Results from Prague Open 2012 - WDSF World Open Latin 2012. szeptember 8.
fotó videók
Tájékoztatás advertise your product oldalunkon

Prague Open 2012
Cseh Köztársaság - Praha 2012. szeptember 8.

WDSF World Open Latin 2012. szeptember 8.

Döntő

1  Timur Imametdinov & Ekaterina Nikolaeva Oroszország
2  Andrea De Angelis & Frederikke Flyvbjerg Norgaard Dánia
3  Damir Haluzan & Anna Mashchyts Szlovénia
4  Roman Gerbey & Vera Bondareva Ukrajna
5  Alexandru Ion & Ana-Maria Dinu Nedelea Románia
6  Filip Karasek & Sabina Karaskova (aka Piskova) Cseh Köztársaság
Nem szereted a hirdetéseket?   Csatlakozz a teljes jogú tagokhoz!

Középdöntő

7  Timur Yusupov & Sofya Kharina Oroszország
8  Anton Aldaev & Natalya Polukhina Oroszország
9  Jaak Vainomaa & Taina Savikurki Finnland
10  Janick Loewe & Pia Lundanes Loewe Norvégia
11  Alexander Rebrov & Yulia Steshenko Ukrajna
12  Dmitry Marchenko & Anastasia Kriukova Oroszország

Elődöntő

13  Jan Dvoracek & Libuse Chytkova Cseh Köztársaság
14  Malthe Brinch Rohde & Sandra Sorensen Dánia
15  Lukas Bartunek & Katerina Hrstkova Cseh Köztársaság
15  Roland Süttö & Anikó Tombácz Magyarország
17  Alberto Faccio & Giada Lini Olaszország
18  Konstantin Gorodilov & Dominika Bergmannova Észtország
18  Nikolaj Lund & Marta Kocik Dánia
20  Rodion Khromov & Stasa Berkopec Szlovénia
21  Vyatseslav Molkin & Darya Chentsova Észtország
22  Jakub Drmota & Lenka Navorkova Cseh Köztársaság
23  Vaclav Masaryk & Klara Chovancikova Cseh Köztársaság
24  Rasmus Lander & Line Smed Dánia

3. forduló (legjobb 49)

25  Gregor Bronstein & Aigulim Gerich Németország
26  Mickael Amicel & Manon Felici Franciaország
26  Lars Olav Eltervaag & Melanie Kegel Norvégia
28  Marius Toperczer Muresan & Katrine Nissen Dánia
28  Sergejs Zaleckis & Laima Ozolina Lettország
30  Petter Engan & Kine Mardal Norvégia
30  Igor Gorokhov & Ekaterina Polevtsova Oroszország
32  Konstantin Andreev & Viktoriya Vershinina Oroszország
32  Valters Janis Frickauss & Liva Orleane Lettország
34  Barna Sztoján & Jaroslava Huber Ausztria
35  Calin Florin Bochis & Anita Berecz Románia
35  Alexis Leonardo & Justine Reynaud Franciaország
37  Marek Bures & Ekaterina Kalish Cseh Köztársaság
38  Marts Punins & Dana Jakobsone Lettország
39  Adrian Bienioszek & Magdalena Rynka Lengyelország
39  Ales Petran & Tatiana Dorina Cseh Köztársaság
41  Andrey Kitsun & Natalia Korsak Fehéroroszország
42  Lukas Chmelik & Zuzana Stastna Cseh Köztársaság
42  Pavel Sluka & Elizaveta Kuklina Cseh Köztársaság
42  Radim Stupka & Tereza Jendrulkova Cseh Köztársaság
45  Artem Lazarev & Amalie Stampe Dánia
45  Edgar Sztuce vel Stuzmania & Justyna Barycka Lengyelország
47  Mathias Kirkegaard & Line Riding Dánia
48  Josef Just & Helena Birgusova Cseh Köztársaság
49  Antonin Langr & Lucie Gawelczykova Cseh Köztársaság

2. forduló (legjobb 80)

