Results from Moscow 2004 - IDSF Open Standard 2004. április 10.
Tájékoztatás advertise your product oldalunkon

Moscow 2004
Oroszország - Moscow 2004. április 8.

IDSF Open Standard 2004. április 10.

Döntő

1  Sergei Konovaltsev & Olga Konovaltseva Oroszország
2  Marko Mehine & Maria Fessai Észtország
3  Andrei Porokhine & Anastasia Demyanova Oroszország
4  Anton Efremov & Oxana Landyreva Oroszország
5  Alexey Zakharin & Yulia Belyak Oroszország
6  Salvatore Todaro & Violeta Yaneva Bulgária
Nem szereted a hirdetéseket?   Csatlakozz a teljes jogú tagokhoz!

Középdöntő

7  Evgeni Grigorov & Aleksandra Yarovenko Oroszország
8  Alexandr Sergeev & Tatyana Livatova Oroszország
9  Vasili Sazonov & Daria Konstantinova Oroszország
10  Dmitri Bulanov & Yulia Artemyeva Oroszország
10  Mikhail Sokolov & Ekaterina Korenkova Oroszország
10  Anton Trubin & Maria Shkreptienko Oroszország
13  Erik Narjas & Petra Cernakova Szlovák Köztársaság

Elődöntő

14  Anatoli Baikov & Olga Bakushina Oroszország
15  Pavel Eydinov & Julia Pyrkhova Oroszország
15  Pavel Ivanov & Svetlana Orlova Oroszország
15  Alexander Sokolov & Tatiana Boiko Oroszország
18  Evgeni Savatin & Ekaterina Arzhannikova Oroszország
19  Vadim Shurin & Ekaterina Volgina Oroszország
20  Pavel Nepomniaschi & Ludmila Belskaia
21  Petr Kashinski & Anastasia Sergievskaia Oroszország
21  Stanislav Kondusov & Natalia Mitiakina Oroszország
23  Maksim Martynov & Julia Lupanova Oroszország
24  Sergey Parakhin & Elena Vlasova Oroszország

3. forduló (legjobb 49)

25  Stanislav Ivanov & Olga Kim Oroszország
26  Ivan Tarkhanov & Veronika Egorova Oroszország
27  Evgeni Sokolov & Maria Galtseva Oroszország
28  Pavel Alexeevsky & Ekaterina Slesarenko Oroszország
29  Aleksey Gayduk & Tatiana Donskova Oroszország
29  Maxim Kolesnikov & Inessa Kondrasheva Oroszország
31  Andrei Sergunin & Alexandra Avdeeva Oroszország
31  Dmitri Shcheblinov & Elena Ponomareva Oroszország
33  Vitaly Denisov & Natalia Pazyna Oroszország
33  Vitaliy Filatov & Yuliya Vorontsova Oroszország
35  Marek Saczuk & Monika Pyrgiel Lengyelország
36  Alexei Danilin & Kseniya Gladkikh Oroszország
37  Aleksei Yazykov & Kamilla Andreeva Oroszország
38  Andrey Dementiev & Anastasia Kazmina Oroszország
38  Matti Heikkila & Sanna-maria Nissinen Finnland
38  Sergei Krivov & Daria Orlova Oroszország
41  Anton Petrov & Irina Kotlyarenko Oroszország
41  Igor Potovin & Irina Shimina Oroszország
43  Roman Popov & Alina Kokorina Oroszország
44  Alexey Ushakov & Jana Riabova Oroszország
44  Ilya Zakharov & Suzanna Morbin Fehéroroszország
46  Aleksander Dmitrenko & Mariya Marderfeld Oroszország
46  Konstantin Kokora & Darya Garmash Oroszország
48  Evgeni Tereshyn & Elizaveta Nosova Oroszország
49  Aleksandr Zorin & Yulia Ovchinnikova Oroszország

2. forduló (legjobb 92)

