Results from Ritm 2004 - Youth Standard 2004. november 27.
Hírdetés
Nem akarod többet látni ezeket a hirdetéseket? Csatlakozz a teljes jogú tagokhoz!
fotó videók
Tájékoztatás advertise your product oldalunkon

Ritm 2004
Oroszország - Moscow 2004. november 27.

Youth Standard 2004. november 27.

Döntő

1  Vladimir Filippov & Polina Kazatchenko Oroszország
2  Oleg Kharlamov & Ekaterina Zubareva Oroszország
3  Evgeni Moshenin & Elena Kuvikova Oroszország
4  Andrei Porokhine & Anastasia Demyanova Oroszország
5  Vadim Shurin & Ekaterina Volgina Oroszország
6  Petr Kashinski & Anastasia Sergievskaia Oroszország
7  Egor Shemetov & Ekaterina Atepaeva Oroszország
Nem szereted a hirdetéseket?   Csatlakozz a teljes jogú tagokhoz!

Középdöntő

8  Gleb Snimshchikov & Valeria Semochkina Oroszország
9  Sergei Savelev & Ekaterina Bogdanova Oroszország
10  Maxim Kolesnikov & Inessa Kondrasheva Oroszország
10  Evgeney Parnikel & Anna Demidova Oroszország
12  Grigoriy Kolomeets & Katerina Emelyanova Oroszország
13  Ivan Mouraviev & Elena Shabanova Oroszország
14  Evgeni Tereshyn & Elizaveta Nosova Oroszország
15  Dmitriy Litvinov & Anastasia Kiseleva Oroszország

Elődöntő

16  Vitaliy Filatov & Yuliya Vorontsova Oroszország
17  Dmitriy Karpenko & Ekaterina Zabolotnaya Oroszország
18  Serguei Peshkun & Violetta Sytina Oroszország
19  Aleksei Sonin & Maria Sachkova Oroszország
20  Artem Zabgaev & Natalia Kalachova Oroszország
21  Roman Rebrik & Ekaterina Kim Oroszország
22  Aleksandr Zorin & Ekaterina Khomik Oroszország
23  Aleksandr Shelyubskiy & Galina Starovoytova Oroszország
24  Georgi Makoev & Daria Shevelilova Oroszország
24  Vladimir Stepochkin & Ilyana Sakal Oroszország
26  Andrei Popov & Ksenia Kiykova Oroszország
27  Ilia Mikhalenko & Olga Zalivalova Oroszország

1. forduló (legjobb 54)

28  Artem Gorelov & Natalia Detusheva Oroszország
28  Vladislav Khudyakov & Alisa Nikulina Oroszország
28  Vladimir Shelomitskiy & Ekaterina Leonova Oroszország
31  Alexander Bezzubov & Veronika Markova Oroszország
31  Ilya Mirgorodskiy & Anastasia Veslova Oroszország
31  Yaroslav Sysoev & Olga Morozova Oroszország
34  Oleg Tsarev & Elena Boldina Oroszország
35  Alexander Ponomarev & Anna Zelnekova Oroszország
36  Ilya Chernyakov & Polina Fomina Oroszország
36  Dmitri Divtsov & Olga Zelenkova Oroszország
38  Aleksey Shishlenkov & Irina Venevtseva Oroszország
38  Pavel Sokolov & Olga Pechagina Oroszország
40  Maxim Antipin & Irina Ananina Oroszország
40  Evgeniy Trudov & Kseniya Ivannikova Oroszország
42  Aleksandr Konovalov & Svetlana Rodina Oroszország
42  Nikolay Korotkov & Polina Evdokimova Oroszország
42  Roman Zhukovskiy & Evgeniya Kovtun Oroszország
45  Igor Cheldiev & Ekaterina Telnova Oroszország
46  Aleksey Krylov & Mariya Levaya Oroszország
47  Dmitriy Vikulin & Anastasiya Milyutina Oroszország
48  Aleksey Bredikhin & Ekaterina Verevkina Oroszország
48  Maksim Khuzhaiarov & Maria Peregudova Oroszország
48  Mikhail Mitin & Anastasiya Yakimova Oroszország
51  Aleksandr Abramov & Alena Krushanova Oroszország
51  Vladimir Zagibalov & Valeria Trezhbinskaia Oroszország
53  Konstantin Obernikhin & Yuliya Kirichenko Oroszország
54  Ilya Strelkov & Anastasia Litovka Oroszország
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}