Results from 'Russian Club' Cup 2005 - Junior II Standard 2005. február 13.
Tájékoztatás advertise your product oldalunkon

'Russian Club' Cup 2005
Oroszország - Moscow 2005. február 12.

Junior II Standard 2005. február 13.

Döntő

1  Roman Kovgan & Marina Sergeeva Oroszország
2  Mikhail Aniskin & Irina Suykova Oroszország
3  Kirill Belorukov & Elena Zuzukina Oroszország
4  Anton Karpov & Anna Volkova Oroszország
5  Mikhail Ostryakov & Olga Tarasova Oroszország
6  Daniil Ulanov & Alena Popova Oroszország
Nem szereted a hirdetéseket?   Csatlakozz a teljes jogú tagokhoz!

Középdöntő

7  Ilia Ivanov & Anastasiya Izvekova Oroszország
7  Aleksey Kurochkin & Svetlana Tikhonova Oroszország
9  Denis Ermolin & Ekaterina Ermolina Oroszország
9  Evgeniy Kuznetsov & Taisa Finenkova Oroszország
11  Yuriy Simachev & Iryna Bolshakova Oroszország
12  Maksim Gerasimov & Maria Ryabova Oroszország
12  Vasiliy Pshenichnikov & Alena Bozhanova Oroszország
14  Aleksei Eliseev & Anastasiya Rybalko Oroszország

Elődöntő

15  Evgeniy Sikorskiy & Viktoriya Khashimova Oroszország
16  Viktor Kobelev & Nelia Raspopova Oroszország
16  Ilia Kutsenko & Yelizaveta Kolodiy Ukrajna
18  Aleksey Kindeev & Anna Udalova Oroszország
19  Dmitriy Glotov & Mariya Aznaurova Oroszország
19  Artem Yarovoy & Alina Rudenko Oroszország
21  Fuad Dadashev & Yana Chepeleva Oroszország
22  Pavel Zvychaynyy & Anna Povazhnaya Oroszország
23  Roman Motyzhev & Elena Litvinenko Oroszország
24  Vladislav Boyko & Albina Kireeva Oroszország

3. forduló (legjobb 48)

25  Yuriy Komarov & Anna Manaenkova Oroszország
25  Nikita Smirnov & Ekaterina Bashta Oroszország
27  Oleg Gordo & Ekaterina Polevtsova Oroszország
27  Pavel Zhul & Vasilisa Trokhova Oroszország
29  Andrey X Gusev & Anna Khokhlova Oroszország
29  Mikhail Karbainov & Ekaterina Butenkova Oroszország
29  Konstantin Sidorov & Anastasiya Vyrodova Oroszország
32  Aleksey Gubin & Natalya Pronina Oroszország
32  David Gvelesiani & Tina Gvelesiani Oroszország
34  Nikolay Mezentsev & Ekaterina Sizova Oroszország
34  Nikita Zolotarev & Olga Muntyanu Oroszország
36  Daniil Gaynov & Ekaterina Dmitrieva Oroszország
36  Ruslan Khayuzko & Elizaveta Malolyetova Oroszország
38  Ivan Turbasov & Ekaterina Kulishova Oroszország
39  Anton Chernykh & Anastasiya Kryukova Oroszország
39  Armen Tsaturyan & Alina Zharullina Oroszország
41  Evgeniy Egorov & Yuliya Krivacheva Oroszország
41  Nikita Mazaev & Tatyana Veselkina Oroszország
41  Sergey Sidorenko & Kristina Linova Oroszország
44  Kirill Berezin & Yuliya Vorozheykina Oroszország
44  Pavel Novikov & Elvira Skrylnikova Oroszország
46  Nikita Anikeev & Irina Kopytina Oroszország
46  Anton Prokudin & Zhanna Sablina Oroszország
48  Dmitriy Nesterov & Rimma Shanoyan Oroszország

2. forduló (legjobb 81)

49  Kirill Mikhaylov & Darya Zharova Oroszország
50  Gennadiy Kotelevets & Valeriya Karateeva Oroszország
50  Alexander Shapovalov & Evgeniya Ubaydulaeva Oroszország
50  Maxim Volodkin & Ekaterina Zus-zyat Oroszország
53  Aleksandr Alshevskiy & Angelina Kuznetsova Oroszország
54  Vagan Melikyan & Maria Makhaniouk Oroszország
54  Denis Ovchinnikov & Mariya Senyushkina Oroszország
54  Nikita Vinokurov & Aleksandra Titova Oroszország
57  Aleksandr Kazarin & Kristina Kirichkova Oroszország
58  Sergey Trishkin & Alevtina Likhacheva Oroszország
58  Alex Volodin & Elena Ivanchikova Oroszország
60  Aleksandr Ledaschev & Ekaterina Belyaeva Oroszország
60  Ivan Zhuravlev & Elina Glimnurova Oroszország
62  Ilya Lebedyev & Elizaveta Shibaeva Oroszország
63  Nikita Shashenkov & Anastasiya Karpova Oroszország
64  Ilya Dementev & Kristina Orlova Oroszország
64  Aleksey Khramov & Anna Schedrina Oroszország
64  Valeriy Naumov & Yuliya Slepynina Oroszország
64  Radmir Rafikov & Yuliya Reshetova Oroszország
68  Sergey Zelyanin & Anastasiya Gaydar Oroszország
69  Ilya Timoshenko & Ekaterina Brekhova Oroszország
70  Nikita Gromov & Anastasiya Lyuzzhukhina Oroszország
70  Andrey Papaev & Ksenia Melikhova Oroszország
70  Dmitriy Revin & Viktoriya Soloveva Oroszország
73  Artem Kondrashov & Yuliya Ruban Oroszország
73  Stanislav Sotnikov & Alena Kramarenko Oroszország
75  Pavel Sedykh & Mariya Bushueva Oroszország
76  Roman Petrosyan & Nadezhda Shandrina Oroszország
77  Yuriy Kopylov & Tatyana Mylnikova Oroszország
78  Mikhail Belous & Anastasia Meshkova Oroszország
79  Anton Privalov & Valeriya Oleksyuk Oroszország
80  Viacheslav Korovin & Ksenia Stakhiryak Oroszország
81  Evgeniy Kozlov & Mayya Ryzhenkova Oroszország