50  Maksim Ivanov & Inna Kocharian Oroszország
50  Anatoly Kupchik & Tatyana Perfilieva Oroszország
52  Vladislav Shakhov & Olga Tarasova Oroszország
52  Leonid Tarasov & Nataly Solyar Oroszország
52  Mihail Volkov & Ekaterina Kudryavtseva Oroszország
55  Dmitri Okutin & Ekaterina Kolesnikova Oroszország
55  Roman Zedan & Marian Zedan Románia
57  Evgeni Vanin & Alla Zveryeva Oroszország
58  Stanislav Fursov & Alina Agafonova Oroszország
58  Albert Maslov & Anna Kiseleva Oroszország
58  Yaroslav Sysoev & Ekaterina Fedotkona Oroszország
61  Artem Khashimov & Natalia Voronkova Oroszország
61  Kirill Krapchatov & Natalia Goncharova Oroszország
61  David Kulumbegashvili & Ia Kvirikashvili Grúzia
61  Evgeny Orlov & Svetlana Denisova Oroszország
61  Viktor Savitskiy & Valeria Zakateeva Oroszország
61  Lev Sidelnikov & Natalia Korionova Oroszország
67  Alexei Seredin & Elena Mukhina Oroszország
68  Rozalin Siraziev & Ekaterina Surkova Oroszország
69  Dmitri Divtsov & Ekaterina Nazarkina Oroszország
70  Dmitriy Bodrov & Ksenia Salova Oroszország
70  Vladislav Khudyakov & Alisa Nikulina Oroszország
72  Pavel Kalashnik & Darya Khoroshilova Oroszország
72  Aleksei Vlasov & Viktoria Chibrikova Oroszország
74  Sergey Savitskiy & Vera Zugrova Oroszország
74  Dmitri Surovtsev & Elena Slascheva Oroszország
76  Aleksandr Lyapin & Natalya Seredina Oroszország
77  Yuri Dasov & Tatiana Mescheriakova Oroszország
77  Vitaliy Kozhevnikov & Olga Danilova Oroszország
77  Aleksandr Sorokin & Alexandra Zakharova Oroszország
80  Andrey Besschetnov & Ekaterina Cherkashina Oroszország
80  Mikhail Markov & Nadezda Voronkova Oroszország
80  Juri Stefanskiy & Galina Sinenko Oroszország
83  Dmitriy Karpenko & Ekaterina Zabolotnaya Oroszország
83  Alexei Petrov & Evgenia Veprintseva Oroszország
83  Oleg Rokshin & Marta Gorlanova Oroszország
83  Maxim Volkov & Ekaterina Zinova Oroszország
87  Alexei Nestruev & Yulia Satonova Oroszország
87  Ivan Statsenko & Maria Lebedeva Oroszország
89  Aleksander Dorofeev & Kristina Gontar Oroszország
90  Dmitriy Blagov & Irina Aleshina Oroszország
90  Evgeni Borovikov & Yulia Bokova Oroszország
90  Viktor Kurenkov & Anna Loseva Oroszország

1. forduló (legjobb 165)

