Results from Nevsky Cup - 2012 - WDSF International Open Standard 2012. október 6.
Hírdetés
Nem akarod többet látni ezeket a hirdetéseket? Csatlakozz a teljes jogú tagokhoz!
Tájékoztatás advertise your product oldalunkon

Nevsky Cup - 2012
Oroszország - St Petersburg 2012. október 6.

WDSF International Open Standard 2012. október 6.

Döntő

1  Alexey Glukhov & Anastasiya Glazunova Oroszország
2  Yuriy Druzhnikov & Mariya Tikhonova Oroszország
3  Victor Presnetsov & Vera Nam Oroszország
4  Egor Dulebenets & Aleksandra Samorodskaya Fehéroroszország
5  Leonid Khokhlov & Aleksandra Shoshneva Oroszország
6  Ivan Novikov & Anna Barbacheva Oroszország
7  Oleksander Mazur & Olga Bogdanova Ukrajna
Nem szereted a hirdetéseket?   Csatlakozz a teljes jogú tagokhoz!

Középdöntő

8  Madis Abel & Aleksandra Galkina Észtország
8  Pavel Bichurov & Alina Agarkova Oroszország
10  Sergiy Krasnoshlyk & Alena Fomicheva Ukrajna
11  Alexandru Birca & Karyna Neginska Moldova
11  Kirill Medyanov & Antonina Maksimova Oroszország

Elődöntő

13  Gundars Kalnins & Madara Freiberga Lettország
14  Aleksandr Borisov & Yanina Yakubova Oroszország
15  Anton Besedin & Ekaterina Strelkova Oroszország
16  Alexey Ivanov & Alisa Kushnareva Oroszország
17  Dmitriy Berdinskiy & Ella Naumova Oroszország
17  Farkhat Dadashev & Olesia Sergantova Oroszország
19  Evgeniy Lazarev & Aleksandra Sytina Oroszország
20  Boris Basin & Tatyana Zhilkina Oroszország
21  Artem Gaylit & Elizaveta Shibaeva Fehéroroszország
21  Nikita Timoshenko & Polina Drogobych Oroszország
23  Vladimir Vasilevich & Ulyana Maksimkina Oroszország
24  Gleb Moliy & Natalya Kuznetsova Oroszország

2. forduló (legjobb 48)

25  Rinat Sunitulin & Maria Peregudova Oroszország
26  Armand Fazullin & Sofya Aksenchik Fehéroroszország
27  Vladimir Timofeev & Vasilisa Shirobokova Oroszország
28  Sergey Avenirov & Olga Nayanova Oroszország
28  Andrey Khramchikhin & Anastasia Kuzmina Oroszország
30  Rafail Feyzikov & Olga Efremova Oroszország
31  Jonni Peltola & Kastanja Rauhala Finnland
31  Daniil Varlamov & Margarita Angudovich Oroszország
33  Aleksey Dolotov & Lyudmila Zhogina Oroszország
33  Roman Tuzov & Anna Perminova Oroszország
35  Vladislav Moshanin & Nataliya Krasnova Oroszország
36  Karen Avanesyan & Svetlana Karpova Oroszország
37  Sergey Ternovskikh & Valeriya Afanaseva Oroszország
38  Viktor Povolotskiy & Anastasia Gabysheva Oroszország
38  Maksim Sitkin & Viktoriya Kashtelo Oroszország
40  Vladimir Dolotov & Anastasiya Mikheeva Oroszország
40  Dmitriy Suftin & Mariya Makhotko Oroszország
42  Evgeniy Grinin & Olga Morozova Oroszország
42  Sergey Koshkin & Mariya Mochalova Oroszország
44  Anton Aleksandrov & Anna Durkina Oroszország
44  Nikolay Snachev & Maria Konus Oroszország
46  Sergey Rodin & Anna Shorina Oroszország
47  Andrey Cheshkov & Veronika Ovcharova Oroszország
48  Dmitriy Pandurskiy & Darya Yakobchuk Oroszország

1. forduló (legjobb 96)

49  Ilya Bazlov & Natalya Prokhorenko Oroszország
49  Vladimir Fedorov & Taliya Bagdashkina Oroszország
49  Dmitriy Perepelkin & Ekaterina Efimenko Oroszország
52  Artur Azarov & Olga Goltyapina Oroszország
52  Aleksey Suporev & Olga Esina Oroszország
54  Nikita Sokolov & Mariya Zhemchuzhnikova Oroszország
55  Sergey Lukianov & Irina Kamenskaya Oroszország
56  Ilya Egorov & Anastasiya Kislyakova Oroszország
57  Vadim Ivanov & Irina Erofeeva Oroszország
57  German Strelkov & Anastasiya Tavalinskaya Oroszország
59  Aleksey Paraschenko & Darya Ermolovich Fehéroroszország
60  Roman Lazhinskiy & Olga Artemenko Oroszország
61  Nikita Baryshev & Margarita Sibeleva Oroszország
61  Andrey Doremidov & Aleksandra Kotova Oroszország
61  Sergey Kalinin & Darya Kondrateva Oroszország
61  Kirill Rychagov & Kseniya Lushina Oroszország
61  Aleksandr Sokolov & Ekaterina Shaldybina Oroszország
66  Vadim Marks & Kristina Avagyan Oroszország
66  Anton Rodichkin & Tatyana Nikolaeva Oroszország
68  Artem Angudovich & Varvara Gorodnichaya Oroszország
68  Evgeniy Bessarabov & Viktoriya Polyakova Oroszország
68  Vladislav Zotov & Elena Korobova Oroszország
71  Aleksander Polozov & Olga Fedorova Oroszország
71  Andrey Surnin & Darya Kucher Oroszország
73  Dmitriy Martynyuk & Elena Nikitina Oroszország
74  Dmitriy Butylkin & Anna Lakhtanova Oroszország
74  Anton Efimov & Elena Kaydas Oroszország
74  Aleksandr Gasparyan & Kristina Poryvaeva Oroszország
74  Aleksey Kondyukov & Karina Ptashkovskaya Oroszország
74  Kirill Kraav & Marina Shadricheva Oroszország
74  Vladimir Kuzin & Irina Pecherskaya Oroszország
74  Valeriy Melkomukov & Ekaterina Vorobeva Oroszország
74  Alexandr Petropavlovsky & Margarita Semkina Oroszország
74  andrey potapov & Anna Steblyanko Oroszország
74  Denis Shevchenko & Anna Kvashninova Oroszország
74  Vladimir Tochmin & Alina Vasileva Oroszország
85  Dmitri Antonov & Anna Penkova Oroszország
85  Nikolay Batulin & Nataliya Varlamova Oroszország
85  Artem Borovkov & Karina Vasiltsova Oroszország
85  Maksim Chernov & Yanina Filatova Oroszország
85  Vyacheslav Frolov & Anna Kerova Oroszország
85  Nikita Kudryavtsev & Ekaterina Zavilovich Oroszország
85  German Mirasov & Mariya Ivanova Oroszország
85  Georgiy Murzich & Lyubov Golyashevich Oroszország
85  Aleksej Nevolin & Irina Nevolina Oroszország
85  Marat Reymers & Ekaterina Mikhaylova Oroszország
85  Daniil Seliverstov & Kristina Vorganova Oroszország
85  Ivan Yudin & Darya Yuzhakova Oroszország
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}