Results from Russian Open 2009 - Junior I Standard 2009. október 22.
Hírdetés
Nem akarod többet látni ezeket a hirdetéseket? Csatlakozz a teljes jogú tagokhoz!
fotó videók
Tájékoztatás advertise your product oldalunkon

Russian Open 2009
Oroszország - Moscow 2009. október 20.

Junior I Standard 2009. október 22.

Döntő

1  Sergey Rozhkov & Marina Zakharova Oroszország
2  Evgeniy Nikitin & Ekaterina Sharanova Oroszország
3  Yuriy Lioli & Darya Shishkina Oroszország
4  Evgeniy Pavlos & Ulyana Maksimkina Oroszország
5  Evgeniy Ozhiganov & Alina Voyna Oroszország
6  Leonid Tishkin & Darya Zheleztsova Oroszország
7  Vladislav Kolesnikov & Anna Isakovich Oroszország
Nem szereted a hirdetéseket?   Csatlakozz a teljes jogú tagokhoz!

Középdöntő

8  Yuriy Batyrev & Anna Mordanenko Oroszország
8  Alexandru Birca & Alina Milinceanu Moldova
10  Vladimir Timofeev & Vasilisa Shirobokova Oroszország
11  Aleksey Usanov & Yana Petukhova Oroszország
12  Sergey Gribov & Valeriya Tolmacheva Oroszország
13  Georgiy Mokhov & Yana Zaytseva Oroszország

Elődöntő

14  Rostislav Dzidzoev & Anastasiya Pashkeeva Oroszország
15  Viktor Bychkov & Daria Nevolina Oroszország
16  Michail Dezhurov & Alina Epeykina Oroszország
17  Vladislav Baksheev & Kristina Garifullina Oroszország
18  Aleksey Ermilov & Anna Ilina Oroszország
18  Stanislav Mamonov & Anastasiya Koler Oroszország
20  Nikita Pavlov & Veronika Dichka Oroszország
21  Vyacheslav Samokhin & Kristina Stelnikova Oroszország
22  Ilya Egorov & Veronika Petrova Oroszország
23  Aleksandr Kuriganov & Alla Tsveleva Oroszország
24  Mansur Yanberdin & Elizaveta Basyuk Oroszország
25  Maksim Panov & Sofya Shmukler Oroszország

4. forduló (legjobb 49)

26  Ivan Efimov & Aleksandra Livinskaya Oroszország
27  Yuriy Fedorenko & Ekaterina Lyatanskaya Oroszország
27  Aleksandr Vakulenko & Elena Ascheulova Oroszország
29  Ivan Ivanov & Diana Baranova Oroszország
29  Yaroslav Kulyaev & Mariya Senyaeva Oroszország
31  Petr Matsarskiy & Valeriya Remina Oroszország
31  Stepan Mikhaylov & Elizaveta Kaygorodova Oroszország
31  Dmitriy Svanidze & Anastasiya Zatsepina Oroszország
34  Svyatoslav Anchukov & Viktoriya Davidenko Oroszország
34  Ilkin Dadashov & Mariya Zubanova Oroszország
34  Andrey Samuylov & Viktoriya Vershinina Oroszország
34  Timofey Savchuk & Kseniya Prokopenko Oroszország
38  Pavel Lagurev & Polina Golubeva Oroszország
38  Nikolay Mugalimov & Mariya Avramova Oroszország
40  Artur Zelev & Diana Kochurova Oroszország
41  Andrey Babintsev & Elizaveta Nemykina Oroszország
41  Dmitry Khukhko & Sofia Smirnova Oroszország
41  Aleksey Lebedev & Ekaterina Klishina Oroszország
41  Sergey Polyakov & Diana Markova Oroszország
45  Aleksandr Scherban & Anastasiya Konyukhova Oroszország
45  Artemiy Zherdev & Olga Ustinova Oroszország
47  Gleb Tipsin & Olga Korolko Oroszország
48  Maksim Valishevskiy & Veronika Tamarova Oroszország
49  Nikita Wolkov & Svetlana Senko Oroszország