93  Vadim Rudenko & Yulia Krel Oroszország
94  Rostislav Chechik & Yulia Kozyreva Oroszország
94  Anatoliy Samotorov & Anastazja Matrosova Oroszország
96  Dmitrii Reztsov & Natalia Goncharova Oroszország
97  Pavel Melnikov & Anna Storozheva Oroszország
97  Aleksandr Shelyubskiy & Galina Starovoytova Oroszország
97  Nikolai Smodlev & Anna Smodleva (aka Gushina) Oroszország
100  Grigoriy Chevakin & Mariya Makarenko Oroszország
100  Evgeniy Selin & Darya Egorova Oroszország
102  Ruslan Bektimirov & Olga Menshikhina Oroszország
102  Alexander Ponomarev & Anna Zelnekova Oroszország
104  Mikhail An & Anna Zueva Oroszország
104  Jakub Danis & Katarina Capova Szlovák Köztársaság
104  Ruslan Uksanov & Kristina Romanenko Oroszország
104  Roman Zhukovskiy & Evgeniya Kovtun Oroszország
108  Aleksey Bredikhin & Ekaterina Verevkina Oroszország
108  Evgeniy Popov & Vera Sekistova Oroszország
108  Dmitri Zhilinski & Maria Makhlina Oroszország
111  Evgeni Menshikov & Elena Filippova Oroszország
111  Stanislav Paril & Tamara Sorokina Oroszország
113  Andrey Bazanov & Aleksandra Oschepkova Oroszország
113  Aleksandr Kudryavtsev & Ekaterina Golikova Oroszország
115  Sergey Tanchev & Olga Akopova Oroszország
116  Denis Petrov & Aleksandra Kul Oroszország
116  Andrey Utkin & Ekaterina Utkina Oroszország
118  Ruslan Gubarev & Yuliya Serralta Oroszország
118  Maksim Khodchenkov & Anastasia Shap Oroszország
118  Sergey Voytovich & Valentina Lebedeva Oroszország
121  Oleg Burlakov & Maria Naidenova Oroszország
121  Pavel Grivennyy & Vlada Goncheva Oroszország
121  Ivan Kirin & Elizaveta Orlovskaya Oroszország
124  Ilya Aleksandrov & Aleksandra Oshkordina Oroszország
124  Aleksandr Berezovskiy & Ekaterina Tropinskaya Oroszország
124  Dmitriy Dvoryakov & Nadezhda Zabalueva Oroszország
124  Aleksandr Shorin & Nadezhda Luneva Oroszország
124  Daniil Vasilev & Viktoria Vorotyntseva Oroszország
129  Zurab Kikabidze & Tiniko Gugava Grúzia
129  Alexei Poliakov & Natalia Poliakova Oroszország
129  Andrey Rodkin & Svetlana Vorobeva Oroszország
132  Evgeni Arutiunian & Oksana Kolotushkina Oroszország
132  Svyatoslav Lobanov & Ekaterina Kuts Oroszország
134  Yuriy Druzhnikov & Natalia Kalinina Oroszország
134  Alexandr Gruzdev & Natalia Terpugova Oroszország
134  Dmitriy Marinin & Vladislava Belkovskaya Oroszország
134  Igor Shamrin & Ekaterina Maslova Oroszország
138  Dmitriy Bushnyakov & Sofiya Bunegina Oroszország
138  Alexander Islamov & Maria Filyakina Oroszország
138  Evgeniy Lagutin & Anna Zaboeva Oroszország
138  Nikita Suvorov & Marina Mamaeva Oroszország
142  Konstantin Gomelchuk & Natalya Kuznetsova Oroszország
143  Dmitri Golochalov & Ekaterina Korneeva Oroszország
143  Igor Markin & Elena Kurtseva Oroszország
143  Konstantin Obernikhin & Yuliya Kirichenko Oroszország
146  Rafael Apanikyan & Nino Kotolashvili Grúzia
146  Maksim Babaskin & Mariya Lukashenko Oroszország
146  Viktor Beshentsev & Alina Gordich Oroszország
146  Denis Chepizubov & Ekaterina Kuleva Oroszország
146  Konstantin Frolov & Inna Shalygina Oroszország
146  Kirill Gluschenko & Natalya Zhuravleva Oroszország
146  Denis Knyazev & Vera Vybornova Oroszország
146  Ivan Korzun & Yanina Toropova Oroszország
146  Ilya Kunitsyn & Darya Lysenko Oroszország
146  Anton Oleynov & Anastasiya Oleynova Oroszország
146  Vitaliy Surma & Evgeniya Ivanova Oroszország
157  Danila Vasilevskiy & Ekaterina Kumitskaya Oroszország
158  Andrey Bubnov & Tatyana Suprun Oroszország
158  Denis Pinzhura & Kseniya Gomonova Oroszország
158  Konstantin Turlaev & Kseniya Shirokova Oroszország
158  Ivan Uskov & Mariya Yunkova Oroszország
162  Temir Dzhabrailov & Anna Obkhodova Oroszország
162  Aleksandr Mednikov & Alina Polyanskaya Oroszország
162  Evgeniy Sklyarov & Liliya Bushina Oroszország
162  Sergey Yartsev & Mariya Bobrikhina Oroszország
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}