Results from Line of Dance Cup 2012 - WDSF World Open Latin 2012. november 10.
Hírdetés
Nem akarod többet látni ezeket a hirdetéseket? Csatlakozz a teljes jogú tagokhoz!
Tájékoztatás advertise your product oldalunkon

Line of Dance Cup 2012
Oroszország - Moscow 2012. november 9.

WDSF World Open Latin 2012. november 10.

Döntő

1  Vladimir Karpov & Maria Tzaptashvili Oroszország
2  Andrei Kiselev & Anastasia Kiseleva Oroszország
3  Artem Lazarev & Ekaterina Isakovich Ukrajna
4  Anton Aldaev & Natalya Polukhina Oroszország
5  Alexander Rebrov & Yulia Steshenko Ukrajna
6  Dario Pizzo & Karen D'albundo Franciaország
Nem szereted a hirdetéseket?   Csatlakozz a teljes jogú tagokhoz!

Középdöntő

7  Fedor Polyanskiy & Dina Akhmetgareeva Oroszország
8  Artem Semerenko & Maria Kamenskaya Fehéroroszország
9  Shimriel Davidov & Olga Choupilov Izrael
10  Igor Makarov & Anna Baklanova Oroszország
10  Dmitry Sorokin & Mariya Raevskaya Oroszország
12  Dmitry Marchenko & Anastasia Kriukova Oroszország
12  Denys Popov & Darya Ryzhonina Oroszország

Elődöntő

14  Viktor Burchuladze & Kateryna Kozma Grúzia
15  Vladimir Vasilevich & Ulyana Maksimkina Oroszország
16  Aleksey Polovnikov & Mariya Potemkina Oroszország
16  Pavel Povalyaev & Sofya Povalyaeva Oroszország
18  Anton Korolenko & Elena Yakimchuk Oroszország
19  Pavel Tischenko & Anastasiya Samuylova Oroszország
19  Kirill Zakharov & Ekaterina Bralyuk Oroszország
21  Vladimir Tkachuk & Polina Mamykina Oroszország
22  Nikolaj Lund & Marta Kocik Dánia
23  Yan Diordiev & Ekaterina Belyaeva Oroszország
24  Filipp Zholudev & Ekaterina Kotik Oroszország
25  Albert Sabirov & Darya Kontanistova Oroszország
26  Artashes Oganian & Anastasiya Shkarpetko Oroszország

2. forduló (legjobb 48)

27  Alexandru Birca & Karyna Neginska Moldova
27  Kirill Chernyaev & Karolina Usikova Oroszország
29  Roman Zotov & Anna Pozdnyakova Oroszország
30  Ilya Malyshev & Anna Popova Oroszország
31  Sergey Bliznyuk & Alisa Sadovnikova Oroszország
31  Andrey Noskov & Anastasiya Gimazova Oroszország
33  Maksim Melikhov & Lyubov Shatskaya Oroszország
33  Eduard Yunets & Anastasiya Davydova Oroszország
35  Andrey Khripkov & Mariya Eliseeva Oroszország
36  Ilia Feldman & Irina Ivanova Oroszország
37  Ivan Malkov & Anastasiya Trufanova Oroszország
38  Vadim Gorbach & Tatyana Podgornaya Oroszország
39  Dmitri Afanasev & Alena Valeeva Oroszország
40  Marek Bures & Ekaterina Kalish Cseh Köztársaság
40  Aleksandr Safiullin & Yuliya Skorovarova Oroszország
42  Ilya Matyukhin & Anna Shadrina Oroszország
43  Artem Luchin & Ekaterina Gorodetskaia Oroszország
44  Sergey Erushov & Anastasiya Pavlova Oroszország
45  Andrey Romanovskiy & Irina Polovikova Oroszország
46  Filipp Elizarov & Polina Filatova Oroszország
47  Ilya Kharlakov & Julia Tarabrina Németország
48  Maksim Elfimov & Violetta Dzenik Oroszország

1. forduló (legjobb 96)

49  Evgeny Kotov & Valeria Skosyrskaya Oroszország
49  Vadim Peshnov & Mariya Maklakova Oroszország
51  Aleksandr Kurennoy & Yuliya Gorlenkova Oroszország
52  Denis Ruchka & Mariya Yasinskaya Oroszország
53  Evgeniy Sveridonov & Angelina Barkova Oroszország
54  Jonni Peltola & Kastanja Rauhala Finnland
54  Viktor Szabó & Vanja Vujic Horvátország
56  Dmitriy Bushnyakov & Bella Smolentseva Oroszország
56  Aleksey Pieiganovich & Veronika Gushca Fehéroroszország
58  Ilya Schegolev & Kseniya Lapkina Oroszország
59  Andrey Eremin & Aleksandra Riger Oroszország
60  Gurshad Mamedov & Elizaveta Grigoreva Oroszország
61  Andrey Vankov & Natalia Kniazeva Oroszország
62  Anton Abramenkov & Natalya Petryakova Oroszország
62  Oleg Arapov & Kseniya Garaeva Oroszország
64  Dmitriy Kovalevskiy & Nadezhda Grekova Oroszország
64  Ilya Timoshenko & Ivita Matsenko Oroszország
66  Roman Korolkov & Darya Eremina Oroszország
66  Sergey Panchenko & Natalya Zakrevskaya Oroszország
68  Linar Siraziev & Tatiana Borisovskaya Oroszország
69  Evgeniy Denisov & Irina Belyaeva Oroszország
69  Igor Grigorash & Valentina Tulupova Oroszország
69  Ilya Konyaev & Kristina Korsunova Oroszország
69  Sergey Nikushin & Daria Matiukhina Oroszország
73  Vasily Chulkov & Maria Chernik Oroszország
73  Ilya Gordeev & Olga Sadkova Oroszország
73  Denis Kopytin & Elena Nesterova Oroszország
73  Maksim Mikhalchev & Irina Shipilova Oroszország
73  Albert Rakhimgulov & Evgenia Shatilova Oroszország
73  Mikhail Salamatov & Lalita Skazalova Oroszország
73  Vladislav Valuev & Darya Shilyakova Oroszország
80  Mikhail Akhmedov & Tatyana Isakova Oroszország
80  Aleksandr Belyaev & Marina Shumenko Oroszország
80  Zhaki Butuzafi & Elizaveta Smirnova Oroszország
80  Vyacheslav Chernyshov & Marina Toropova Oroszország
80  Ruslan Elsiev & Anna Truhan Oroszország
80  Filipp Galatov & Yuliya Kalmykova Oroszország
80  Aleksandr Gureev & Anastasiya Mazhorova Oroszország
80  Alexey Lukianov & Anna Kalenchenko Oroszország
80  Vadim Marin & Anastasiya Fomina Oroszország
80  Maxsim Morskoy & Polina Nagikh Oroszország
80  Egor Salakhutdinov & Marina Dubkova Oroszország
80  Vladislav Shatyy & Alina Kuchumova Oroszország
80  Mihail Startsev & Evgeniya Kalugina Oroszország
80  Nikita Stepanov & Kseniya Zubkova Oroszország
80  Anton Timofeev & Kristina Bukulova Oroszország
80  Sergey Trushin & Marina Volkotrub Oroszország
80  Sergejs Zaleckis & Laima Ozolina Lettország
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}