Results from "Latin Kvartal" Cup - Russian Junior I 10 Dance 2008. március 1.
fotó videók
Tájékoztatás advertise your product oldalunkon

"Latin Kvartal" Cup
Oroszország - Moscow 2008. március 1.

Russian Junior I 10 Dance 2008. március 1.

Döntő

1  Sergey Rozhkov & Marina Zakharova Oroszország
2  Alexey Barkov & Anna Grischenko Oroszország
3  Yuriy Lioli & Bella Kotova Oroszország
4  Kirill Kuznetsov & Tatyana Paramonova Oroszország
5  Vladimir Tkachuk & Polina Mamykina Oroszország
6  Vladislav Tkachenko & Aleksandra Tarasenko Oroszország
7  Vitaliy Nechaev & Sofya Pechenkina Oroszország
Nem szereted a hirdetéseket?   Csatlakozz a teljes jogú tagokhoz!

Középdöntő

8  Nikita Kadnikov & Maria Yamschikova Oroszország
9  Vadim Likhovtsev & Anna Magdeeva Oroszország
10  Kirill Medyanov & Eliza Lozhnikova Oroszország
11  Mikhail Sarmatov & Viktoriya Polovova Oroszország
12  Aleksandr Nayden & Valeriya Poklad Oroszország
13  Andrey Kurmyshev & Viktoriya Makarkina Oroszország

Elődöntő

14  Evgeniy Spadarik & Tatyana Andreeva Oroszország
15  Oleg Strekalov & Katerina Semenova Oroszország
16  Valentin Pozdnyakov & Darya Tereschenko Oroszország
17  Nikita Dolyuk & Ksenia Nikitina Oroszország
18  Dmitriy Bayanov & Alina Dichka Oroszország
19  Stanislav Maksimov & Anna Ionichenok Oroszország
20  Vitali Sychev & Margarita Fomichenko Oroszország
21  Andrey Korolev & Sabina Kralichkina Oroszország
22  Nikolay Chernov & Elizaveta Grigoreva Oroszország
23  Evgeniy Aksenov & Margarita Dyachenko Oroszország
24  Maxim Chirikov & Veronika Dichka Oroszország
24  Aleksey Usanov & Yuliana Garifova Oroszország
26  Lev Khalemskiy & Aleksandra Koldan Oroszország

3. forduló (legjobb 49)

27  Artem Podolskiy & Darya Shishkina Oroszország
28  Nikita Bortsov & Olga Voronina Oroszország
28  Valentin Leonov & Anastasiya Volkova Oroszország
30  Danil Klimentev & Anastasiya Shalimova Oroszország
30  Egor Kondratenko & Svetlana Senko Oroszország
32  Andrey Khripkov & Mariya Eliseeva Oroszország
32  Leonid Tishkin & Anastasiya Kovalenko Oroszország
34  Damir Makhmutov & Alina Semivolkova Oroszország
34  Egor Sonin & Ekaterina Sonina Oroszország
36  Aleksandr Ershov & Vera Blaginina Oroszország
36  Aleksandr Nazarov & Margarita Razomazova Oroszország
38  Andrey Filimonov & Alina Nikolaeva Oroszország
38  Vladimir Timofeev & Vasilisa Shirobokova Oroszország
40  Bogdan Zaritskiy & Polina Khanukaeva Oroszország
41  Artem Belik & Yana Zaytseva Oroszország
42  Michail Dezhurov & Inna Tokarchuk Oroszország
43  Bogdan Okkel & Natalya Tserr Oroszország
44  Aleksandr Egorov & Elena Malyanova Oroszország
45  Ivan Alekseev & Mariya Matsedonskaya Oroszország
45  Sergey Golubev & Katerina Tsatsurina Oroszország
47  Ivan Ilin & Sveta Sokolova Oroszország
48  Maksim Lashevich & Anna Sabirova Oroszország
49  Evgeniy Atkin & Tatyana Galdina Oroszország

2. forduló (legjobb 103)