3. forduló (legjobb 96)

50  Oleg Novitskiy & Veronika Mischenko Oroszország
51  Daniil Dolgushin & Regina Makina Oroszország
51  Gleb Mishin & Aleksandra Piskulina Oroszország
51  Artem Sattarov & Ilmira Yarullina Oroszország
51  Nikita Yakubov & Elizaveta Burenina Oroszország
55  Gleb Batsmanov & Sofia Daniltseva Lettország
55  Ivan Kuznetsov & Anastasiya Chepurnova Oroszország
55  Ilya Popov & Anna Lobanova Oroszország
55  Evgeniy Rutchin & Viktoriya Tverdokhlib Oroszország
55  Yaroslav Rysev & Anastasiya Buevich Oroszország
60  Denis Dmitriev & Mariya Borisova Oroszország
61  Ivan Kalinin & Olga Ignaticheva Oroszország
61  Nikita Tereshin & Polina Pustovalova Oroszország
61  Ilya Voytovich & Nataliya Lunina Oroszország
61  Artiom Yarovoy & Alina Karapetyan Oroszország
65  Dmitriy Abrashkin & Darya Shefer Oroszország
65  Denis Filonenko & Sofya Rozhdestvenskaya Oroszország
65  Valeriy Levitskiy & Aleksandra Riger Oroszország
65  Dmitriy Muha & Anna Enshina Oroszország
65  Evgeniy Prikhodko & Anna Mordik Oroszország
65  Vladimir Volf & Yuliya Bogdanova Oroszország
71  Daniil Bochkarev & Aleksandra Mishina Oroszország
71  Egor Ivashov & Anastasiya Kitova Oroszország
71  Efim Shipitsyn & Ulyana Morozova Oroszország
71  Aleksey Smolyaninov & Lyubov Kolesnikova Oroszország
75  Dmitriy Denisov & Yulia Zemtsova Oroszország
75  Oleg Elkin & Elizaveta Zhuravleva Oroszország
75  Mikhail Ivanov & Veronika Zakharchuk Oroszország
75  Evgeni Kezin & Anastasiya Kustova Oroszország
75  Sergey Krasheninnikov & Aleksandra Samsonova Oroszország
75  Ilya Moshkin & Elizaveta Roslyakova Oroszország
75  Kirill Yakovlev & Viktoriya Boderistova Oroszország
82  Vladislav Kurganskiy & Mariya Skorodumova Oroszország
82  Egor Prokhonchukov & Viktoriya Zhidkova Oroszország
82  Denis Riger & Valeriya Chernova Oroszország
82  Denis Sultanov & Ekaterina Shelekhova Oroszország
86  Anton Kanevskiy & Evgeniya Lisitsina Oroszország
86  Gleb Polischuk & Yana Popova Oroszország
86  Kirill Skotnikov & Natalya Kanfer Oroszország
89  Vladislav Sedov & Maria Yamschikova Oroszország
90  Evgeniy Propletkin & Kristina Ermakova Oroszország
91  Ilya Gogolev & Viktoriya Gorina Oroszország
92  Danila Telpukhovskiy & Oliviya Ershova Oroszország
92  Aleksandr Vlasov & Izabella Simonyan Oroszország
94  Yaroslav Furanin & Alina Malchenkova Oroszország
95  Sergey Shusharin & Ekaterina Eliseykina Oroszország
96  Radim Ramazanov & Marina Berkutova Oroszország

2. forduló (legjobb 189)

