Results from "Latin Kvartal" Cup - Juvenile II Combination 2008. március 1.
fotó videók
Tájékoztatás advertise your product oldalunkon

"Latin Kvartal" Cup
Oroszország - Moscow 2008. március 1.

Juvenile II Combination 2008. március 1.

Döntő

1  Ivan Kalinin & Olga Ignaticheva Oroszország
2  Maksim Panov & Violeta Rayskina Oroszország
3  Svyatoslav Anchukov & Anastasiya Larchenko Oroszország
4  Vyacheslav Samokhin & Kristina Stelnikova Oroszország
5  Andrey Kovalev & Ekaterina Shelekhova Oroszország
6  Vladislav Kolesnikov & Darina Pobegaylo Oroszország
7  Aleksandr Reshetov & Ekaterina Malyakshina Oroszország
Nem szereted a hirdetéseket?   Csatlakozz a teljes jogú tagokhoz!

Középdöntő

8  Andrey Vysloukh & Darya Nelina Oroszország
9  Andrey Pilipenko & Kristina Liventseva Oroszország
10  Sergey Kotov & Anastasia Zaytseva Oroszország
11  Sergey Aleynikov & Yulia Zemtsova Oroszország
11  Ilya Senatorov & Ekaterina Panteleeva Oroszország
13  Artiom Yarovoy & Alina Pavlikova Oroszország

Elődöntő

14  Valeriy Kravchenko & Sofya Shmukler Oroszország
15  Igor Gogichaev & Arina Smirnova Oroszország
16  Valentin Kaydalov & Irina Lyaschenko Oroszország
17  Svyatoslav Abanosimov & Anastasiya Trachuk Oroszország
18  Sergey Novoseltsev & Luiza Edigaryan Oroszország
19  Aleksey Danilov & Veronika Starchenko Oroszország
20  Fedor Voronov & Anna Bukhalina Oroszország
21  Mark Glushko & Polina Semenova Oroszország
21  Aleksandr Kuznetsov & Elizaveta Kaygorodova Oroszország
23  Evgeniy Stepanchenko & Anastasiya Nikiforova Oroszország
23  Vladimir Zhadan & Ekaterina Gorshkova Oroszország

2. forduló (legjobb 49)

25  Mikhail Shlenskiy & Anna Utyamisheva Oroszország
26  Daniil Bochkarev & Taisiya Priporova Oroszország
27  Dmitriy Denisov & Kristina Voznesenskaya Oroszország
28  Boris Kulakov & Valeriya Sytina Oroszország
28  Konstantin Zamigulin & Mariya Gruzdeva Oroszország
30  Aleksandr Vasetskiy & Yuliya Sumbaeva Oroszország
30  Kirill Zakatov & Valeriya Smirnova Oroszország
32  Maksim Senchik & Svetlana Belokurova Oroszország
33  Konstantin Svechkar & Alina Ivanilova Oroszország
34  Nikolay Trusevskiy & Olga Kovner Oroszország
35  Yaroslav Vasiliv & Veronika Razinkova Oroszország
36  Aleksey Derbilov & Veronika Vorobeva Oroszország
36  Egor Gudkov & Vera Duganova Oroszország
36  Mikhail Parfenov & Anastasiya Kuzina Oroszország
39  Nikita Murzin & Kseniya Trufanova Oroszország
40  Danila Vasnev & Alina Dautova Oroszország
41  Radim Ramazanov & Marina Berkutova Oroszország
42  Anton Miryasov & Darya Grebenyuk Oroszország
43  Artem Gafarov & Kseniya Tarasyan Oroszország
43  Maksim Novoseltsev & Darya Bondareva Oroszország
45  Nikita Melnikov & Polina Gamzaeva Oroszország
45  Gleb Sekachev & Polina Palchikovskaya Oroszország
47  Gordey Zeldovich & Anastasiya Strashnova Oroszország
48  Ali Tayekh & Darina Lapshina Oroszország
48  Artem Toporov & Natalya Guseva Oroszország

1. forduló (legjobb 59)

50  Dzhon Mnatsakanyan & Tamara Mkrtumyan Oroszország
51  Ilya Finogenov & Ekaterina Rybalchenko Oroszország
52  Maksim Kalinin & Kristina Grishina Oroszország
53  Danila Dudin & Yuliya Gaydova Oroszország
54  Dmitriy Vyatkin & Evgeniya Spektor Oroszország
55  Daniil Kondratev & Anastasia Maksimova Oroszország
55  Denis Raev & Svetlana Zhukova Oroszország
57  Daniil Moskalenko & Valeriya Musina Oroszország
58  Ilya Buturlin & Nataliya Razina Oroszország
59  Sergey Driga & Aleksandra Fetisova Oroszország
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}