50  Roman Davydov & Yulia Feoktistova Oroszország
51  German Lobkov & Natalya Kamaletdinova Oroszország
52  Vladislav Motorkin & Anastasiya Kulkova Oroszország
52  Domentiy Rakhmatulin & Mariya Fonareva Oroszország
52  Artem Valiev & Polina Victorova Oroszország
55  Ilya Gavryukhin & Valeriya Piyagina Oroszország
56  Denis Khafizov & Yuliya Mischenko Oroszország
57  Stanislav Mamonov & Ekaterina Volosatova Oroszország
58  Maksim Negrun & Anastasiya Nurpiisova Oroszország
59  Ruslan Gasanov & Milena Zaripova Oroszország
59  Viktor Shiryaev & Anna Illina Oroszország
61  Vladimir Krasilnikov & Anna Rybakova Oroszország
61  Timofey Savchuk & Elena Reshetnikova Oroszország
63  Evgeniy Nikolaev & Polina Amosyatskaya Oroszország
64  Ilya Bazlov & Kseniya Idrisova Oroszország
64  Roman Bikbulatov & Elina Kagarmanova Oroszország
66  Nikita Titov & Darya Stolbova Oroszország
67  Ilya Kolotushkin & Valeriya Kolmogorova Oroszország
67  Nikita Litvinets & Viktoriya Kochkina Oroszország
69  Artem Zarubkin & Yuliya Skalaba Oroszország
70  Aleksey Mukhortov & Anastasia Milyutina Oroszország
71  Aleksey Potapov & Darya Dozorova Oroszország
72  Yaroslav Sidorov & Darya Levchenko Oroszország
73  Kirill Kurbatov & Kseniya Vorobeva Oroszország
74  Vyacheslav Kotov & Nadya Nikitina Oroszország
75  Ilya Kashirkin & Anna Guschina Oroszország
76  Ilya Egorov & Natalya Zavarzina Oroszország
77  Sergey Bryazgin & Darya Mukhina Oroszország
77  Igor Chuvochin & Anna Privalova Oroszország
79  Evgeniy Lupachev & Mariya Chekulaeva Oroszország
79  Zurab Turava & Darya Ispodkina Oroszország
79  Ignat Zaripov & Kristina Gracheva Oroszország
82  Aleksey Konev & Karina Savankova Oroszország
82  Vadim Maslov & Mariya Nosova Oroszország
84  Evgeniy Ivanov & Diana Kotereva Oroszország
85  Mikhail Efimov & Anastasiya Krasnoperova Oroszország
85  Denis Galimov & Olesya Sheveleva Oroszország
87  Kirill Psarev & Darya Perina Oroszország
88  Aleksey Ermilov & Kseniya Prokopenko Oroszország
88  Oleg Kuznetsov & Irina Kupriyanova Oroszország
88  Bogdan Sergeychuk & Polina Tropskaya Oroszország
91  Boris Deev & Elizaveta Bogdanova Oroszország
92  Vladislav Kurpanskiy & Polina Baurina Oroszország
92  Nikolay Paschenko & Ekaterina Fayruzova Oroszország
94  Evgeniy Sveridonov & Viktoriya Pentyurina Oroszország
95  Ilya Dronov & Elena Lisina Oroszország
96  Alexey Viacheslavov & Alina Voyna Oroszország
97  Sofen Merabet & Anna Podnebesnaya Oroszország
98  Dmitriy Sayankin & Arina Podkolzina Oroszország
98  Vladislav Tolstikov & Viktoriya Andreeva Oroszország
100  Zakhar Schegolev & Darya Rybina Oroszország
101  Dmitriy Bolotnikov & Anna Terekhova Oroszország
102  Nikita Ryleev & Valeriya Maslova Oroszország
103  Samat Sattarov & Anastasiya Bubchikova Oroszország

1. forduló (legjobb 164)

