Results from Maribor Open 2005 - IDSF World Junior II Standard 2005. december 10.
Hírdetés
Nem akarod többet látni ezeket a hirdetéseket? Csatlakozz a teljes jogú tagokhoz!
Tájékoztatás advertise your product oldalunkon

Maribor Open 2005
Szlovénia - Maribor 2005. december 10.

IDSF World Junior II Standard 2005. december 10.

Döntő

1  Nikita Brovko & Olga Nikolajeva Oroszország
2  Francesco Galuppo & Debora Pacini Olaszország
3  Anton Azanov & Ekaterina Isakovich Oroszország
4  Anton Skuratov & Anna Seltenreich Németország
5  Anton Danilyuk & Olena Lyashchenko Ukrajna
6  Aljaz Skorjanec & Valerija Rahle Szlovénia
Nem szereted a hirdetéseket?   Csatlakozz a teljes jogú tagokhoz!

Középdöntő

7  Stiapan Hurskiy & Tasja Schulz Németország
8  Lasse Legaard & Milla Lykke Dánia
9  Tadeusz Rey & Justyna Koltuniuk Lengyelország
10  Taimonas Mazeika & Greta Zaveckaite Litvánia
11  Luca Balestra & Krizia Balestra Olaszország
12  Martins Jurjans & Evita Smagre Lettország
13  Matej Filipancic & Tara Bohak Szlovénia

Elődöntő

14  Jakub Havlicek & Veronika Jirku Cseh Köztársaság
15  Evgheni Cazacu & Svetlana Visinscaia Moldova
15  Edvardas Racius & Jekaterina Plikosova Litvánia
17  Ott Sander Palm & Madli Pappa Észtország
18  Reinis Ozolins & Lilita Sergejeva Lettország
19  Ilya Bardakhan & Yana Agapova Moldova
20  Andrew Escolme & Amy Louise Baker Anglia
21  Aleksandr Nesterenok & Valeria Rymareva Fehéroroszország
21  Evgen Perepelytsya & Anastasiya Potemkina Ukrajna
21  Robert Susel & Katarina Ugrova Szlovák Köztársaság
24  Marek Haris & Simona Cechova Cseh Köztársaság
25  Kristjan Kitsing & Julia Kuznetsova Észtország

2. forduló (legjobb 49)

26  Michal Lemieszek & Anna Tymczak Lengyelország
27  Kyle Taylor & Jourdan Stone Anglia
27  Spas Tzanov & Elena Buchkova Bulgária
29  Aidar Daukenov & Aziza Dossumova Kazahsztán
30  Alon Gilin & Anastasia Trutneva Kanada
31  Joonas Rytkoenen & Iiris Uuttu Finnland
32  Lorentz Reige & Victoria Briding Svédország
33  Gergö Nagy & Alexandra Horváth Magyarország
33  Dmitri Reut & Grazyna Grabicka Fehéroroszország
33  Oskar Wojciechowski & Milena Jasionek USA
36  Nikola Bozic & Irina Perovic Szerbia
37  Peter Loibner & Jasmin Eckhart Ausztria
37  Mikko Matikka & Petra Mursu Finnland
37  Zheko Zhekov & Vesela Slavova Bulgária
40  Roman Chetvergov & Khrystyne Barton USA
41  Marc Marti & Merce Llorca Spanyolország
41  Christian Wormslev & Cecilie Funch-nielsen Dánia
43  Oscar Fernandez & Laia Pascual Spanyolország
43  Iulian Panait & Andreea Bortea Románia
45  Jason Cicard & Carole-anne Richard Franciaország
45  Djordje Novakovic & Sonja Ilic Szerbia
45  Rene Rak & Aneta Janoviakova Szlovák Köztársaság
48  Deni Banic & Sara Biskic Horvátország
49  Andrei Mangra & Luana Lungu Románia

1. forduló (legjobb 58)

50  Balázs Gombkötö & Petra Seregélyi Magyarország
50  Dzenan Jahic & Anja Imamovic Bosznia-Hercegovina
52  Thabo L'khoza & Ayanda Mbatha Dél-Afrika
53  Pierre-Henri Larcher & Victoria Spataro Franciaország
54  Nikola Oto & Melani Grabar Horvátország
55  Yumiya Kubota & Rara Kubota Japán
56  Willem Drogt & Kimberly Kruk Hollandia
56  Raed Mourad & Chloe El Hourani Libanon
56  Maurice Ronda & Sandra Huysmans Hollandia
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}