay Beloshevskiy & Veronika Gavrikova Oroszország
313  Aleksandr Efimenko & Mariya Erokhina Oroszország
313  Mikhail Egorov & Karina Dudina Oroszország
313  Alexey Glukhov & Anastasiya Glazunova Oroszország
313  Leonid Ivontsin & Nadezhda Gorshkova Oroszország
313  Rustam Khasanov & Darya Kopp Oroszország
313  Ilya Koshelev & Liudmila Karpenko Oroszország
313  Ilya Mashtakov & Yuliya Nikitina Oroszország
313  Yaroslav Sapelkin & Mariya Chernyshova Oroszország
313  Vitaliy Vinogradov & Mariya Severova Oroszország
324  Dmitri Antonov & Darya Yuzhakova Oroszország
324  Radik Asadullin & Mariya Popova Oroszország
324  Konstantin Grachev & Mariya Naumova Oroszország
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}