104  Ivan Dorofeev & Marina Filonchik Oroszország
104  Evgeniy Temlyantsev & Alisa Chekalova Oroszország
104  Mikhail Zloschastev & Anastasiya Tulupova Oroszország
107  Egor Kravchenko & Polina Petrochenko Oroszország
107  Dmitriy Radchenko & Yuliya Tarasova Oroszország
109  Anton Larin & Elena Dnischenko Oroszország
109  Vladimir Shishkov & Lada Bazhanskaya Oroszország
111  Klim Akulich & Kristina Tkach Oroszország
112  Kirill Krivov & Viktoriya Vetrova Oroszország
112  Andrey Sapitskiy & Kseniya Sycheva Oroszország
114  Sargis Apoyan & Ulyana Shemelina Oroszország
115  Kirill Kepper & Aleksandra Oshitok Oroszország
116  Nikita Grigorevskij & Ekaterina Kachalina Oroszország
116  Azamat Zhaparov & Viktoriya Olagyan Oroszország
118  Ilya Petukhov & Alena Zheleznitskikh Oroszország
119  Artem Kepper & Kristina Shinkaryuk Oroszország
120  Stanislav Ulanovskiy & Ekaterina Martyukhina Oroszország
121  Aleksey Baranov & Kristina Konovalova Oroszország
122  Artemiy Katashinskiy & Marina Katashinskaya Oroszország
123  Maksim Gamzaev & Yuliya Shishkanova Oroszország
123  Ivan Makhov & Irina Zasko Oroszország
123  Aleksandr Scherban & Mariya Maksakova Oroszország
126  Arsen Israelyan & Kristina Bogoslavskaya Oroszország
126  Anton Moskvichev & Alena Leonova Oroszország
126  Aleksandr Veresovoy & Kristina Bolshakova Oroszország
129  Dmitriy Schetilin & Galina Badikova Oroszország
130  Pavel Kulbeda & Polina Predeina Oroszország
131  Sergey Davydov & Anastasiya Timofeeva Oroszország
131  Pavel Mikhaylov & Valeriya Bobrova Oroszország
131  Evgeniy Serikov & Vlada Tikhomirova Oroszország
131  Dmitriy Suzdalov & Anastasiya Peregontseva Oroszország
135  Evgeniy Rutchin & Viktoriya Tverdokhlib Oroszország
136  Anton Gudok & Valentina Sharafetdinova Oroszország
137  Roman Silin & Ekaterina Lamanova Oroszország
138  Nikita Petrov & Oksana Kononova Oroszország
138  Gleb Sumin & Antonina Maksimova Oroszország
138  Andrey Zhestkov & Kseniya Kozyreva Oroszország
141  Aleksandr Shubin & Olga Orlova Oroszország
142  Nikita Donets & Lyudmila Sergeeva Oroszország
143  Stanislav Chernov & Kristina Efimushkina Oroszország
143  Ilya Kurynov & Yuliya Koshkina Oroszország
145  Dmitriy Eskov & Mariya Simonova Oroszország
146  Aleksey Kondakov & Evgeniya Khayrullina Oroszország
146  Sergey Kuryanov & Mariya Nikonova Oroszország
146  Bogdan Petukhov & Sofya Davydova Oroszország
149  Aleksandr Fedoseev & Mariya Khafizova Oroszország
149  Nikita Kaymin & Elizaveta Gerasimova Oroszország
151  Vasiliy Chernikov & Alisa Makhanova Oroszország
151  Rostislav Kolesnik & Anastasiya Rudneva Oroszország
153  Sergey Askalin & Mariya Danilova Oroszország
153  Aleksandr Kravtsov & Mariya Belyaeva Oroszország
155  Denis Utekhin & Alisa Ladygina Oroszország
156  Pavel Nochovskiy & Svetlana Korosteleva Oroszország
156  Aleksandr Schavelev & Arina Korelskaya Oroszország
158  Anton Monakhov & Anastasiya Klyushnikova Oroszország
158  Aleksey Petrov & Tatyana Spirina Oroszország
158  Aleksandr Pudovkin & Ekaterina Volosatova Oroszország
158  Artem Shakhbatyan & Maria Shakhbatyan Oroszország
162  Pavel Guskov & Ekaterina Sharkova Oroszország
163  Nikita Shundalov & Irina Khmelyar Oroszország
164  Aleksey Smirnov & Kristina Myshenkova Oroszország
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}