97  Artem Alifanov & Svetlana Pereklitskaya Oroszország
97  Sergey Batashev & Milyana Lovrich Oroszország
97  Nikita Chupriyanov & Alla Ishmukhametova Oroszország
97  Dmitriy Kit & Svetlana Zhukova Oroszország
97  Aleksandr Komogortsev & Mariya Myzdrikova Oroszország
97  Nikita Shvedov & Darya Makova Oroszország
97  Evgeniy Sveridonov & Viktoriya Pentyurina Oroszország
104  Sergey Aleynikov & Irina Zasko Oroszország
104  Sargis Apoyan & Elena Tsoy Oroszország
104  Nikita Bolshakov & Kristina Voznesenskaya Oroszország
104  Egor Dyakov & Regina Naumova Oroszország
104  Artem Uvarov & Polina Melenteva Oroszország
109  Yaroslav Bolotov & Elizaveta Kharyutchenko Oroszország
109  Pavel Dmitriev & Yana Solodnikova Oroszország
109  Alexey Dovgalyuk & Sofia Medvedeva Oroszország
109  Anton Miryasov & Darya Grebenyuk Oroszország
109  Kirill Revnivtsev & Darya Mysenkova Oroszország
109  Ilya Yaroshko & Yuliya Shiryaeva Oroszország
115  Ilya Dronov & Margarit Terpugova Oroszország
115  Sergey Kuryanov & Mariya Nikonova Oroszország
117  Viktor Ivashkevich & Aleksandra Ermakova Oroszország
117  Dmitriy Kitiashvili & Elizaveta Serapina Oroszország
117  Stepan Konoplinov & Liliya Tarkhanova Oroszország
117  Nikita Korotkiy & Angelina Barkova Oroszország
117  Ilya Shevchenko & Anastasiya Gribakina Oroszország
117  Artem Stepanov & Polina Teleshova Oroszország
123  Vladislav Bobkov & Sofiya Borodina Oroszország
123  Aleksandr Lyzlov & Zhanna Borisova Oroszország
123  Denis Manyukov & Viktoriya Bystryantseva Oroszország
123  Nikita Murzin & Kristina Bogoslavskaya Oroszország
123  Dmitriy Schetilin & Viktoriya Naryzhnykh Oroszország
123  Gleb Vasilev & Anna Bizova Oroszország
123  Egor Yurkevich & Viktoriya Glazkova Oroszország
130  Nikita Efimov & Tatyana Gorshenina Oroszország
130  Dmitriy Eskov & Kristina Platonova Oroszország
130  Andrey Ivanov & Ekaterina Erashova Oroszország
130  Nikita Kalmykov & Zarina Sharapova Oroszország
130  Georgiy Korotkov & Daria Cherkas Oroszország
130  Maksim Pasechnik & Elizaveta Chistyakova Oroszország
130  Vladislav Safin & Nadezhda Smolyakova Oroszország
130  Aleksey Vandyshev & Valeriya Gagakina Oroszország
138  Dmitriy Litvinov & Anna Voropaeva Oroszország
138  Dmitriy Pozdnyakov & Yana Rozhnova Oroszország
140  Elisey Belyaev & Alena Fedonina Oroszország
140  Oleg Epov & Kristina Katsmaer Oroszország
140  Anton Lisitsky & Alla Smolyaninova Oroszország
