Results from New Year Kaleidoscope 2008 - IDSF Open Standard 2008. január 19.
Hírdetés
Nem akarod többet látni ezeket a hirdetéseket? Csatlakozz a teljes jogú tagokhoz!
Tájékoztatás advertise your product oldalunkon

New Year Kaleidoscope 2008
Oroszország - Ryazan 2008. január 19.

IDSF Open Standard 2008. január 19.

Döntő

1  Sergei Konovaltsev & Olga Konovaltseva Oroszország
2  Ivan Novikov & Margarita Klimenko Oroszország
3  Anton Trubin & Maria Shkreptienko Oroszország
4  Daniil Ulanov & Anastasiya Glazunova Oroszország
5  Aleksey Baranov & Veronika Elizarova Oroszország
6  Evgeni Moshenin & Nadezhda Rukhlova Oroszország
Nem szereted a hirdetéseket?   Csatlakozz a teljes jogú tagokhoz!

Középdöntő

7  Andrei Filippov & Alina Agafonova Oroszország
8  Anton Nedotsukov & Aliaksandra Davydava Oroszország
9  Georgiy Markaryan & Anastasya Kuzmina Oroszország
9  Andrei Motyl & Ekaterina Bogdanova Oroszország
11  Nikolai Cheremukhin & Anna Yanchikova Oroszország
12  Sergey Avenirov & Olga Yermakova Oroszország
13  Anton Leonov & Kristina Kulyabina Oroszország

Elődöntő

14  Fedor Isaev & Anna Zudilina Oroszország
15  Sergei Sutirin & Natalya Sazhina Oroszország
16  Evgeniy Sikorskiy & Valeriya Oleksyuk Oroszország
17  Artem Khashimov & Natalia Voronkova Oroszország
17  Artem Mikhaylov & Arina Tikhomirova Oroszország
17  Sergey Potemkin & Mariya Potemkina Oroszország
17  Mark Volynschikov & Valeriya Yakunchikova Oroszország
21  Vyacheslav Kuleznev & Ekaterina Blinkova Oroszország
21  Pavel Lopatin & Olga Lillo Oroszország
23  Gennadiy Geraskin & Ekaterina Dontsova Oroszország
24  Andrei Linev & Maria Matazova Oroszország
25  Eduard Khayrulin & Ekaterina Nikolaeva Oroszország
25  Aleksey Kiselev & Alina Saydasheva Oroszország

2. forduló (legjobb 49)

27  Yaroslav Sekistov & Vera Sekistova Oroszország
27  Aleksey Shishlenkov & Irina Kopytina Oroszország
29  Evgeniy Klimov & Tatyana Trofimova Oroszország
29  Vladimir Komatovskiy & Mariya Tikhonova Oroszország
29  Alexander Rjaguzov & Yulia Tumanova Oroszország
32  Ivan Bagaev & Karina Lapkovskaia Oroszország
32  Mikhail Kolmykov & Liya Oganesyan Oroszország
34  Dmitry Stoborov & Ekaterina Krisanova Oroszország
35  Oleg Loginov & Ekaterina Samoylyuk Oroszország
35  Svyatoslav Yachmenev & Olga Gandembul Oroszország
37  Aleksey Yakimenko & Ekaterina Zlobina Oroszország
38  Dmitriy Neumytov & Yuliya Lashmanova Oroszország
38  Nikita Smirnov & Svetlana Semenova Oroszország
40  Dmitriy Kuzin & Kseniya Romanenko Oroszország
40  Sergei Sidorov & Evguenia Shendrogalova Oroszország
40  Evgeniy Sokolov & Aleksandra Skibinskaya Oroszország
43  Ilya Gogotov & Olga Kuzaeva Oroszország
43  Evgeniy Korshunov & Marina Frolova Oroszország
45  Vladislav Golovnya & Olga Samotaeva Oroszország
46  Mark Makhov & Vera Drogobetskaya Oroszország
46  Sergey Mikhalkov & Elena Filippova Oroszország
46  Kirill Orlov & Anna Drogobetskaya Oroszország
49  Vadim Rodionov & Olga Nikiforova Oroszország

1. forduló (legjobb 69)

50  Roman Malkov & Anastasia Verbianova Oroszország
51  Aleksandr Shirenin & Emmiliya Novikova Oroszország
52  Maksim Zaverkin & Anna Larikova Oroszország
53  Aleksandr Meleshkov & Ekaterina Scherbacheva Oroszország
53  Oleg Truskal & Valeriya Shashkova Oroszország
55  Vladimir Berulava & Irina Gordeeva Oroszország
55  Vadim Golovchanov & Viktoriya Pronyaeva Oroszország
57  Artem Uzhva & Polina Maksina Oroszország
58  Aleksey Samarin & Mariya Kruchina Oroszország
59  Sergey Zolotarev & Elena Fedko Oroszország
60  Pavel Perederiy & Kristina Opilat Oroszország
60  Yuriy Vedernikov & Lyudmila Vedernikova Oroszország
62  Maksim Sazhinov & Irina Kvach Oroszország
63  Vladislav Kapustin & Natalya Burmaka Oroszország
64  Dmitriy Balan & Tatiana Smurygina Oroszország
64  Aleksandr Denisov & Sofya Ermolaeva Oroszország
66  Vadim Galakhov & Anna Kuznetsova Oroszország
66  Evgeniy Lutsenko & Anastasia Moseycheva Oroszország
66  Ilia Potapov & Inna Semashko Oroszország
69  Sergey Sokolov & Svetlana Illarionova Oroszország
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}