Results from Rhythm - 2011 - Amateur Open Latin 2011. november 25.
Tájékoztatás advertise your product oldalunkon

Rhythm - 2011
Oroszország - Moscow 2011. november 25.

Amateur Open Latin 2011. november 25.

Döntő

1  Pavel Pasechnik & Francesca Berardi Olaszország
2  Vjaceslavs Visnakovs & Tereza Kizlo Lettország
3  Nikita Bazev & Marta Arndt Németország
4  Joel Lopez & Kristina Bespechnova Spanyolország
5  Anton Semenov & Anastasiya Borscheva Oroszország
6  Timur Yusupov & Sofya Kharina Oroszország
7  Igor Gorokhov & Ekaterina Polevtsova Oroszország
Nem szereted a hirdetéseket?   Csatlakozz a teljes jogú tagokhoz!

Középdöntő

8  [46] Vyacheslav Benko & Elena Klepikova Oroszország
9  [18] Igor Makarov & Anna Baklanova Oroszország
10  [41] Aleksandr Shapovalov & Anastasiya Kryukova Oroszország
10  [16] Kirill Zakharov & Ekaterina Bralyuk Oroszország
12  Anton Seleznev & Lyubov Gabbasova Oroszország

Elődöntő

13  [30] Maksimilian Polosatov & Olga Khvesko Oroszország
14  [60] Anton Goncharov & Olga Andrianova Oroszország
15  [26] Eric Damian & Greta Kisielewska Lengyelország
16  Pavel Povalyaev & Sofya Povalyaeva Oroszország
17  [22] Evgeny Vorobyev & Olga Poletaeva Oroszország
18  [41] Anton Korolenko & Knarik Erkanyan Oroszország
19  [19] Dmitry Marchenko & Oksana Borovleva Oroszország
20  [55] Maksim Ryzhov & Kristina Makarova Oroszország
21  [16] Oleg Yakushev & Viktoriya Masnova Oroszország
22  [32] Aleksandr Rodygin & Tamara Bunatyan Oroszország
23  [7] Aleksandr Aksenov & Olga Cherepanova Oroszország
24  [65] Marius Balan & Nina Bezzubova Németország

3. forduló (legjobb 48)

25  [31] Artem Sorokin & Yana Pyzhova Oroszország
26  [47] Pavel Shishov & Viktoriya Kharitonova Oroszország
26  [30] Evgeniy Zavadskikh & Polina Mayer Oroszország
28  [57] Ivan Malkov & Anastasiya Trufanova Oroszország
29  [27] Roman Tormashev & Anastasiya Alekhina Oroszország
30  [59] Mstislav Kazakov & Alena Kazakova Oroszország
31  [21] Artem Kozlov & Natalia Usoltseva Oroszország
32  Sergey Panchenko & Olga Kostyuchenko Oroszország
33  [18] Nikita Lyssenkov & Irina Vasilevskaya Oroszország
34  [46] Fuad Dadashev & Yuliya Gusarova Oroszország
35  [49] Aleksandr Lillo & Margarita Khamzaeva Oroszország
35  [16] Artem Bubnov & Valeriya Kazakova Oroszország
35  [16] Pavel Katunin & Aleksandra Lutsenko Oroszország
38  [42] Mikhail Radionov & Irina Bolshakova Oroszország
39  [14] Nikolay Isaev & Ekaterina Mishina Oroszország
40  Anton Shtabnov & Svetlana Kharlamova Oroszország
41  [35] Givi Vardanidze & Viktoriya Esatiya Oroszország
41  [11] Aleksey Potapov & Anna Antonyuk Oroszország
41  [11] Igor Sivokon & Yulia Medved Oroszország
44  [33] Sergey Erushov & Anastasiya Pavlova Oroszország
44  [10] Sergey Chebyshev & Ekaterina Gorodetskaia Oroszország
46  [33] Alexandr Otsechkin & Tatiana Irikhina Oroszország
46  [9] Artem Shiller & Diana Pilipenko Oroszország
48  [44] Artemiy Martynov & Anastasiya Koler Oroszország

2. forduló (legjobb 96)

