Results from Nevsky Cup - 2011 - WDSF Open Latin 2011. október 1.
fotó videók
Tájékoztatás advertise your product oldalunkon

Nevsky Cup - 2011
Oroszország - St Petersburg 2011. október 1.

WDSF Open Latin 2011. október 1.

Döntő

1  Dmitriy Pugachev & Anastasia Kiseleva Oroszország
2  Artem Semerenko & Svitlana Sovetchenko Oroszország
3  Marts Smolko & Viktorija Puhovika Lettország
4  Alexander Rebrov & Yulia Steshenko Ukrajna
5  Igor Makarov & Anna Baklanova Oroszország
6  Kirill Kolpashchikov & Maria Kamenskaya Oroszország
Nem szereted a hirdetéseket?   Csatlakozz a teljes jogú tagokhoz!

Középdöntő

7  [27] Vladislav Inostrantsev & Marina Nikolajeva Észtország
8  [51] Evgeniy Oreshnikov & Darya Kasparova Oroszország
9  [13] Artem Gaylit & Elizaveta Shibaeva Fehéroroszország
10  [60] Evgeniy Korotonozhkin & Elizaveta Tuchkova Oroszország
11  [9] Vyacheslav Benko & Elena Klepikova Oroszország
12  [50] Andrey Chumachenko & Alexandra Busheva Oroszország

Elődöntő

13  [27] Denis Nechaev & Kristina Androsenko Oroszország
14  [45] Anton Seleznev & Lyubov Gabbasova Oroszország
15  [23] Dmitry Marchenko & Oksana Borovleva Oroszország
16  Anton Goncharov & Olga Andrianova Oroszország
17  [20] Andrey Strebizh & Elena Manuylova Oroszország
18  Aleksandr Zevelev & Kseniya Zaputryaeva Oroszország
19  [61] David Mhitaryan & Galina Mhitaryan Ukrajna
19  [46] Zhaki Butuzafi & Elizaveta Smirnova Oroszország
19  [16] Ilya Beloborodov & Yuliya Luzina Oroszország
19  [16] Ruslan Khayrullin & Anna Shadrina Oroszország
19  [16] Mikhail Koptev & Aleksandra Atamantseva Oroszország
24  [55] Nikita Tabachkov & Ekaterina Kostochkina Oroszország

3. forduló (legjobb 48)

25  [31] Kirill Voronin & Tatyana Kosenko Oroszország
26  [61] Evgeniy Lazarev & Aleksandra Sytina Oroszország
27  [28] Maksim Stepanov & Kerstin Kruuse Észtország
28  [50] Maksim Sitkin & Viktoriya Kashtelo Oroszország
29  [22] Eduard Khayrulin & Svetlana Karavaeva Oroszország
30  [61] Sergey Grigorev & Arina Lobasheva Oroszország
30  [61] Andrey Prytkov & Margarita Bondarenko Oroszország
30  [21] Andrey Khripkov & Mariya Eliseeva Oroszország
33  [20] Ivan Smirnov & Valeria Koroleva Oroszország
34  [52] Ivan Sizintsev & Kristina Beregova Oroszország
35  [18] Nikita Timoshenko & Mariya Petrova Oroszország
35  Aleksandr Nyukhalov & Karina Poddubrovskaya Oroszország
37  [15] Nikita Evstafiev & Angelina Batrasheva Oroszország
38  [37] Kirill Goncharov & Ekaterina Kuznetsova Oroszország
38  [13] Daniil Lunyev & Victoria Nikulshina Oroszország
40  [11] Ivan Sovetov & Elizaveta Korobeynikova Oroszország
40  Aleksey Korolev & Yuliya Skalaba Oroszország
42  [54] Anton Shtabnov & Svetlana Kharlamova Oroszország
43  [9] Aleksey Doronin & Arina Seredkina Oroszország
43  [9] Sergey Litvinov & Anastasiya Ugarova Oroszország
43  Andrey Gulnik & Viktoriya Velikanova Oroszország
46  Ilia Ivanov & Mariya Gorodilova Oroszország
47  [4] Vladislav Moshanin & Diana Bykova Oroszország
48  [58] Andrey Romanovskiy & Irina Polovikova Oroszország

2. forduló (legjobb 81)

