Results from Lights of the Great City 2007 - Juvenile I Combination 2007. november 11.
Hírdetés
Nem akarod többet látni ezeket a hirdetéseket? Csatlakozz a teljes jogú tagokhoz!
fotó videók
Tájékoztatás advertise your product oldalunkon

Lights of the Great City 2007
Oroszország - Krasnoyarsk 2007. november 10.

Juvenile I Combination 2007. november 11.

Döntő

1  Filipp Onischenko & Sofiya Volzhankina Oroszország
2  Georgiy Nanetashvili & Ekaterina Abushenko Oroszország
3  Vadim Filipchik & Tatyana Yaremchuk Oroszország
4  Nikita Allyanov & Anastasiya Yaroshevskaya Oroszország
5  Arseniy Kirgizov & Lyubov Kolganova Oroszország
6  Pavel Kornilev & Darya Pykhtina Oroszország
Nem szereted a hirdetéseket?   Csatlakozz a teljes jogú tagokhoz!

Középdöntő

7  Mikhail Kozhukhov & Karina Mikhaylova Oroszország
8  Vladislav Savin & Mariya Matskevich Oroszország
9  Sergey Savin & Aleksandra Dimitrienko Oroszország
10  Ivan Larin & Sofiya Sokolova Oroszország
11  Aleksey Sayapin & Mariya Chuykina Oroszország
12  Aleksey Tikhonov & Ekaterina Shulbaeva Oroszország

Elődöntő

13  Gleb Sekachev & Polina Palchikovskaya Oroszország
14  Aleksey Nikolaenko & Yuliya Burtseva Oroszország
15  Kirill Stremyakov & Veronika Shaftelskaya Oroszország
16  Sergey Korchagin & Ekaterina Yakunina Oroszország
17  Vadim Erotskiy & Tatyana Kazantseva Oroszország
18  Emil Fataleev & Alla Tsveleva Oroszország
19  Valentin Mamoyko & Diana Teterina Oroszország
20  Andrey Prazyan & Mariya Sitdikova Oroszország
21  Aleksandr Ryabchenko & Arina Sitnikova Oroszország
21  Mikhail Zhilkin & Mariya Bazarova Oroszország
23  Andrey Ogleznev & Anna Vyrodova Oroszország
24  Boris Pudukov & Aleksandra Sablina Oroszország

1. forduló (legjobb 34)

25  Daniil Krasnoshtanov & Darya Petrova Oroszország
26  Mihail Vasilev & Darya Evtushenko Oroszország
27  Dmitriy Iridekov & Elizaveta Tsymbalova Oroszország
27  Ilya Vostrokrutov & Kseniya Scherbakova Oroszország
29  Eldar Khazhmuldinov & Danaya Dzhamgaryan Oroszország
30  Danil Filimonov & Diana Tsurkan Oroszország
31  Ivan Kovalev & Anastasiya Barbashova Oroszország
32  Egor Belokopytov & Anastasiya Zimina Oroszország
32  Sergey Stadnikov & Vladlena Udegova Oroszország
34  Denis Evstigneev & Mariya Deryabina Oroszország
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}