Results from Linz Open 2010 - IDSF World Youth Latin 2010. április 24.
Tájékoztatás advertise your product oldalunkon

Linz Open 2010
Ausztria - Linz 2010. április 24.

IDSF World Youth Latin 2010. április 24.

Döntő

1  Pawel Tekiela & Agnieszka Kaczorowska Lengyelország
2  Evgeni Kuzin & Elina Popova Oroszország
3  Kirill Kolpashchikov & Angelina Sibaeva Oroszország
4  Jakub Lipowski & Pola Anforowicz Lengyelország
5  Eric Testa & Marta Cogno Olaszország
6  Vito Coppola & Vera Bondareva Olaszország
Nem szereted a hirdetéseket?   Csatlakozz a teljes jogú tagokhoz!

Középdöntő

7  Winson Tam & Anna Nina Kus Kanada
8  Jokubas Venckus & Jomante Dapkeviciute Litvánia
9  Artem Gaylit & Elizaveta Shibaeva Fehéroroszország
10  Andraz Erzin & Sofya Shutkina Szlovénia
11  Vyatseslav Molkin & Yulia Steshenko Észtország
12  Sigurdur Atlason & Sara Jakobsdottir Izland
12  Stefan Grigore & Laura Filipescu Románia

Elődöntő

14  David Mhitaryan & Galina Mhitaryan Ukrajna
15  Marc Jimenez Blanch & Valeryia Urymahava Spanyolország
16  Michal Hornicek & Yana Grishchenko Cseh Köztársaság
16  Sergiu Maruster & Justine Reynaud Franciaország
18  Marek Bures & Junona Fisman Cseh Köztársaság
18  Frank Zegels & Danique Zegels Hollandia
20  Jason Chao Dai & Patrycja Golak USA
21  Nam Giyong & Choi Marg-eun Dél-Korea
22  Edgars Orda & Valerija Tormozova Lettország
22  Patrick Rucinski & Ella Nusenbaum Kanada
24  Mathias Allain & Cyrielle Mattana Franciaország
24  Roman Gerbey & Ganna Poberezhnyk Ukrajna

2. forduló (legjobb 49)

26  Bogdan Boie & Alexandra Jolobceastai Románia
26  Jan Skuhravy & Dominika Bergmannova Cseh Köztársaság
28  Marius Toperczer Muresan & Katrine Nissen Dánia
29  Dominik Cipar & Patricia Martinovicova Szlovák Köztársaság
29  Errol Williamson & Christine Hojmark Thomsen Dánia
31  Abylaykhan Akkubekov & Veronika Popova Kazahsztán
31  Lukas Petkevicius & Migle Klupsaite Litvánia
33  Valters Janis Frickauss & Liva Orleane Lettország
34  Ivan Karastoianov & Nikol Nikolova Bulgária
35  Robert Veskus & Kristiina Prants Észtország
36  Filip Cipar & Janka Cizikova Szlovák Köztársaság
37  Aleksei Sharamed & Ekaterina Plaksa Fehéroroszország
38  Allen Rudman & Michelle Tuzman USA
39  Bertalan Hegyes & Violetta Kis Magyarország
39  Barna Sztoján & Eszter Babos Magyarország
41  Taras Skuratov & Darya Arkhipova Ausztria
42  Lee Ho Chang & Ye Rim Oh Dél-Korea
43  Peter Pipp & Eva Osolnik Szlovénia
43  Ville Väätäinen & Reetta Karvinen Finnland
43  Kristian Yordanov & Veronika Gadzheva Bulgária
46  Albert Fuentes Martinez & Montse Martin Sans Spanyolország
47  Lo Chi Chong & Mui Lin Macau
48  Thabang Brian Baloyi & Jessica Bethel Ausztrália
49  Andre Lundal Nilsen & Marie Grung Norvégia

1. forduló (legjobb 70)

50  Beniamin Bregman & Alina Turchinski Izrael
51  Benjamin Jayakoddy & Maja Schachar Svédország
52  Björn Ymisson & Hrefna Halldorsdottir Izland
53  Michael Lerner & Marika Odikadze Izrael
54  Petter Engan & Kine Mardal Norvégia
55  Yüksel Canberk Sayin & Selin Kahraman Törökország
56  Dino Alic & Dina Imamovic Bosznia-Hercegovina
57  Jack Johnson & Joanne De Jager Ausztrália
57  Peter Udvary & Louise Ragnar Svédország
59  Marjan Bilonic & Paula Jericevic Horvátország
59  Adam Brunyee & Sophie Denton Anglia
59  Jani Neulaniemi & Henni Syvaoja Finnland
62  Callum Sanderson & Natasha Jackson Anglia
63  Adnan Kapo & Nejra Mirvic Bosznia-Hercegovina
63  Chi Tong Lam & Wun Pun Macau
65  Bosko Graovac & Zorana Ivanovic Szerbia
65  Kevin Kreuzbichler & Verena Grubinger Ausztria
67  Kamil Guliyev & Alina Gondareva Azerbajdzsán
67  Daniel Turcan & Helene Buchner Ausztria
69  Tugberk Coskun & Alara Unlu Törökország
69  Dario Zunec & Adriana Musanovic Horvátország
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}