Results from Nevsky Cup - 2011 - Youth Latin 2011. október 1.
fotó videók
Tájékoztatás advertise your product oldalunkon

Nevsky Cup - 2011
Oroszország - St Petersburg 2011. október 1.

Youth Latin 2011. október 1.

Döntő

1  Artem Efanin & Anastasiya Kornilova Oroszország
2  Vladimir Vasilevich & Ulyana Maksimkina Oroszország
3  Nikolay Chernov & Evgeniya Florinskaya Oroszország
4  Valeriy Pavlov & Ekaterina Karaschuk Oroszország
5  Anton Lam-viri & Anna Ilina Oroszország
6  Kirill Medyanov & Antonina Maksimova Oroszország
Nem szereted a hirdetéseket?   Csatlakozz a teljes jogú tagokhoz!

Középdöntő

7  [29] Vladislav Gryanka & Maria Nurkova Oroszország
8  [48] Ivan Sovetov & Elizaveta Korobeynikova Oroszország
9  [21] Andrey Prytkov & Margarita Bondarenko Oroszország
10  [65] Ivan Sizintsev & Kristina Beregova Oroszország
11  [17] Aleksandr Pevnitskiy & Yana Mazaeva Oroszország
12  [46] Aleksey Korolev & Yuliya Skalaba Oroszország
13  [13] Aleksey Shabarshin & Elena Babaeva Oroszország
14  [36] Aleksey Doronin & Arina Seredkina Oroszország

Elődöntő

15  [61] Vyacheslav Kolesnitskiy & Viktoriya Li Oroszország
15  [33] Andrey Khripkov & Mariya Eliseeva Oroszország
17  [50] Aleksandr Chzhen & Irina Romanenko Oroszország
17  [32] Boris Basin & Veronika Tamarova Oroszország
19  [44] Nikita Dolyuk & Irina Kiryukhina Oroszország
19  [30] Nikita Tabachkov & Ekaterina Kostochkina Oroszország
21  [28] Maksim Pavlov & Irina Danilina Oroszország
22  Dmitriy Pandurskiy & Darya Yakobchuk Oroszország
23  [47] Ilia Ivanov & Mariya Gorodilova Oroszország
23  [19] Rafail Feyzikov & Margarita Staroletova Oroszország
25  [9] Evgeniy Sergeev & Olga Prokhorenko Oroszország

2. forduló (legjobb 49)

26  [59] Pavel Kopaev & Elizaveta Grigoreva Oroszország
26  [36] Artemiy Martynov & Anastasiya Koler Oroszország
26  Anton Sergeev & Aleksandra Klochko Oroszország
29  [35] Nikita Timoshenko & Mariya Petrova Oroszország
30  Nikita Milchenko & Mariya Porokhina Oroszország
31  [54] Nikolay Gapon & Varvara Tataurschikova Oroszország
31  [32] Dmitriy Prikhodko & Anna Ivanova Oroszország
33  [31] Vladislav Moshanin & Diana Bykova Oroszország
34  [53] Ivan Nikitin & Polina Baurina Oroszország
35  [25] Sergey Kalinin & Darya Kondrateva Oroszország
35  Maxim Starovoytov & Elizaveta Sokolova Oroszország
37  [24] Aleksey Anikiev & Polina Drogobych Oroszország
38  [49] Aleksandr Lovrich & Milyana Lovrich Oroszország
39  [21] Sergey Chekanov & Anna Zuykova Oroszország
40  Artem Valiev & Polina Victorova Oroszország
41  [40] Ilya Bazlov & Kristina Druzhinina Oroszország
41  [19] Aleksey Odintsov & Anfisa Odintsova Oroszország
43  [17] Dmitriy Martynyuk & Polina Korsunskaya Oroszország
43  Dmitriy Saenko & Darya Povalikhina Oroszország
45  [12] Uladzislau Niafrodau & Daria Hirzhon Fehéroroszország
46  [11] Nazar Khusnutdinov & Elizaveta Zhuravleva Oroszország
46  Kaspar Mätas & Kaisa Lepik Észtország
46  Sergey Pischalnikov & Mayya Vorobeva Oroszország
49  [8] Alexey Korablev & Elena Guseva Oroszország

1. forduló (legjobb 79)

50  German Strelkov & Anastasiya Tavalinskaya Oroszország
51  [38] Gennadiy Novikov & Mariya Korchemkina Oroszország
52  Vladimir Tochmin & Polina Dashina Oroszország
53  [34] Anton Rodichkin & Tatyana Nikolaeva Oroszország
53  Bogdan Temnokhudov & Anna Kvashninova Oroszország
55  [32] Andrey Chuprov & Aleksandra Appolonova Oroszország
56  Sergey Mayorov & Viktoriya Klimova Oroszország
57  [30] Dmitriy Perepelkin & Ekaterina Efimenko Oroszország
57  Ergo Lükk & Rutt Metusala Észtország
59  [27] Ivan Antonov & Mariya Boykova Oroszország
60  Andrey Doremidov & Aleksandra Kotova Oroszország
61  [24] Ivan Yudin & Darya Yuzhakova Oroszország
61  Artem Merkulov & Elena Khoroshevskaya Oroszország
63  [23] Ilya Kurynov & Yuliya Koshkina Oroszország
64  lev lukovich & Mariya Ivanova Oroszország
65  [21] Vladislav Vodopyanov & Ekaterina Sergeeva Oroszország
65  Ilya Koshelev & Lyubov Rybalkina Oroszország
67  [20] Aleksandr Komarov & Ekaterina Pekush Oroszország
68  [19] Dmitriy Butylkin & Anna Lakhtanova Oroszország
68  Ivan Babashko & Anna Kalimulina Oroszország
70  Vitali Panteleev & Ekaterina Bondarenko Oroszország
71  [15] Aleksey Annenkov & Viktoriya Timchenko Oroszország
72  andrey potapov & Polina Koroleva Oroszország
73  [12] Semen Kolchin & Mariya Yasinskaya Oroszország
74  Daniil Vasiliev & Ekaterina Shmeleva Oroszország
75  [10] Nikita Baryshev & Margarita Sibeleva Oroszország
75  [10] Ivan Kuznetsov & Anastasiya Maklashevskikh Oroszország
75  Aleksandr Sundukov & Yuliya Stryuchenko Oroszország
78  Dmitriy Ilin & Polina Vikulova Oroszország
79  [6] Dmitriy Gnedov & Anastasiya Lavrova Oroszország
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}