140  Ilya Luchina & Irina Alekseeva Oroszország
140  Igor Oleynikov & Dina Zyablova Oroszország
140  Artur Setdekov & Karina Khalilova Oroszország
140  Sergey Vlasov & Alena Kaftannikova Oroszország
140  Evgeniy Zhdanovich & Anastasia Ponomareva Oroszország
140  Igor Zhivov & Anastasiya Volostnykh Oroszország
149  Mikhail Danko & Evgeniya Dedyurina Oroszország
149  Denis Kochnev & Viktoriya Kameneva Oroszország
149  Gleb Vazhenin & Kristina Semenova Oroszország
152  Dmitriy Bokov & Polina Kutina Oroszország
152  Petr Cherentsov & Valeriya Bogomolova Oroszország
152  Vadim Predein & Alexandra Startseva Oroszország
152  Pavel Shurekov & Valeriya Norkina Oroszország
152  Yuriy Yushmanov & Polina Pankova Oroszország
157  Alexandr Fedorov & Arina Zykova Oroszország
157  Anton Rakov & Kristina Liventseva Oroszország
157  Ali Tayekh & Tatyana Bogdanova Oroszország
160  Ilya Kulakov & Ekaterina Mitrofanova Oroszország
160  Aleksandr Mikhaylov & Anastasiya Gorbunova Oroszország
160  Maksim Penkin & Kristina Shevchenko Oroszország
160  Ilya Stepanov & Polina Kulikova Oroszország
160  Mark Tolok & Kristina Ovchinnikova Oroszország
160  Nikita Tolstykh & Arina Akulova Oroszország
160  Kirill Zakharov & Darya Matus Oroszország
167  Anton Shirmanov & Anastasiya Snorovikhina Oroszország
167  Evgeniy Stepanchenko & Anastasiya Nikiforova Oroszország
167  Anton Zhukov & Yana Sharova Oroszország
170  Aleksey Derbilov & Anastasiya Fedoseeva Oroszország
170  Maksim Khoruzhenko & Valeriya Murakhovskaya Oroszország
170  Mikhail Romodin & Ekaterina Fadeeva Oroszország
170  Matvey Ryzhov & Polina Naumova Oroszország
170  Gleb Sekachev & Elina Nikogosyan Oroszország
170  Aleksander Sokolov & Karina Starikova Oroszország
170  Nikita Zaikin & Eva Rybalova Oroszország
177  Igor Gritsay & Natalya Khnyreva Oroszország
177  Sergey Sumishevskiy & Ekaterina Rybalchenko Oroszország
177  Vitalij Volosovskij & Anastasiya Kuzina Oroszország
180  Anton Kokhanov & Anastasiya Lambrianidi Oroszország
180  Georgiy Shkalov & Liliya Naymatulina Oroszország
180  Dmitriy Siryutin & Irina Alekseeva Oroszország
183  Nikita Golovanov & Alena Schubelka Oroszország
183  Dmitriy Malyshev & Karina Demyankova Oroszország
183  Ilya Rodin & Lalita Skazalova Oroszország
186  Egor Starchenko & Darya Rodina Oroszország
187  Maksim Boychenko & Mariya Berezhnaya Oroszország
188  Dmitriy Gaus & Liya Khazigaleeva Oroszország
189  Kyryll Shkodkyn & Marina Kulikova Oroszország

