Results from Polish Open 2008 - Junior II Latin 2008. június 7.
Hírdetés
Nem akarod többet látni ezeket a hirdetéseket? Csatlakozz a teljes jogú tagokhoz!
Tájékoztatás advertise your product oldalunkon

Polish Open 2008
Lengyelország - Olsztyn 2008. június 6.

Junior II Latin 2008. június 7.

Döntő

1  Dmitriy Bunin & Natasha Rusetskaya Oroszország
2  Jakub Lipowski & Kamila Duranska Lengyelország
3  Nikita Tabachkov & Ekaterina Kostochkina Oroszország
4  Aleksandr Mikhaylov & Anastasiya Yurovskaya Oroszország
5  Aleksey Pieiganovich & Kristina Kudelko Fehéroroszország
6  Konstantin Andreev & Arina Borisova Oroszország
Nem szereted a hirdetéseket?   Csatlakozz a teljes jogú tagokhoz!

Középdöntő

7  Edvins Astahovs & Anastasija Volozaninova Lettország
7  Artem Sazin & Olena Pencheva Ukrajna
9  Andrey Akhmetshin & Anastasiya Grigorenko Fehéroroszország
10  Adrian Kopczynski & Sara Michaliszyn Lengyelország
11  Arian Winowski & Sandra Michalczyk Lengyelország
12  Ilya Strijonok & Antonina Matvienko Fehéroroszország

Elődöntő

13  Maciek Dabrowski & Aleksandra Goralczuk Lengyelország
14  Michal Le & Izabela Skierska Lengyelország
14  Aliksey Tkachuk & Nadzeya Valui Fehéroroszország
16  Yahor Savostau & Darya Polischuk Fehéroroszország
17  Marek Karowiec & Ania Karowiec Lengyelország
17  Pawel Urbanski & Karolina Szostek Lengyelország
19  Ivan Kazakevich & Sofya Aksenchik Fehéroroszország
20  Pawel Karabin & Adrianna Rogowska Lengyelország
21  Jokubas Laukaitis & Patrisia Belousova Litvánia
22  Julius Bandikas & Jurga Gustaite Litvánia
23  Aleksei Sharamed & Kristina Potapchik Fehéroroszország
24  Andrzej Kamienski & Aleksandra Bucka Lengyelország
25  Kamil Amerek & Aleksandra Walczak Lengyelország

1. forduló (legjobb 45)

26  Gerard Tomczynski & Monika Chojnacka Lengyelország
27  Silvestras Koroliovas & Evelina Butkaite Litvánia
27  Jakub Perzanowski & Karolina Chrzanowska Lengyelország
29  Bartosz Bojanczyk & Sandra Krzyzanowska Lengyelország
31  Maciej Mikrzak & Sylwia Le Lengyelország
31  Lukasz Skwierz & Kamila Szpakowska Lengyelország
31  Mateusz Widemajer & Renata Sawicka Lengyelország
34  Dominik Kotala & Anna Kotala Lengyelország
35  Michal Gumkowski & Maria Zakrzewska Lengyelország
36  Jakub Radomski & Martyna Lapaj Lengyelország
36  Aidas Reigis & Kamile Sukeviciute Litvánia
38  Filip Kopczynski & Emilia Schulen Lengyelország
39  Mateusz Laski & Kamila Serafin Lengyelország
39  Maciej Winiarek & Izabella Antonowska Lengyelország
41  Michal Charchut & Izabela Adamiec Lengyelország
42  Krzysztof Stalbowski & Hanna Modzelewska Lengyelország
43  Mateusz Smaruj & Agata Kryszczak Lengyelország
43  Bartlomiej Wiszowaty & Aleksandra Kucharska Lengyelország
45  Lukasz Wiszowaty & Beata Wyrebek Lengyelország
46  Krystian Lema & Iga Koch Lengyelország
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}