Results from Maximum Tournament - Junior I D Combi 2012. szeptember 23.
Hírdetés
Nem akarod többet látni ezeket a hirdetéseket? Csatlakozz a teljes jogú tagokhoz!
Tájékoztatás advertise your product oldalunkon

Maximum Tournament
Oroszország - Moscow 2012. szeptember 23.

Junior I D Combi 2012. szeptember 23.

Döntő

1  Andrey Metelskiy & Yuliya Arseeva Oroszország
2  Pavel Shchepletsov & Anastasiya Kazakova Oroszország
3  Aleksandr Vorontsov & Veronika Soloveva Oroszország
4  Elisey Martsyshevskiy & Varvara Drujinina Oroszország
5  Sergey Savinkin & Kseniya Gracheva Oroszország
6  Artem Babenov & Anastasiya Petrikeeva Oroszország
7  Anatoliy Zaytsev & Anastasiya Malyarevich Oroszország
Nem szereted a hirdetéseket?   Csatlakozz a teljes jogú tagokhoz!

Középdöntő

8  Ivan Guschin & Aleksandra Chernykh Oroszország
9  Aleksandr Gvozdikovskij & Aleksandra Zagneteva Oroszország
10  Timofey Zavidnyy & Aleksandra Bukhmostova Oroszország
11  Ilya Butkovskij & Diana Kugusheva Oroszország
11  Danila Voropaev & Anna Korotkova Oroszország
13  Aleksandr Kislyakov & Liliya Fadeeva Oroszország
14  Artem Anikin & Yuliya Kolikova Oroszország

Elődöntő

15  Svyatoslav Arestov & Sofya Khorkina Oroszország
15  Aleksej Kolesov & Anna Kharicheva Oroszország
15  Daniil Lesenkov & Vera Rasskazova Oroszország
18  Anton Kotsenko & Veronika Zhuzhgina Oroszország
18  Ivan Lebed & Elizaveta Puzikova Oroszország
20  Artem Zhikharev & Milana Zakharova Oroszország
21  Anton Morgunov & Elizaveta Vorontsova Oroszország
22  Vladislav Gritsenko & Polina Kolmychkova Oroszország
22  Filipp Parfenov & Valeriya Lebedeva Oroszország
24  Konstantin Andreev & Mariya Kozlova Oroszország
25  Feliks Mayorov & Arina Ivanchuk Oroszország

2. forduló (legjobb 41)

26  Daniil Kochetkov & Anastasiya Bubnova Oroszország
26  Vyacheslav Nazarov & Sofya Gutorova Oroszország
26  Maksim Sholotonov & Yaroslava Chashina Oroszország
26  Kirill Zakharov & Tatyana Eremina Oroszország
30  German Krapiventsev & Aleksandra Nikiforova Oroszország
30  Arseniy Svetskiy & Kamila Murvatova Oroszország
32  Mihail Tsejko & Anna Zabolotskaya Oroszország
33  Mikhail Chizhov & Darya Nikolaeva Oroszország
34  Viktor Krasnikov & Tatyana Denisova Oroszország
34  Denis Samsonov & Yuliya Krauze Oroszország
34  Sergey Tokmakov & Veronika Tokmakova Oroszország
37  Artem Pavlinov & Alena Nechaeva Oroszország
37  Stanislav Tyulenev & Anna Ivanova Oroszország
39  Daniil Bychkov & Darya Blinova Oroszország
39  Kirill Savitskiy & Aleksandra Shipilova Oroszország
41  Evgenij Korchaka & Irina Zaytseva Ukrajna

1. forduló (legjobb 62)

42  Arsenij Gordeev & Viktoriya Tyutlyaeva Oroszország
42  Maksim Kalimulin & Anna Efremova Oroszország
42  Aleksandr Smirnov & Ekaterina Papunova Oroszország
45  Pavel Skiba & Anna Vovnenko Oroszország
45  Ruben Unanyan & Veronika Tsarenkova Oroszország
47  Andrey Lopatin & Valentina Rudakova Oroszország
47  Aleksey Oderiy & Mariya Kruglova Oroszország
47  Dmitriy Rozhkov & Viktoriya Shuravkina Oroszország
47  Vadim Sosnin & Anastasiya Zharkova Oroszország
51  Arkadiy Lvovskiy & Gulnara Yakubova Oroszország
52  Nikita Danshin & Ekaterina Agapkina Oroszország
53  Dmitriy Brusov & Anastasiya Blaschuk Oroszország
54  Ilya Vukolkin & Alina Vasalatij Oroszország
55  Danila Grishanov & Mariya Melihova Oroszország
55  Aleksandr Karpov & Marina Kovaleva Oroszország
57  Dmitriy Kozlov & Inna Levchuk Oroszország
57  Dmitriy Maklakov & Ekaterina Bogatyreva Oroszország
59  Yaroslav Tretyakov & Sofya Valyaeva Oroszország
60  Aleksey Malakhov & Aleksandra Khabidulina Oroszország
61  Kirill Anureev & Evelina Sadyhova Oroszország
61  Grigoriy Savushkin & Anastasiya Selivanova Oroszország
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}