49  [32] Evgeniy Ivanov & Viktoriya Pekarskaya Oroszország
50  Ilya Batov & Anna Shafranova Oroszország
51  [29] Artashes Oganian & Anastasiya Shkarpetko Oroszország
51  [29] Andrey Romanovskiy & Irina Polovikova Oroszország
51  Andrey Magdisyuk & Darya Andrianova Oroszország
51  Konstantin Poliakov & Yana Zaytseva Oroszország
55  [49] Vladislav Artyushkov & Anastasiya Adamovich Oroszország
55  [28] Artem Pogudin & Arina Sokolova Oroszország
55  [28] Taras Skuratov & Marina Kapishnikova Oroszország
55  [28] Andrey Vankov & Natalia Kniazeva Oroszország
55  Evgeny Lazarev & Elena Chernykh Oroszország
60  Vladislav Korennoy & Regina Zhilina Oroszország
61  [26] Anton Abramenkov & Natalya Petryakova Oroszország
61  [26] Andrey Sviridov & Anna Babchenko Oroszország
61  Artem Starkov & Ekaterina Tolmacheva Oroszország
64  [45] Aleksandr Ovcharenko & Mariya Sidlova Oroszország
64  [24] Viktor Shkarivskiy & Darya Lopatina Oroszország
66  Aleksey Kudinov & Natalija Sokolova Oroszország
67  [20] Marat Zhumabekov & Yana Popkova Oroszország
68  [42] Aleksey Kondyukov & Viktoriya Gashkova Oroszország
68  [19] Ilya Kharlamov & Ekaterina Ovchinnikova Oroszország
70  [43] Aleksandr Sviridov & Aleksandra Kachalova Oroszország
70  [17] Pavel Zaytsev & Ekaterina Maltseva Oroszország
72  [42] Yuriy Markelov & Daria Kretova Oroszország
73  [15] Sergey Yuzhilkin & Irina Shkatova Oroszország
73  Alexey Shliakhov & Ekaterina Brekhova Oroszország
75  [14] Sergey Yurchenko & Olga Khokhlova Oroszország
76  [12] Ilya Konyaev & Kristina Korsunova Oroszország
76  Adel Shangaraev & Veronika Nurieva Oroszország
78  [11] Yan Maksimenkov & Kseniya Brichka Oroszország
78  Kirill Kretushev & Ritta Zhdanova Oroszország
78  Danil Scherbakov & Anna Shukhovtseva Oroszország
81  [10] Dmitriy Pandurskiy & Darya Yakobchuk Oroszország
82  [9] Daniil Ukhin & Svetlana Mineeva Oroszország
82  Roman Korolkov & Darya Egorova Oroszország
84  [40] Sergey Chekhranov & Ekaterina Kazakova Oroszország
85  [38] Pavel Chekanov & Anna Yarovenko Oroszország
85  [7] Dmitriy Karmazin & Mariya Gusmanova Oroszország
85  [7] Andrey Kosov & Mariya Romanova Oroszország
88  [6] Nikita Kucheryavyy & Olga Mosina Oroszország
88  [6] Ivan Petov & Nadira Espolova Oroszország
88  Vasiliy Druzhinin & Karina Semenova Oroszország
88  Andrey Larionov & Kseniya Mironova Oroszország
92  [5] Artem Novikov & Yulia Dragina Oroszország
92  Dmitriy Koshechkin & Yuliya Sakhonchik Oroszország
94  [48] Alexandr Grinvald & Evgenia Kartavina Oroszország
94  [4] Rodion Fomin & Daria Belova Oroszország
96  [43] Artur Saraev & Elizaveta Derevtsova Oroszország

1. forduló (legjobb 141)

97  [30] Stanislav Eremeev & Ekaterina Yakovenko Oroszország
97  [30] Ivan Prokhorov & Ekaterina Kachalina Oroszország
97  Semen Zakharenko & Viktoriya Kolpakova Oroszország
100  [27] Pavel Rozinkov & Elena Grebkina Oroszország
100  Aleksandr Simakov & Tatyana Kovaleva Oroszország
100  Boris Sorokin & Regina Malova Oroszország
103  [26] Artemiy Burdin & Inessa Avakova Oroszország
103  Nikita Tychinin & Viktoriya Mazanova Oroszország
105  [25] Artem Kopylov & Anna Lopatina Oroszország
105  Vasiliy Glebov & Anastasia Melnikova Oroszország
107  [24] Aleksey Kostenkov & Evgeniya Novozhilova Oroszország
107  [24] Ivan Prikhodchenko & Kristina Zinchenko Oroszország
107  Albert Rakhimgulov & Evgenia Shatilova Oroszország
110  [23] Aleksey Oderiy & Diana Komarova Oroszország
110  Aleksandr Fedoseev & Anna Anufrieva Oroszország
110  Aleksandr Titkov & Anastasia Prokopieva Oroszország
113  [22] Nikolay Reutov & Natalya Kamaletdinova Oroszország
113  Anton Savchuk & Kseniya Vymyatnina Oroszország
115  [21] Oleg Velikanov & Alena Guzeeva Oroszország
116  Vladimir Kuznetsov & Svyetlana Sotnikova Oroszország
117  [19] Sergey Zhbakov & Anastasiya Pashevich Oroszország
118  [18] Anton Buneev & Alena Posysaeva Oroszország
118  Nikolay Kesada Roselo & Mariya Kesada Roselo Oroszország
120  Yuriy Abushinov & Elena Zhikhareva Oroszország
121  [16] Aleksey Smirnov & Natalya Matveeva Oroszország
121  [16] Vladislav Zvyagin & Anastasiya Schekina Oroszország
121  Nikita Baryshev & Margarita Sibeleva Oroszország
124  [15] Georgy Yuriev & Angelina Fedorkova Oroszország
124  Aleksandr Mamaev & Anna Yakunina Oroszország
126  [14] Ilya Gordeev & Yuliya Olenich Oroszország
126  Pavel Lesnichenko & Maria Karnetskikh Oroszország
128  Aleksandr Barsukov & Sofia Lipatova Oroszország
129  [12] Oleg Trifonov & Alfiya Khusyainova Oroszország
129  Aleksandr Romanov & Mariya Shmatko Oroszország
131  [10] Ivan Zhigalik & Anastasiya Bogacheva Oroszország
132  [8] Roman Shcherbina & Anna Khomyakova Oroszország
132  Ruslan Ischuk & Natalya Naryshkina Oroszország
134  [7] Dmitriy Fomin & Valeriya Tsovbun Oroszország
134  Aleksey Yuschenko & Evgeniya Manukovskaya Oroszország
136  [6] Vadim Marin & Elena Lipatova Oroszország
136  Pavel Isobaev & Ekaterina Butivshchenko Oroszország
138  [5] Egor Kartashov & Alesya Mamula Oroszország
138  Andrey Khochkin & Yuliya Chernikova Oroszország
138  Vitaliy Shevchenko & Anna Pershina Oroszország
141  [3] Andrey Lepikhin & Tatiana Borisovskaya Oroszország
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}