Results from 'Russian Club' Cup 2005 - Youth Standard 2005. február 13.
Hírdetés
Nem akarod többet látni ezeket a hirdetéseket? Csatlakozz a teljes jogú tagokhoz!
fotó videók
Tájékoztatás advertise your product oldalunkon

'Russian Club' Cup 2005
Oroszország - Moscow 2005. február 12.

Youth Standard 2005. február 13.

Döntő

1  Vadim Shurin & Ekaterina Volgina Oroszország
2  Andrey Sirbu & Olga Muravskaya Oroszország
3  Artem Zubarev & Ekaterina Shvetsova Oroszország
4  Ivan Anichkhin & Anna Dvornikova Oroszország
5  Egor Shemetov & Ekaterina Atepaeva Oroszország
6  Grigoriy Kolomeets & Katerina Emelyanova Oroszország
7  Aleksandr Gorelov & Viktoria Pyatilova Oroszország
Nem szereted a hirdetéseket?   Csatlakozz a teljes jogú tagokhoz!

Középdöntő

8  Ilia Yamschikov & Anna Mikhalovskaja Oroszország
9  Aleksandr Biserov & Alla Shamshurova Oroszország
10  Vitally Derendiaev & Dina Shekhovtsova Oroszország
11  Anton Popichenko & Alexandra Bogdanova Oroszország
12  Georgi Makoev & Daria Shevelilova Oroszország
13  Nikita Belik & Yuliya Abasheva Oroszország
13  Anton Shumov & Anastasia Popova Oroszország

Elődöntő

15  Andrey Lugin & Alina Belousova Ukrajna
16  Ivan Novikov & Margarita Klimenko Oroszország
16  Aleksandr Zimin & Nadezhda Menshikova Oroszország
18  Evgeni Tereshyn & Elizaveta Nosova Oroszország
19  Timur Namazbayev & Maria Muradova Oroszország
19  Evgeny Urazgildeev & Ekaterina Jones (aka Sokolova) Oroszország
21  Yuriy Petrov & Irina Guschina Oroszország
22  Vitaliy Didenko & Anna Korol Oroszország
23  Andriy Kamyshnyy & Olga Zhuk Ukrajna
23  Daniil Vaulin & Alina Mokeeva Oroszország
25  Sergey Avenirov & Vera Nam Oroszország
26  Rodion Khromov & Larisa Razumeychenko Oroszország

3. forduló (legjobb 50)

27  Valeriy Katsyr & Daria Fedorova Oroszország
28  Nikita Smirnov & Svetlana Semenova Oroszország
28  Vladimir Stepochkin & Ilyana Sakal Oroszország
30  Andrey Chekmarev & Yana Petrova Oroszország
31  Vitaliy Filatov & Yuliya Vorontsova Oroszország
32  Dmitry Evseev & Anastasia Merzliakova Oroszország
33  Roman Besedin & Irina Samoylova Oroszország
33  Artem Kuchev & Anna Rygalina Oroszország
35  Pavel Cherkaskiy & Anna Shurupova Oroszország
35  Ilya Serebryakov & Olesya Getsko Oroszország
37  Alexander Bezzubov & Veronika Markova Oroszország
38  Nikolay Korotkov & Polina Evdokimova Oroszország
38  Dmitriy Popov & Anna Popova Oroszország
38  Dmitrii Reztsov & Natalia Goncharova Oroszország
41  Pavel Borozdov & Ekaterina Kirillova Oroszország
42  Artur Sitdikov & Elena Takhbatullina Oroszország
42  Aleksey Trofimov & Yuliya Kakicheva Oroszország
44  Artem Gorelov & Natalia Detusheva Oroszország
44  Stanislav Ryzhuk & Darya Shelestova Oroszország
46  Mikhail Ovcharenko & Angelina Sergeeva Oroszország
46  Aleksey Zhiganov & Milana Kurylenok Oroszország
48  Gleb Gaevoy & Alisa Veresova Oroszország
49  Dmitriy Karasev & Yuliya Karaseva Oroszország
50  Vladimir Kulikov & Inna Ososova Oroszország

2. forduló (legjobb 100)

