Results from Nevsky Cup - 2012 - WDSF International Open Latin 2012. október 7.
fotó videók
Tájékoztatás advertise your product oldalunkon

Nevsky Cup - 2012
Oroszország - St Petersburg 2012. október 6.

WDSF International Open Latin 2012. október 7.

Döntő

1  [5] Valentin Voronov & Alina Imrekova Oroszország
2  [10] Dmitriy Pugachev & Svitlana Sovetchenko Oroszország
3  [15] Nikolai Mikadze & Yana Novikova Oroszország
4  [24] Alexander Rebrov & Yulia Steshenko Ukrajna
5  [24] Nikolay Andruschenko & Megi Bakradze Oroszország
6  [27] Igor Makarov & Anna Baklanova Oroszország
Nem szereted a hirdetéseket?   Csatlakozz a teljes jogú tagokhoz!

Középdöntő

7  [26] Konstantin Todorov & Andra Linte Bulgária
8  [25] Viktor Burchuladze & Kateryna Kozma Grúzia
9  [22] Roman Chetvergov & Alena Estrina Oroszország
10  [16] Igor Sannikov & Anna Anakina Oroszország
11  [15] Vladimir Vasilevich & Ulyana Maksimkina Oroszország
12  [11] Andrey Chumachenko & Alexandra Busheva Oroszország

Elődöntő

13  [24] Roman Lukyanenko & Alena Lomot Oroszország
13  [24] Vladimir Timofeev & Vasilisa Shirobokova Oroszország
15  [23] Pavel Bichurov & Alina Agarkova Oroszország
16  [22] Ivan Klyuev & Mariya Orlova Oroszország
17  [21] Artem Gaylit & Elizaveta Shibaeva Fehéroroszország
18  [20] Roman Shatrov & Aleksandra Atamantseva Oroszország
19  [16] Egor Bobkov & Angelina Nechkhaeva Oroszország
20  [15] Nikolai Solujazikov & Elizaveta Semjonova Észtország
21  [14] Anton Tokarev & Daria Eremenko Oroszország
22  [8] Alexandru Birca & Karyna Neginska Moldova
23  [6] Igor Gorshenev & Anastasiya Zhuravleva Oroszország
24  [5] Roman Vasilev & Daria Bezrodnova Oroszország

3. forduló (legjobb 51)

25  [28] Laszlo Kalmar & Sofia Mäki Ontto Finnland
26  [27] Henry Puusepp & Karin Lillemaa Észtország
27  [26] Ilya Kharlamov & Yuliya Tarabrina Oroszország
28  [25] Rafail Feyzikov & Olga Efremova Oroszország
28  [25] Evgeniy Lazarev & Aleksandra Sytina Oroszország
28  [25] Andrey Romanovskiy & Irina Polovikova Oroszország
31  [24] Yaroslav Galay & Kateryna Klishyna Ukrajna
32  [20] Sergiy Krasnoshlyk & Alena Fomicheva Ukrajna
32  [20] Albert Sabirov & Darya Kontanistova Oroszország
32  [20] Evgeny Urazgildeev & Anna Sozina Oroszország
35  [19] Kirill Medyanov & Antonina Maksimova Oroszország
35  [19] Maksim Melikhov & Lyubov Shatskaya Oroszország
35  [19] Maksim Sitkin & Viktoriya Kashtelo Oroszország
38  [15] Sergey Erushov & Anastasiya Pavlova Oroszország
39  [14] Andrey Khramchikhin & Anastasia Kuzmina Oroszország
39  [14] Artem Syzdykov & Ekaterina Neustroeva Oroszország
41  [13] Jonni Peltola & Kastanja Rauhala Finnland
42  [11] Sergey Katkov & Irina Mirsaetova Oroszország
43  [10] Vladislav Moshanin & Nataliya Krasnova Oroszország
44  [9] Ilya Matyukhin & Anna Shadrina Oroszország
44  [9] Nikita Milchenko & Mariya Porokhina Oroszország
44  [9] Nikita Smolnikov & Aleksandra Goncharova Oroszország
44  [9] Vasiliy Tyukhtin & Evgeniya Tokareva Oroszország
44  [9] Andrey Vankov & Natalia Kniazeva Oroszország
49  [7] Roman Besedin & Valeriya Dolmogombetova Oroszország
49  [7] Anton Koznov & Svetlana Koznova Oroszország
51  [5] Sergey Korablev & Anastasiya Makeeva Oroszország

2. forduló (legjobb 80)

