Results from Nikolay Ozerov Cup - Junior II Standard 2012. december 1.
fotó videók
Tájékoztatás advertise your product oldalunkon

Nikolay Ozerov Cup
Oroszország - Moscow 2012. december 1.

Junior II Standard 2012. december 1.

Döntő

1  Vyacheslav Samokhin & Marina Zakharova Oroszország
2  Ilya Gavryukhin & Kristina Garifullina Oroszország
3  Andrey Kovalev & Natalya Karkach Oroszország
4  Dmitriy Kulebakin & Karina Nikolaeva Oroszország
5  Egor Starchenko & Darya Rodina Oroszország
6  Ivan Ivanov & Diana Baranova Oroszország
Hírdetés
Nem szereted a hirdetéseket?   Csatlakozz a teljes jogú tagokhoz!

Középdöntő

7  Mikhail Nikitin & Viktoriya Litvinov Oroszország
8  Georgiy Kalashnikov & Arina Schepina Oroszország
9  Daniil Bochkarev & Viktoriya Kozak Oroszország
10  Nikita Golovanov & Tatyana Kholodilova Oroszország
11  Pavel Kosterin & Dana Makarova Oroszország
12  Aleksey Korobchenko & Anait Abramyan Oroszország
13  Filipp Onischenko & Anna Abrosimova Oroszország

Elődöntő

14  Anton Kandaurov & Aleksandra Teslyuk Oroszország
14  Dmitri Oleynikov & Anastasiya Orlovskaya Oroszország
16  Nikolay Mugalimov & Mariya Avramova Oroszország
17  Valeriy Zirin & Viktoriya Rozhina Oroszország
18  Mikhail Shlenskiy & Anastasiya Konyukhova Oroszország
19  Andrey Bakhterov & Yuliya Nam Oroszország
20  Aleksandr Zakharov & Yana Rutkovskaya Oroszország
21  Dmitriy Kopytov & Mariya Nikonova Oroszország
22  Dmitriy Stashko & Kristina Shopina Oroszország
23  Artem Goryunov & Aleksandra Kovaleva Oroszország
23  Stepan Yadrenov & Olga Agrelova Oroszország
25  Vasiliy Yutanov & Aleksandra Basharova Oroszország
26  Nikita Savushkin & Viktoriya Scheglova Oroszország

2. forduló (legjobb 50)

27  Arayk Balasyan & Evgeniya Khanzhina Oroszország
28  Dmitriy Pavlov & Alina Demkina Oroszország
29  Ilya Anosov & Regina Kustova Oroszország
29  Sergey Krasheninnikov & Polina Gamzaeva Oroszország
29  Kirill Krasnobaev & Mariya Shestun Oroszország
29  Maksim Lavrikov & Darya Kashapova Oroszország
33  Andrey Pugachev & Ekaterina Ivanova Oroszország
34  Dmitriy Ivakhnenko & Anastasiya Volostnykh Oroszország
35  Aleksandr Grachev & Darya Petrova Oroszország
35  Artem Makarov & Alisa Kostyuk Oroszország
35  Maksim Yakimov & Valentina Chakina Oroszország
38  Mikhail Bazhenov & Anna Soloduhina Oroszország
38  Sergey Driga & Margarita Tikhomirova Oroszország
40  Pavel Starostin & Valeriya Voroshilova Oroszország
41  Mark Glushko & Kristina Kovsh Oroszország
41  Vladimir Zubenko & Valeriya Krivorchuk Oroszország
43  Sergey Nazarov & Kristina Shevchenko Oroszország
43  Vladislav Vasilev & Anna Tabakova Oroszország
45  Daniil Afanasev & Evgeniya Spektor Oroszország
45  Ilya Drobyshev & Anna Popova Oroszország
47  Nikita Perminov & Karolina Tsarik Oroszország
48  Boris Martynov & Olga Saveleva Oroszország
48  Evgeniy Smirnov & Elizaveta Oreshina Oroszország
50  Artem Vorobev & Ekaterina Solomeina Oroszország

1. forduló (legjobb 65)

51  Ilya Ovchinnikov & Yuliya Zelenova Oroszország
51  Aleksandr Ryakhovskiy & Veronika Poselova Oroszország
53  Aleksandr Sokolov & Mariya Dudkina Oroszország
54  Denis Korovin & Kristina Sukhova Oroszország
54  Vladislav Zakamskiy & Alena Semenova Oroszország
56  Aleksey Zubok & Liliya Blinova Oroszország
57  Matvey Malkov & Yuliya Samoylova Oroszország
57  Mikhail Podkopaev & Darya Demchenko Oroszország
59  Vitaliy Cherepanov & Alena Lubkova Oroszország
60  Anton Andreev & Yuliya Nazarova Oroszország
60  Nikita Reshetov & Polina Rybakova Oroszország
62  Aydar Aleshin & Mariya Shustova Oroszország
63  Pavel Zhivotov & Irina Barinova Oroszország
64  Anton Azarov & Anastasiya Kukarina Oroszország
65  Maksim Ermakov & Veronika Lazko Oroszország
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}