50  Mihai Marius Gherasim & Ana Maria Marin Románia
50  Denis Richter & Anamaria Heinemann Németország
52  Jakub Skopal & Zuzana Rechova Cseh Köztársaság
53  Tomas Fainsil & Patrisia Belousova Litvánia
53  Igor Gutan & Sofie Svenninggaard Dánia
55  Ondrej Sliska & Daniela Valjentova Cseh Köztársaság
56  Jonathan Bouchard & Sophie Thomas Franciaország
56  Alexandru Runceanu & Elena Florentina Gogu Románia
58  Karls Aniscenko & Zaklina Sola Lettország
58  Tomas Gal & Marketa Dostalova Cseh Köztársaság
60  Florent Convali & Stella Galvez Franciaország
61  Ignat Calasnic & Olivia Gjelfort Dánia
62  Martin Pazdera & Vitaliya Ivanytska Cseh Köztársaság
63  Marco Steindl & Barbora Spurna Ausztria
64  Tomas Smutny & Jana Sigutova Cseh Köztársaság
65  Titus Ablorh & Natalya Bekker Cseh Köztársaság
65  Josef Kukan & Renata Smidova Cseh Köztársaság
67  Daniel Jurca & Katerina Krakowkova Cseh Köztársaság
67  Jaroslav Novak & Petra Smidova Cseh Köztársaság
69  Marek Polacek & Sarka Kotatkova Cseh Köztársaság
70  Rudolf Bujna & Renata Nebeska Cseh Köztársaság
71  Lucas Felici & Lisa Laffargue Franciaország
71  Lukas Holecek & Lenka Brozakova Cseh Köztársaság
73  Radim Vyslouzil & Katarzyna Niedobova Cseh Köztársaság
74  Baran Adisen & Cigdem Güler Törökország
74  Sebastian Ianc & Roxana Andreea Stefanca Románia
76  Jan Musal & Jana Kukucova Cseh Köztársaság
77  Vaclav Bures & Tereza Bruckova Cseh Köztársaság
77  Sergey Katkov & Irina Prohorova Oroszország
79  Denis Vykruta & Michaela Kleckova Cseh Köztársaság
80  Václav Zoudlík & Daniela Strasilova Cseh Köztársaság

1. forduló (legjobb 116)

81  Tomas Vorechovsky & Zuzana Uhlírová Cseh Köztársaság
82  Jonathan Maier & Anna Romanova Németország
82  Robert Sendrei & Zsofia Horvath Szlovák Köztársaság
84  Lukas Doubrav & Daniela Cerna Cseh Köztársaság
85  Michal Jarzyna & Angelika Grzybowska Lengyelország
86  Martin Pauliny & Katerina Cakorova Cseh Köztársaság
86  Petr Pokorny & Barbora Benjakova Cseh Köztársaság
88  Tomas Cerny & Zuzana Brodova Cseh Köztársaság
88  Petr Sobota & Yvona Bujnova Cseh Köztársaság
90  Matej Novak & Lucie Sloukova Cseh Köztársaság
91  Clement Blondeau & Shona Bresson Franciaország
91  Jan Chytra & Diana Ziganshina Cseh Köztársaság
93  Adam Heres & Pavlina Pankova Cseh Köztársaság
94  Christian Wermuth & Pernille Vikkelsøe Dánia
95  Marc Tacchino & Stephanie Rey Franciaország
96  Radim Bobek & Katerina Vackova Cseh Köztársaság
97  Jirí Hudecek & Monika Manaskova Cseh Köztársaság
97  Vladimir Lazarev & Barbora Kulhankova Cseh Köztársaság
97  Vladimir Steska & Veroni Rutzenstorferova Cseh Köztársaság
100  Jan Matousek & Ruth Svandova Cseh Köztársaság
100  Ctibor Mazal & Klara Konarikova Cseh Köztársaság
102  Tomas Waloszek & Eliska Kocurkova Cseh Köztársaság
103  David Gregor & Anna Zilova Cseh Köztársaság
103  Filip Korpanec & Hana Schwarzová Cseh Köztársaság
103  Tomas Vojir & Elizabeth Tetrevová Cseh Köztársaság
106  Jakub Bohac & Nikola Olahová Cseh Köztársaság
106  Petr Kubla & Lucie Brandejsova Cseh Köztársaság
108  Jan Havir & Ivana Cepelkova Cseh Köztársaság
108  Martin Mojdl & Ilona Zdarska Cseh Köztársaság
108  Jiri Stejskal & Iva Liskova Cseh Köztársaság
108  Michal Varnuska & Jana Hajkova Cseh Köztársaság
112  Stanislav Durchanek & Katerina Sebkova Cseh Köztársaság
112  Lukas Gunzel & Sona Spevakova Cseh Köztársaság
112  Pavel Jiranek & Lucie Jeschkova Cseh Köztársaság
115  Lukas Brezina & Kristýna Klusová Cseh Köztársaság
115  Zdenek Suchy & Tereza Cepelova Cseh Köztársaság
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}