51  Pavel Shustrov & Yuliya Kotsenko Oroszország
52  Ilya Davydov & Ekaterina Tropinskaya Oroszország
52  Vladimir Dolotov & Mariya Turchannikova Oroszország
52  Oleg Dzenenko & Maya Abdurakhmanova Oroszország
52  Mikhail Kolmykov & Svetlana Shikareva Oroszország
52  Oleg Talalay & Ksenia Pinigina Oroszország
57  Aleksander Dorofeev & Kristina Gontar Oroszország
57  Roman Nelyubov & Yuliya Belova Oroszország
59  Vladimir Prokopchuk & Irina Kalashnik Oroszország
59  Dmitriy Vorobev & Darya Vinogradova Oroszország
59  Eduard Yunets & Viktoriya Bitsadze Oroszország
62  Sergey Kiselev & Darya Khoroshilova Fehéroroszország
63  Aynur Bayramov & Violetta Ananeva Oroszország
63  Aleksandr Kudryavtsev & Ekaterina Golikova Oroszország
65  Ivan Bagaev & Karina Lapkovskaia Oroszország
65  Mikhail Bubis & Darya Fomina Oroszország
65  Maksim Istomin & Irina Akimova Oroszország
65  Rinat Mubarakshin & Anna Makarova Oroszország
69  Dmitri Divtsov & Olga Zelenkova Oroszország
69  Artem Ovchinnikov & Anastasiya Alekseeva Oroszország
71  Serguei Makarov & Mariya Ivanova Oroszország
71  Denis Malakhov & Oksana Bogdanova Oroszország
71  Ilya Shapovalov & Marina Kashkina Oroszország
74  Anton Kirpischikov & Amaliya Baroyan Oroszország
74  Gordey Levchenko & Elena Kolyagina Oroszország
74  Vladislav Petrov & Valentina Bondareva Oroszország
74  Alexander Ponomarev & Anna Zelnekova Oroszország
78  Anton Besedin & Yuliya Masharova Oroszország
79  Vladimir Konovalov & Mariya Salop Oroszország
79  Sergei Mamonov & Ekaterina Rak Oroszország
79  Aleksey Polovnikov & Aleksandra Emelyanova Oroszország
82  Anton Chernyshev & Ekaterina Kokhnenko Oroszország
82  Alexey Kosobryukhov & Katerina Nikolayeva Oroszország
82  Sergey Kumskov & Olga Salyakaeva Oroszország
85  Anton Abramenkov & Darya Lugareva Oroszország
85  Filipp Ibraev & Svetlana Koshkina Oroszország
85  Denis Serebrennikov & Yulia Saitgalieva Oroszország
88  Ilia Pedchenko & Aleksandra Pendyakova Oroszország
88  Igor Shamrin & Ekaterina Maslova Oroszország
90  Aleksey Abramov & Anastasiya Goncharenko Oroszország
91  Sergey Shatov & Irina Kalinina Oroszország
91  Andrey Shliakov & Evgeniya Chernyshova Oroszország
91  Aleksey Tyurenkov & Elizaveta Kameneva Oroszország
91  Artem Vinogradov & Irina Vinogradova Oroszország
95  Nikita Kochetov & Kristina Tiutierieva Oroszország
96  Anton Konchenko & Tatyana Lebedeva Oroszország
96  Dmitriy Mikhalskiy & Irina Firsova Oroszország
96  Evgeniy Volosnikov & Valeriya Mukanova Oroszország
99  Anton Kiryanov & Alina Kanaeva Oroszország
100  Ilya Firsov & Tatiana Dudenko Oroszország

1. forduló (legjobb 152)

101  Mikhail Kashenkov & Ekaterina Ishina Oroszország
101  Igor Nesterov & Kseniya Garina Oroszország
101  Sergey Novokschenov & Yuliya Velikodnaya Oroszország
101  Mihail Panin & Natalya Vinogradenko Oroszország
101  Dmitriy Vikulin & Anastasiya Milyutina Oroszország
106  Sergey Bartash & Aleksandra Kiseleva Oroszország
106  Aleksandr Kolchenko & Natalya Bibikova Oroszország
106  Aleksandr Spirin & Ekaterina Zubaryeva Oroszország
109  Andrey Chaplygin & Evgeniya Yakovleva Oroszország
109  Aleksandr Sukhov & Ekaterina Shmorina Oroszország
111  Aleksandr Abramov & Ekaterina Kumitskaya Oroszország
111  Yaroslav Piyaznin & Anastasiya Plaksina Oroszország
113  Nikolay Muzhichkov & Yuliya Gusarova Oroszország
114  Eduard Borodov & Ekaterina Zlobina Oroszország
114  Dmitri Prokazin & Ekaterina Monakhova Oroszország
116  Anton Grigorash & Tatyana Matyukha Fehéroroszország
116  Nikita Ignatenko & Anna Ignatenko Oroszország
118  Dmitriy Aksenov & Anna Abnitskaya Oroszország
118  Evgeniy Korshunov & Anastasya Afanasyeva Oroszország
120  Artem Ivanenko & Yulia Kokareva Oroszország
120  Danil Kosov & Sofya Kirkina Oroszország
120  Denis Pavlov & Margarita Topolovskaya Oroszország
120  Dmitry Smirnov & Diana Khayrulina Oroszország
124  Ilya Mishin & Elena Sigacheva Oroszország
125  Konstantin Belovintsev & Kseniya Dublenskaya Oroszország
125  Evgeniy Kruglov & Kseniya Bazilevskaya Oroszország
125  Aleksandr Poznyak & Tatyana Rodikova Oroszország
128  Andrey Gosudarev & Irina Matveeva Oroszország
128  Sergey Klyuev & Anna Osipova Oroszország
128  Aleksei Kuznetsov & Nataliya Borzova Oroszország
128  Aleksey Martinov & Olga Yermakova Oroszország
132  Nikita Moiseev & Viktoriya Chesnokova Oroszország
133  Kirill Trishankov & Inna Tolkacheva Oroszország
134  Evgeniy Belyy & Kseniya Gubanova Oroszország
134  Vladislav Sterligov & Natalya Shegutova Oroszország
136  Aleksey Lysenko & Elena Yashina Oroszország
137  Aleksey Druzhinin & Mariya Potemkina Oroszország
137  Petr Khalfen & Karina Breslavskaya Oroszország
137  Maksim Khorkov & Mariya Buldygina Oroszország
137  Danila Vasilevskiy & Polina Bystrova Oroszország
141  Aleksandr Torchilo & Anna Nagornova Oroszország
141  Nikita Yurganov & Alla Chernova Oroszország
141  Konstantin Zakharov & Tatyana Bulavina Oroszország
144  Andrey Dorofeev & Darya Gorkova Oroszország
144  Artem Korlakov & Aleksandra Borodulina Oroszország
144  Dmitriy Kuzin & Olga Slobodova Oroszország
144  Dmitriy Mokeev & Ekaterina Zharkova Oroszország
148  Yuriy Druzhnikov & Natalia Kalinina Oroszország
148  Roman Potapovich & Sofya Ionova
150  Aleksey Tyurin & Marina Titova Oroszország
150  Rustam Yumagulov & Zhanna Prytkova Oroszország
152  Evgeniy Podborskiy & Maria Naumchenko Oroszország
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}