Results from Rhythm 2013 - Junior I Open Latin 2013. november 23.
fotó videók
Tájékoztatás advertise your product oldalunkon

Rhythm 2013
Oroszország - Moscow 2013. november 23.

Junior I Open Latin 2013. november 23.

Döntő

1  Sergey Bykovskiy & Milana Zenkova Oroszország
2  Egor Filev & Anastasiya Anisimova Oroszország
3  Nikita Shevchenko & Sofya Grechkina Oroszország
4  Sergey Prokhorenko & Sofya Prudnikova Oroszország
5  Danil Eremeev & Anastasiya Golitsina Oroszország
6  Egor Beketov & Yaroslava Iskrina Oroszország
Nem szereted a hirdetéseket?   Csatlakozz a teljes jogú tagokhoz!

Középdöntő

7  Viktor Isakov & Viktoriya Sidorkina Oroszország
8  Igor Gorlov & Darya Kudryashova Oroszország
8  Vladislav Stepanov & Albina Makina Oroszország
10  Maksim Lozitskiy & Mariya Plyaskina Oroszország
11  Umar Dzhumaev & Elizaveta Slavogorodskaya Oroszország
12  Dmitriy Nikulchev & Valeriya Kosteeva Oroszország
13  Daniel Artemev & Anastasiya Mudrevskaya Oroszország

Elődöntő

14  Nikita Laba & Anastasiya Grishakova Oroszország
14  Kirill Nikolaev & Marina Makarenko Oroszország
16  Anatoliy Petrov & Kristina Dvoretskaya Oroszország
17  Timofey Kalyakin & Tatyana Ustinova Oroszország
18  Artem Krasnokutskiy & Marina Grigoreva Oroszország
19  Maksim Puchkov & Mariya Krivtsova Oroszország
20  Nikolay Streltsov & Anastasiya Verina Oroszország
21  Dmitriy Kasperovich & Kristina Sedunova Oroszország
22  Egor Mikhaylov & Alina Platonova Oroszország
23  Vladislav Abushenko & Dariya Sizikova Oroszország
23  Aleksandr Egorov & Alena Potekhina Oroszország
25  Artem Firsov & Aleksandra Averyanova Oroszország

2. forduló (legjobb 48)

26  Igor Chernyshov & Diana Golushkova Oroszország
27  Ilya Goncharenko & Elizaveta Kharinova Oroszország
28  Vyacheslav Slizen & Sofya Melikyan Oroszország
29  Daniil Filippenkov & Darya Shvets Oroszország
30  Danil Khalilov & Elizaveta Yakunina Oroszország
31  Aleksey Vasyutin & Veronika Gorshkova Oroszország
32  Ilya Grishanov & Anastasiya Nikonova Oroszország
32  Artemiy Markin & Polina Biryukova Oroszország
34  Vladislav Denisov & Alina Yakovleva Oroszország
35  Raul Isgandarov & Roksana Atalan Oroszország
36  Aleksey Abakumov & Nataliya Drozdova Oroszország
37  Maxim Lachin & Anastasiya Borovikova Oroszország
38  Vladimir Pozdnyakov & Elizaveta Efimova Oroszország
39  Egor Sinelnikov & Sofiya Glyanenko Oroszország
39  Sevastyan Smyshnikov & Sofya Bautina Oroszország
41  Daniil Lenkov & Alena Kirillova Oroszország
42  Daniil Razvozov & Anna Lagutkina Oroszország
43  Daniil Morhov & Eva Burenina Oroszország
44  Vitaliy Del & Tatyana Dostovalova Oroszország
44  Konstantin Startsev & Anastasiya Savina Oroszország
46  Nikita Sobol & Ekaterina Penezeva Oroszország
46  Andrey Soshnev & Anastasiya Ptashinskaya Oroszország
48  Yakov Sein & Anastasiya Zherdeva Oroszország

1. forduló (legjobb 70)

49  Stanislav Danilenko & Kseniya Agafonova Oroszország
49  Daniil Golyshev & Diana Mokhammadpur Oroszország
49  Stepan Ilichev & Anna Kokanova Oroszország
52  Vyacheslav Shaymardanov & Darya Kalinina Oroszország
53  Andrey Basistyy & Mariya Lobanova Oroszország
53  Yaroslav Kondratev & Vlada Lyan Oroszország
53  Kirill Shkrykin & Aleksandra Chuchupal Oroszország
53  Aleksandr Svetlanov & Olga Genkina Oroszország
57  Nikita Gubarev & Kseniya Salata Oroszország
57  Vladislav Tolmachev & Darya Zotik Ukrajna
59  Kirill Baturin & Evgeniya Gromova Lengyelország
59  Aleksej Prokofev & Ekaterina Saltykova Oroszország
61  Ivan Kabanov & Yuliya Lapushkina Oroszország
61  Daniil Sobolev & Yuliya Spasova Oroszország
61  Aleksey Stepanov & Anastasiya Kuleshina Oroszország
64  Dmitriy Solovev & Aleksandra Denisova Oroszország
65  Aleksej Suhinin & Elizaveta Shukan Oroszország
66  Nikita Matyukhin & Mariya Kuzmina Oroszország
67  Evgenij Krasnov & Kristina Bozhuhina Oroszország
68  Daniil Bokov & Sabrina Mollaeva Oroszország
69  Evgeniy Martsokha & Elizaveta Yuschenko Oroszország
70  Semen Ivanov & Ekaterina Degtyareva Oroszország
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}