49  [32] Artem Syzdykov & Ekaterina Neustroeva Oroszország
49  Vasiliy Tyukhtin & Evgeniya Tokareva Oroszország
51  [30] Dmitriy Pandurskiy & Darya Yakobchuk Oroszország
52  [50] Dmitriy Prikhodko & Anna Ivanova Oroszország
53  [55] Roman Korolkov & Darya Egorova Oroszország
53  [27] Ivan Nikitin & Polina Baurina Oroszország
55  [26] Anton Sergeev & Aleksandra Klochko Oroszország
56  Denis Lopatin & Anna Gubantseva Oroszország
57  [46] Aleksey Kudinov & Natalija Sokolova Oroszország
57  [24] Daniil Egorenko & Maria Milyuchenko Oroszország
57  [24] Nikita Milchenko & Mariya Porokhina Oroszország
60  [54] Maxim Starovoytov & Elizaveta Sokolova Oroszország
60  [22] Maksim Pavlov & Irina Danilina Oroszország
60  Nikolay Gapon & Varvara Tataurschikova Oroszország
63  [19] Kaspar Mätas & Kaisa Lepik Észtország
64  Anton Koznov & Svetlana Koznova Oroszország
65  [16] Andrey Khramchikhin & Anastasia Kuzmina Oroszország
65  [16] Aleksey Kondyukov & Viktoriya Gashkova Oroszország
65  Nazar Khusnutdinov & Elizaveta Zhuravleva Oroszország
68  [15] Igor Nikolaev & Maria Konus Oroszország
68  Artem Valiev & Polina Victorova Oroszország
70  [45] Aleksandr Titkov & Anastasia Prokopieva Oroszország
71  [12] Sergey Chekanov & Anna Zuykova Oroszország
71  [12] Artem Ostapchuk & Svetlana Sokolova Oroszország
71  Stanislav Guschin & Kristina Terentieva Oroszország
74  [51] Roman Lukyanenko & Alina Torbunova Oroszország
74  [11] Aleksandr Lovrich & Milyana Lovrich Oroszország
76  Dmitriy Saenko & Darya Povalikhina Oroszország
77  [8] Sergey Pischalnikov & Mayya Vorobeva Oroszország
78  Aleksey Timchenko & Kseniya Fedorova Oroszország
79  [6] Ivan Antonov & Mariya Boykova Oroszország
80  [39] Andrey Chulanov & Alina Saratova Oroszország
81  [4] Sergey Andreev & Olga Galinina Oroszország

1. forduló (legjobb 123)

82  [36] Dmitriy Martynyuk & Polina Korsunskaya Oroszország
83  [33] Vyacheslav Kolesnitskiy & Viktoriya Li Oroszország
83  Sergey Mayorov & Viktoriya Klimova Oroszország
85  [32] Denis Trubin & Maria Nikitina Oroszország
85  Alexey Korablev & Elena Guseva Oroszország
87  Antons Goncarovs & Ruta Zviedre Lettország
88  [30] Aleksandr Okishev & Natalya Nikolaeva Oroszország
89  [28] Maksim Kutin & Olga Sevostyanova Oroszország
89  Vladimir Tochmin & Polina Dashina Oroszország
91  Ivan Babashko & Anna Kalimulina Oroszország
92  [26] German Strelkov & Anastasiya Tavalinskaya Oroszország
93  Evgeniy Polkhovskoy & Ekaterina Burova Oroszország
94  [24] Ilya Kurynov & Yuliya Koshkina Oroszország
94  [24] Anton Rodichkin & Tatyana Nikolaeva Oroszország
94  Bogdan Temnokhudov & Anna Kvashninova Oroszország
94  Ivan Yudin & Darya Yuzhakova Oroszország
98  [22] Andrey Filatov & Darya Kirsanova Oroszország
98  Vsevolod Frolenko & Ekaterina Bakunovich Oroszország
100  [21] andrey potapov & Polina Koroleva Oroszország
101  Andrey Reshetnikov & Anna Khokhryakova Oroszország
102  [19] Artem Denisov & Evgeniya Chekurina Oroszország
103  Dmitriy Perepelkin & Ekaterina Efimenko Oroszország
104  [17] Nikita Baryshev & Margarita Sibeleva Oroszország
105  [16] Anatoliy Kostoglodov & Anastasiya Pronina Oroszország
105  Leonid Khomko & Elizaveta Titova Oroszország
107  Andrey Chuprov & Aleksandra Appolonova Oroszország
108  [14] Pavel Smirnov & Polina Samuylova Oroszország
109  Artem Alekseev & Anna Kochetkova Oroszország
110  [12] Ilya Sergeev & Svetlana Krivosheeva Oroszország
111  [10] Vitali Panteleev & Ekaterina Bondarenko Oroszország
111  Maksim Chernov & Yanina Filatova Oroszország
111  Aleksandr Reznik & Anna Kerova Oroszország
114  [9] Aleksey Annenkov & Viktoriya Timchenko Oroszország
114  Ivan German & Kseniya Kostenko Oroszország
116  [8] Aleksandr Sundukov & Yuliya Stryuchenko Oroszország
116  Ilya Koshelev & Lyubov Rybalkina Oroszország
118  [7] Daniil Vasiliev & Ekaterina Shmeleva Oroszország
118  Dmitriy Butylkin & Anna Lakhtanova Oroszország
120  [6] Aleksandr Komarov & Ekaterina Pekush Oroszország
121  Dmitriy Gnedov & Anastasiya Lavrova Oroszország
121  Dmitriy Ilin & Polina Vikulova Oroszország
123  Semen Kolchin & Mariya Yasinskaya Oroszország
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}