Results from Minsk Open 2011 - IDSF International Open Standard 2011. január 15.
Tájékoztatás advertise your product oldalunkon

Minsk Open 2011
Fehéroroszország - Minsk 2011. január 15.

IDSF International Open Standard 2011. január 15.

Döntő

1  Viktor Burchuladze & Valeriya Agikyan Oroszország
2  Stanislav Portanenko & Nataliya Kolyada Ukrajna
3  Cristian Radvan & Tatiana Silvestrova Moldova
4  Artsiom Kazyra & Anastasia Veslova Fehéroroszország
5  Andrei Filippov & Evgeniya Kuligina Oroszország
6  Volodymyr Liatov & Veronika Myshko Ukrajna
7  Andrei Motyl & Diana Korotina Észtország
Nem szereted a hirdetéseket?   Csatlakozz a teljes jogú tagokhoz!

Középdöntő

8  [19] Edgars Linis & Eliza Ancane Lettország
9  [17] Artem Bronnikov & Darya Grishko Oroszország
9  [17] Egor Dulebenets & Aleksandra Samorodskaya Fehéroroszország
11  [15] Vladimir Shelomitskiy & Olga Shelomizkaia Oroszország
12  [14] Ilya Mazurov & Svetlana Tikhonova Oroszország
13  [10] Radu Sterban & Ksenia Cletova Moldova

Elődöntő

14  [26] Iaroslav Bieliei & Liliia Gladiuk Ukrajna
14  [26] Ruslan Polovandoshvili & Viktoriya Burnos Fehéroroszország
16  [25] Aleksandr Samosyuk & Sofya Aksenchik Fehéroroszország
17  [24] Konstantin Gorodilov & Yuliya Krepchuk Észtország
17  [24] Salvatore Vitacca & Stefania Vitacca Olaszország
19  [22] Denis Bulanov & Yuliya Pyrkhova Szlovák Köztársaság
20  [16] Sergiy Krasnoshlyk & Alena Fomicheva Ukrajna
21  [13] Dmitriy Piletskiy & Vita Porshina Fehéroroszország
22  [11] Dan Capcelea & Natalia Luchiv Moldova
23  [10] Oleksii Guzyr & Rikako Ota Ukrajna
23  [10] Gundars Kalnins & Madara Freiberga Lettország
25  [6] Artem Mironchik & Alesya Lisukova Fehéroroszország

2. forduló (legjobb 36)

26  [39] Igor Akinshin & Kristina Shinkaryuk Oroszország
27  [34] Leonid Akulenko & Anna Lozhkina Oroszország
28  [33] Sergey Lazunkov & Anna Radetskaya Fehéroroszország
29  [29] Nikita Filipov & Veronika Pozdeykina Oroszország
29  [29] Edgars Kravalis & Laura Valta Lettország
31  [26] Anton Silantev & Olga Akopova Oroszország
32  [24] Ivan Dubinin & Anastasiya Gryban Ukrajna
33  [21] Roman Usmanov & Valeria Rymareva Fehéroroszország
34  [15] Stanislav Vares & Julia Tepljasina Észtország
35  [8] Gabriel Opris & Elizaveta Semjonova Észtország
36  [4] Dmytro Yakimenko & Tetyana Sopit Ukrajna

1. forduló (legjobb 54)

37  [25] Mikhail Babenko & Liana Bakhtiarova Oroszország
37  [25] Yahor Savostau & Darya Polischuk Fehéroroszország
39  [18] Daniel Kolosin & Carmen Kreinin Észtország
40  [17] Sergey Arekhovskiy & Alina Buyko Fehéroroszország
41  [12] Arturs-karols Junelis & Natalia Szypulska Lettország
41  [12] Mantas Kirvelis & Svetlana Azarova Litvánia
41  [12] Roman Lobarev & Daria Konokhova Fehéroroszország
44  [10] Mykola Gryban & Kateryna Khudyakova Ukrajna
45  [7] Alexey Kucik & Anastasiya Zvereva Ukrajna
45  [7] Uladzislau Niafrodau & Daria Hirzhon Fehéroroszország
47  [5] Nikolay Mileshko & Aleksandra Romanovich Fehéroroszország
48  [4] Ilya Tikhomirov & Valeriya Lobach Fehéroroszország
49  [3] Nikita Shevchenko & Anastasiya Prilutskaya Fehéroroszország
50  [2] Egor Moskalyuk & Evgeniya Sokha Ukrajna
51  [1] Andrei Mitinian & Ketevan Onoprich Grúzia
51  [1] Evgeniy Yarmoshko & Darya Yarmoshko (aka Tumanova) Fehéroroszország
53  Vladimir Belovodskyy & Mariya Dyachenko Ukrajna
53  Evgeniy Nazarenko & Margarita Shloyda Fehéroroszország
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}