1. forduló (legjobb 328)

190  Ivan Dekh & Anastasiya Tarasenko Oroszország
190  Nikita Gluschenko & Elizaveta Menitskaya Oroszország
190  Aleksandr Grachev & Darya Petrova Oroszország
190  Nikita Ivanov & Evgeniya Lachina Oroszország
190  Dmitriy Kislov & Anastasiya Bespalova Oroszország
190  Andrey Knauer & Anastasiya-mariya Sas Oroszország
190  Vyacheslav Polysaev & Kamilla Dadashova Oroszország
190  Vitaliy Shatokhin & Ekaterina Stepantsova Oroszország
190  Sergey Zheleznov & Yuliya Vdovina Oroszország
199  Adil Maklakov & Diana Zaburunova Oroszország
199  Nver Saakyan & Polina Melnik Oroszország
199  Viktor Suverin & Dayana Simonova Oroszország
199  Kirill Tsaregorodtsev & Zhanna Golovkina Oroszország
199  Aleksandr Vlasov & Evgeniya Pavlenok Oroszország
199  Dmitriy Voronin & Viktoriya Pugacheva Oroszország
199  Igor Vynar & Marina Razinkova Oroszország
199  Stepan Yadrenov & Olga Agrelova Oroszország
207  Andrej Kolesnikov & Valeriya Dubrovina Oroszország
207  Maksim Lavrikov & Darya Matveeva Oroszország
207  Denis Lebedev & Polina Boretskaya Oroszország
207  Oleg Makarov & Aleksandra Akimova Oroszország
211  Alik Aylarov & Anastasia Tiliaeva Üzbegisztán
211  Evgeniy Gribachev & Yuliya Parkhomenko Oroszország
211  Georgiy Klochikhin & Elizaveta Yadryshnikova Oroszország
211  Dmitriy Kondrattsev & Marina Chuprynina Oroszország
211  Ilya Krivov & Mariya Palavina Oroszország
211  Ilya Pasynkov & Ekaterina Isakova Oroszország
211  Ilya Sablyukov & Viktoriya Vlasenkova Oroszország
211  Anton Yushkov & Darya Kurbatova Oroszország
211  Rafael Yusupov & Diana Faskhutdinova Oroszország
211  Aleksandr Zakharov & Alisa Ladygina Oroszország
211  Vladimir Zubenko & Valeriya Krivorchuk Oroszország
222  Dmitriy Borisevich & Anna Lavrenteva Oroszország
222  Timofey Evstropov & Ekaterina Kharkevich Oroszország
222  Maksim Gurev & Valeriya Kargina Oroszország
222  Ruslan Kharlamov & Sofiya Mokhova Oroszország
222  Ivan Kukharik & Elizaveta Khazeeva Oroszország
222  Vladislav Pronikov & Valeriya Stremilova Oroszország
222  Aleksandr Steblyanko & Galina Lobova Oroszország
229  German Evsyukov & Zoya Matvienko Oroszország
229  Artem Gafarov & Kseniya Tarasyan Oroszország
229  Egor Gudkov & Yuliya Nogina Oroszország
229  Evgeniy Magazinschikov & Kamilla Khamitova Oroszország
229  Maksim Makunin & Nadezhda Zhuravleva Oroszország
229  Yuriy Polyakov & Aleksandra Khoymova Oroszország
229  Aleksey Savvin & Anna Zhulanova Oroszország
229  Aleksandr Schegolev & Valeriya Belash Oroszország
229  Dmitriy Ulyanikhin & Kseniya Stadnik Oroszország
229  Yaroslav Vasiliv & Veronika Razinkova Oroszország
239  Ivan Anisimov & Alena Kirsanova Oroszország
239  Arayk Balasyan & Diana Sukhareva Oroszország
239  Dmitriy Bykov & Yuliya Melnikova Oroszország
239  Pavel Kuznetsov & Zlata Tsybakova Oroszország
239  Anatoliy Muromtsev & Ekaterina Trushina Oroszország
239  Valeriy Rezepkin & Aleksandra Kodyakova Oroszország
239  Denis Utekhin & Elina Zulkarnyaeva Oroszország
246  Maksim Chapurin & Anastasiya Shishkova Oroszország
246  Aleksandr Chirkov & Alina Shutova Oroszország
246  Mikhail Efimovskikh & Tatyana Strokina Oroszország
246  Nikolay Ivanov & Diana Starkova Oroszország
246  Sergey Kaverin & Elizaveta Altukhova Oroszország
246  Gleb Kushik & Anastasiya Samsonova Oroszország
246  Aleksandr Shishmarev & Mariya Mordvova Oroszország
246  Kirill Soldatov & Mariya Pushnikova Oroszország
246  Maksim Sumnitelnyy & Aleksandra Amador Oroszország
246  Yuriy Telegin & Darya Parshina Oroszország
246  Denis Tsybizov & Darya Bobryashova Oroszország
257  Nikita Donets & Lyudmila Sergeeva Oroszország
257  Vladislav Nikishin & Angelina Rodina Oroszország
257  Pavel Novikov & Ksenia Kuzmina Oroszország
