Results from Parad Nadiy 2007 - IDSA World Youth I Latin 2007. március 4.
fotó videók
Tájékoztatás advertise your product oldalunkon

Parad Nadiy 2007
Ukrajna - Kyiv 2007. március 3.

IDSA World Youth I Latin 2007. március 4.

Döntő

1  Yevgen Popov & Kateryna Panchuk Ukrajna
2  Mykhaylo Smagin & Irina Karamarenko Ukrajna
3  Artur Tarnavskiy & Mariya Dyment Ukrajna
4  Mykyta Serdyuk & Mariya Ilchenko Ukrajna
5  Anton Nesterko & Alisiya Ezhova Ukrajna
6  Bogdan Velykgolova & Kateryna Chyzhevska Ukrajna
Nem szereted a hirdetéseket?   Csatlakozz a teljes jogú tagokhoz!

Középdöntő

7  Bogdan Khurda & Maryna Nerozhna Ukrajna
8  Anton Avramenko & Anna Kapliy Ukrajna
9  Oleksandr Kravchuk & Olesya Getsko Ukrajna
10  Oleksandr Lyakhno & Ruzana Yudytska Ukrajna
11  Denys Samson & Veronica Prybok Ukrajna
12  Ivan Pankov & Anna Trubetskaya Ukrajna

Elődöntő

13  Ilya Sizov & Anastasiya Inozemceva Oroszország
13  Evgen Tkachenko & Valeriya Khrapak Ukrajna
15  Sergiy Dankov & Diana Grechana Ukrajna
15  Raivis Indriksons & Anna Zavjalova Lettország
17  Dmytro Zayats & Liza Isychko Ukrajna
18  Maksym Pavlovskyy & Yuliya Gyrda Ukrajna
18  Yuriy Prokhorenko & Mariya Sukach Ukrajna
18  Andrey Voloshin & Anastasia Bykova Ukrajna
21  Vladyslav Dolya & Oleksandra Sidorova Ukrajna
21  Ivan Porozhnyuk & Elyzaveta Ryzhkova Oroszország
23  Yevgen Motsnyy & Yuliya Olefir Ukrajna
24  Oleg Gerashenko & Anastasiya Zhylkova Ukrajna

2. forduló (legjobb 50)

25  Pavel Cherviakov & Olga Shestakova Oroszország
25  Yan Khachaturov & Valeriya Medvedeva Oroszország
25  Denis Yaremenko & Liana Fischuk Ukrajna
28  Dmytro Ryabchych & Anna Lisova Ukrajna
28  Andriy Voloshko & Tetyana Galagan Ukrajna
30  Mykhailo Azarov & Daria Ivanchuk Ukrajna
30  Artem Duyunov & Sofiya Morgul Ukrajna
30  Yuriy Kravchenko & Olga Takhtamysheva Ukrajna
30  Denys Volkov & Kseniya Kolesnyk Ukrajna
34  Svyatoslav Sobolev & Yuliya Ruban Oroszország
35  Pavlo Bernyk & Olesya Grytstsyuk Ukrajna
36  Vitaliy Belenok & Aleksandra Chmel Ukrajna
36  Oleksiy Litvin & Inna Kravchenko Ukrajna
38  Andrey Ermolenko & Anastasia Podobedova Oroszország
39  Oleksandr Roschev & Olena Blotkevych Moldova
39  Vitaliy Sayevych & Kateryna Sinyagina Ukrajna
41  Artem Bondar & Yana Samoylyuk Ukrajna
42  Oleksandr Kononovych & Olga Bondarenko Ukrajna
42  Vitaliy Pidchenko & Kateryna Parfenova Ukrajna
42  Anton Rybalchenko & Nataliya Kutsevalova
45  Evheniy Boiko & Olga Yatina Ukrajna
45  Yvan Fylychkyn & Anna Suryna Oroszország
45  Seriy Lipovetskiy & Anna Myrona Ukrajna
48  Denys Korostashov & Maryna Smal Ukrajna
48  Dmytro Semenchak & Nataliya Korotkina Ukrajna
48  Maxim Senin & Natalija Sokolova Oroszország

1. forduló (legjobb 77)

51  Artem Golovyatinskiy & Galyna Kryukovskaya
52  Viktor Bogdanov & Oleksandra Novokhatska Ukrajna
53  Nicu Blindu & Anastasia Sosha Moldova
53  Andriy Mitrov & Yana Surmay Ukrajna
55  Mikhail Mashkov & Polina Shklyaeva Oroszország
55  Kyryll Potapov & Olesya Mokrova Oroszország
57  Danylo Gordeev & Elena Mironova Oroszország
57  Ion Neagu & Alisa Tsurkan Moldova
59  Aleksey Chystov & Sofya Yonova
59  Karlos Terrero-bulatov & Alina Grechkosiy Ukrajna
61  Andriy Lukyanets & Iryna Pavlyuk Ukrajna
61  Anton Vasilcuk & Alina Puga Moldova
63  Aleksiy Mynakov & Khrystyna Pobozenko Ukrajna
64  Ivan Gykalov & Anastasiya Gykalova Ukrajna
65  Jurii Crijanovschii & Elena Boguta Moldova
65  Sergiy Durunda & Kseniya Zheludkova Ukrajna
67  Tom Avacov & Natali Aviv Izrael
67  Oleksiy Bevzyuk & Oleksandra Kostina Ukrajna
67  Andrei Horuz & Daniela Zaporojan Moldova
67  Valentin Salamud & Mariana Bulai Moldova
71  Andriy Ivanov & Anastasiya Shanina Ukrajna
72  Stanislav Bulava & Alina Zagonyayko Ukrajna
72  Artem Golovatyuk & Kateryna Kravchenko Ukrajna
72  Kostyantyn Melnyk & Olga Melnyk Ukrajna
72  Yacheslav Vasylchuk & Mariya Rozhnovska Ukrajna
76  Mariusz Jedrych & Ewa Jozefczak Lengyelország
76  Wojciech Marcinkowski & Aleksandra Sadej Lengyelország
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}