1. forduló (legjobb 142)

82  Vitaliy Azarov & Valentina Tomskaya Oroszország
82  Andrey Gusev & Elizaveta Cherevichnaya Oroszország
82  Valentin Nikolaev & Yuliya Nikolaeva Oroszország
82  Boris Sorokin & Irina Polovikova Oroszország
86  Anton Ivanov & Anastasiya Starikova Oroszország
87  Maksym Kapitanchuk & Anna Kuharets Ukrajna
87  Gleb Knyazhev & Aleksandra Shoshneva Oroszország
87  Ilya Lavrentev & Anastasiya Kolyadinskaya Oroszország
87  Andrey Tsarev & Veronika Tsoy Oroszország
87  Gleb Yarkin & Elena Gagarina Oroszország
92  Yuri Chumutin & Darya Demyanovich Oroszország
92  Ivan Eremin & Aleksandra Arshavskaya Oroszország
92  Aleksey Safronov & Adelia Gaivoronskaya Oroszország
95  Evgeniy Lunev & Tatyana Zhirukhina Oroszország
95  Daniel Umarov & Aleksandra Lutsenko Oroszország
95  Maksim Zaverkin & Aleksandra Gasilova Oroszország
98  Sergey Katkov & Elena Chistova Oroszország
98  Viktor Safin & Darya Muksinova Oroszország
100  Grigoriy Arkhipov & Ekaterina Ramzina Oroszország
100  Maksim Dolgov & Elena Dvorovaya Oroszország
100  Aleksandr Nasadik & Katia Evsutkina Oroszország
103  Evgeniy Polyakov & Alesya Russkova Oroszország
104  Eduard Khayrulin & Nadezhda Dobritskaya Oroszország
105  Andrey Romanovskiy & Alena Revyakina Oroszország
106  Konstantin Lamanov & Tatyana Kobets Oroszország
107  Denis Gandraburga & Mariya Tikhonova Oroszország
107  Kirill Gneushev & Darina Kulikova Oroszország
107  Timofey Kudryavtsev & Aleksandra Slobodyanik Oroszország
107  Artem Minnullin & Dilyara Bliznyuk Oroszország
111  Nugzar Kvartskhava & Tatyana Saveleva Oroszország
111  Denis Meshkov & Diana Manon Oroszország
111  Vadim Perov & Marta Otradinskaya Oroszország
114  Lev Ermakov & Elizaveta Nechaeva Oroszország
114  Timur Galiullin & Alina Tagirova Oroszország
116  Igor Glotkin & Mariya Deryugina Oroszország
116  Roman Kitashin & Olga Pakhomova Oroszország
116  Ivan Nikolaev & Lyubov Vasileva Oroszország
119  Stanislav Startsev & Lyubov Stratichuk Oroszország
119  Anton Volkov & Ella Naumova Oroszország
121  Aleksandr Anufryev & Valeriya Malomuzh Oroszország
122  Ilya Sokolikov & Ekaterina Chuykova Oroszország
122  Stanislav Tenyaev & Ekaterina Chkoniya Oroszország
124  Pavel Mironychev & Gayane Karapetyan Oroszország
124  Ilya Perskiy & Darya Chernysheva Oroszország
124  Aleksey Plakhotnik & Daria Vinogradova Oroszország
124  Aleksandr Yanykin & Darya Panfilova Oroszország
128  Roman Gutsu & Svetlana Lukina Oroszország
128  Sergey Kiyan & Mariya Barbotko Oroszország
128  Stanislav Semenov & Elena Konovalova Oroszország
128  Aleksey Stepin & Valya Segeda Oroszország
132  Evgen Afanasiev & Veronika Shusterova Oroszország
132  Arseniy Besedin & Darya Mosyakina Oroszország
132  Nikolay Chistov & Alina Pervukhina Oroszország
132  Dmitriy Markin & Tamara Elsukova Oroszország
132  Denis Pereshnev & Tatyana Chuprina Oroszország
132  Nikolay Shiryaev & Irina Yurina Oroszország
138  Aleksandr Danilov & Mariya Maksimova Oroszország
139  Denis Bozhchenko & Elizaveta Popova Oroszország
140  Gleb Zarubin & Anastasiya Prosvirnova Oroszország
141  Anton Malaev & Ekaterina Malaeva Oroszország
141  Yuriy Perevezentsev & Elena Komkova Oroszország
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}