257  Matvey Pegushin & Angelina Kopp Oroszország
257  Artem Rodionov & Yuliya Morozova Oroszország
257  Fail Sakhbutdinov & Aliya Kasimova Oroszország
257  Konstantin Svechkar & Alina Ivanilova Oroszország
257  Vladislav Veshtemov & Olga Borozdina Oroszország
265  Igor Demkin & Darya Zavrazhnova Oroszország
265  Ivan Galkovskiy & Ekaterina Morozova Oroszország
265  Andrey Grin & Svetlana Dvurechenskaya Oroszország
265  Igor Tormyshov & Ekaterina Shagarova Oroszország
269  Maksim Novoseltsev & Anna Baklanova Oroszország
269  Andrey Tupchienko & Oksana Berestova Oroszország
271  Vladislav Bender & Anna Kuzmina Oroszország
271  Anatoliy Buynovskiy & Elizaveta Kleymenova Oroszország
271  Aleksandr Drozd & Polina Fayn Oroszország
271  Andrey Lazarev & Viktoriya Volynkina Oroszország
271  Semen Matyushko & Irina Lavrukhina Oroszország
271  Leonid Proskuryakov & Kseniya Khmeleva Oroszország
271  Andrey Samuylov & Anastasiya Komarova Oroszország
271  Boris Savenko & Vlada Mishina Oroszország
271  Artem Zaytsev & Anastasia Morozova Oroszország
280  Sergey Edlenko & Sabina Senik Oroszország
280  Artem Goshkov & Mariya Baryshnikova Oroszország
280  Ivan Ivanov & Mariya Romanova Oroszország
280  Mikhail Kopunov & Dzhamilya Ziganshina Oroszország
280  Evgeniy Kravchenko & Viktoriya Radkova Oroszország
280  Anton Krylov & Mariya Starikova Oroszország
280  Artem Martynenko & Arina Babikyan Oroszország
280  Aleksey Nechiporuk & Darya Gerenchuk Oroszország
280  Vladislav Zayko & Daryana Mikhaylova Oroszország
289  Damir Akhmetzyanov & Tatyana Khadarina Oroszország
289  Konstantin Moskvin & Viktoriya Yanchuk Oroszország
289  Maksim Senchik & Svetlana Belokurova Oroszország
289  Vyacheslav Utkin & Mariya Prosmushkina Oroszország
289  Vyacheslav Zakharchenko & Nadezhda Dolgintseva Oroszország
294  Dmitriy Gurenkov & Darya Ermakova Oroszország
294  Vsevolod Kulagin & Irina Kanakhina Oroszország
294  Ivan Misyakov & Elizaveta Nashivochnikova Oroszország
294  Evgeniy Roy & Anastasiya Vlasova Oroszország
294  Andrey Rybakov & Inna Fedeneva Oroszország
294  Aleksey Vlasov & Kristina Vorobeva Oroszország
294  Sergey Volkov & Darina Pavley Oroszország
301  Demid Daneykin & Rimma Shutaya Oroszország
301  Artur Dolgov & Anastasiya Leonova Oroszország
301  Aleksey Kondakov & Evgeniya Khayrullina Oroszország
301  Ilya Kosmachev & Valeriya Musina Oroszország
301  Vadim Krivorchuk & Ekaterina Khrekova Oroszország
301  Dmitriy Luzhin & Irina Danilova Oroszország
301  Daniil Miroshnichenko & Aleksandra Basova Oroszország
301  Mark Popov & Mariya Dmitrieva Oroszország
301  Yaroslav Sadovnichiy & Elena Semenchuk Oroszország
301  Vladislav Valuev & Darya Shilyakova Oroszország
311  Yaroslav Bykov & Nadezhda Svobodina Oroszország
311  Ilya Korostin & Viktoriya Isaeva Oroszország
311  Evgeniy Kulikov & Tatyana Makhnik Oroszország
311  Vladimir Polikov & Natalya Shirybanova Oroszország
315  Vyacheslav Aristov & Anna Dmitrienko Oroszország
315  Timur Pak & Anastasiya Mikhaleva Oroszország
315  Kirill Runtov & Kseniya Sablina Oroszország
315  Stanislav Styrin & Kseniya Semenova Oroszország
319  Dmitriy Medynskiy & Valeriya Zyuzina Oroszország
319  Ilya Ovchinnikov & Irina Gordienko Oroszország
319  Aleksandr Petrovskiy & Alina Deresh Oroszország
319  Evgeny Sotnik & Elizavyeta Romanova Oroszország
323  Vsevolod Aleynikov & Viktoriya Korolkova Oroszország
323  Yuriy Popkov & Milena Kamenskaya Oroszország
323  Roman Skripkin & Mariya Sizemova Oroszország
326  Vladislav Belyakov & Anna Patutinskaya Oroszország
326  Ilya Vlasov & Kseniya Vasileva Oroszország
326  Evgeniy Zverev & Polina Rutkovskaya Oroszország
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}