52  [34] Armand Fazullin & Sofya Aksenchik Fehéroroszország
53  [32] Ivan Sovetov & Elizaveta Korobeynikova Oroszország
54  [30] Igor Nikolaev & Ulyana Pustovalova Oroszország
55  [29] Sergey Grigorev & Arina Lobasheva Oroszország
56  [27] Stanislav Ulanovskiy & Aleksandra Samsonova Oroszország
57  [26] Evgeniy Bobkov & Anastasiya Davydova Oroszország
57  [26] Yan Maksimenkov & Elena Pyatina Oroszország
59  [25] Viktor Povolotskiy & Anastasia Gabysheva Oroszország
60  [24] Maksim Pavlov & Irina Danilina Oroszország
60  [24] Pavel Savchenko & Tatyana Shirokikh Oroszország
62  [19] Ilya Egorov & Anastasiya Kislyakova Oroszország
62  [19] Arman Nikoyan & Ekaterina Sivogrivova Oroszország
64  [16] Vladimir Fedorov & Taliya Bagdashkina Oroszország
64  [16] Evgen Plyuschenko & Anastasiya Chernykh Oroszország
66  [14] Aleksey Paraschenko & Darya Ermolovich Fehéroroszország
67  [11] Anton Aleksandrov & Anna Durkina Oroszország
67  [11] Aleksey Dolotov & Lyudmila Zhogina Oroszország
69  [10] Evgeniy Salnyy & Dinara Kremcheeva Oroszország
70  [9] Andrey Reshetnikov & Anna Kalimulina Oroszország
71  [8] Anton Rodichkin & Tatyana Nikolaeva Oroszország
71  [8] Dmitriy Sedunov & Diana Kuznetsova Oroszország
73  [7] Sergey Kalinin & Darya Kondrateva Oroszország
73  [7] Daniil Vasilev & Irina Tremasova Oroszország
73  [7] Vladislav Zotov & Elena Korobova Oroszország
76  [6] Ivan Nikitin & Polina Baurina Oroszország
76  [6] Ivan Volkov & Anastasia Egorova Oroszország
78  [5] Aleksandr Gertsen & Ekaterina Tsatsurina Oroszország
78  [5] Denis Trubin & Maria Nikitina Oroszország
80  [3] Aleksey Kondyukov & Karina Ptashkovskaya Oroszország

1. forduló (legjobb 124)

81  [26] Dmitriy Martynyuk & Elena Nikitina Oroszország
81  [26] Vladimir Tochmin & Alina Vasileva Oroszország
83  [25] Dmitriy Kokarev & Ekaterina Kuznetsova Oroszország
84  [23] Nikita Starikov & Ekaterina Bondarenko Oroszország
85  [20] andrey potapov & Anna Steblyanko Oroszország
86  [19] Vitaliy Egorov & Darya Senkova Oroszország
86  [19] Eduard Graf & Veronika Arlyuk Oroszország
88  [18] Artem Denisov & Evgeniya Chekurina Oroszország
88  [18] Alexandr Petropavlovsky & Margarita Semkina Oroszország
90  [17] Vitaliy Filippov & Elizaveta Pavlova Oroszország
90  [17] Sergey Pischalnikov & Mayya Vorobeva Oroszország
92  [16] Andrey Gorbachev & Alina Plekhanova Oroszország
92  [16] Pavel Smirnov & Polina Samuylova Oroszország
94  [14] Sergey Andreev & Olga Galinina Oroszország
95  [13] Dmitriy Butylkin & Anna Lakhtanova Oroszország
95  [13] Andrey Doremidov & Aleksandra Kotova Oroszország
95  [13] Sergey Lukianov & Irina Kamenskaya Oroszország
98  [11] Vyacheslav Lebed & Nadezhda Lebedeva Oroszország
98  [11] Ilya Sergeev & Svetlana Krivosheeva Oroszország
100  [9] Kirill Kraav & Marina Shadricheva Oroszország
100  [9] Ilya Kurynov & Elizaveta Shatalova Oroszország
102  [7] Denis Shevchenko & Anna Kvashninova Oroszország
103  [6] Aleksandr Gasparyan & Kristina Poryvaeva Oroszország
103  [6] Semen Kolchin & Diana Agapova Oroszország
105  [5] Andrey Chuprov & Aleksandra Appolonova Oroszország
105  [5] Ivan Yudin & Darya Yuzhakova Oroszország
107  [4] Dmitri Antonov & Anna Penkova Oroszország
107  [4] Vyacheslav Frolov & Anna Kerova Oroszország
107  [4] Valeriy Melkomukov & Ekaterina Vorobeva Oroszország
107  [4] German Mirasov & Mariya Ivanova Oroszország
107  [4] German Timojev & Tamara Apsalikova Oroszország
112  [3] Maksim Chernov & Yanina Filatova Oroszország
112  [3] Vsevolod Frolenko & Ekaterina Bakunovich Oroszország
112  [3] Aleksey Maleykov & Yuliya Skvirskaya Oroszország
115  [1] Nikolay Batulin & Nataliya Varlamova Oroszország
115  [1] Artem Borovkov & Karina Vasiltsova Oroszország
115  [1] Artem Efirkin & Kristina Belyanushkina Oroszország
115  [1] Igor Shaposhnikov & Svetlana Kibitkina Oroszország
119  Konstantin Andreev & Viktoriya Vershinina Oroszország
119  Andrey Bogdanov & Anfisa Odintsova Oroszország
119  Andrey Gnedash & Vlada Gonieva Oroszország
119  Nikita Kudryavtsev & Ekaterina Zavilovich Oroszország
119  Roman Rybalko & Sofya Rozhdestvenskaya Oroszország
119  Filipp Zholudev & Ekaterina Kotik Oroszország
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}