Results from Ritm 2003 - Youth Latin 2003. december 6.
Hírdetés
Nem akarod többet látni ezeket a hirdetéseket? Csatlakozz a teljes jogú tagokhoz!
fotó videók
Tájékoztatás advertise your product oldalunkon

Ritm 2003
Oroszország - Moscow 2003. december 6.

Youth Latin 2003. december 6.

Döntő

1  Nikita Bazev & Natalia Borodaenko Oroszország
2  Andrei Kiselev & Elena Arsentieva Oroszország
3  Vladimir Karpov & Olga Barannikova Oroszország
4  Filipp Brykov & Daria Glukhova Oroszország
5  Vladimir Filippov & Polina Kazatchenko Oroszország
6  Anton Sboev & Elizaveta Missevich Oroszország
7  Valentin Voronov & Yulia Musikhina Oroszország
Nem szereted a hirdetéseket?   Csatlakozz a teljes jogú tagokhoz!

Középdöntő

8  Nikolai Elizariev & Karina Akhmaddoulina Oroszország
9  Alexander Ermachenkov & Elena Bokoreva Oroszország
10  Artur Frantsevich & Svetlana Gudyno Oroszország
10  Peter Kiselov & Daria Karpova Oroszország
12  Daniil Vaulin & Alina Mokeeva Oroszország

Elődöntő

13  Aleksandr Makarov & Elena Velikaya Oroszország
14  Pavel Gudkov & Anastasia Volchkova Oroszország
15  Roman Mamonin & Svetlana Karpova Oroszország
15  Roman Reut & Lyudmila Chegrinets Oroszország
17  Nikolai Pisarev & Valentina Shundukova Oroszország
18  Dmitriy Litvinov & Anastasia Kiseleva Oroszország
19  Yuriy Kremnev & Elena Teresheva Oroszország
20  Anton Krasnoperov & Aleksandra Shigaleva Oroszország
21  Dmitriy Tokarev & Yana Glushan Oroszország
22  Aleksey Panteleev & Ekaterina Nikitina Oroszország
23  Vladislav Khudyakov & Alisa Nikulina Oroszország
23  Evgeniy Lisovskiy & Elena Mokeecheva Oroszország

1. forduló (legjobb 37)

25  Dmitriy Belov & Anna Lapteva Oroszország
26  Denis Vyalov & Alisa Lobanova Oroszország
27  Dmitri Ryzhkov & Inna Kiseleva Oroszország
28  Vadim Kuzmin & Julia Davydova Oroszország
29  Aleksandr Lunkov & Nona Gognadze Oroszország
30  Artem Kharchev & Evgeniya Yakovleva Oroszország
30  Roman Rebrik & Olga Khokholova Oroszország
32  Dmitri Kosargin & Anna Khrapova Oroszország
33  Sergey Lyubutsin & Tatyana Senyushova Oroszország
34  Nikita Poliakov & Anna Natalicheva Oroszország
35  Dmitriy Marinin & Natalya Krasnikova Oroszország
36  Pavel Melnikov & Anna Storozheva Oroszország
37  Ivan Raditsa & Elena Avramishina Oroszország
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}