Results from Kyiv Open 2003 - IDSF International Open Latin 2003. november 9.
Hírdetés
Nem akarod többet látni ezeket a hirdetéseket? Csatlakozz a teljes jogú tagokhoz!
fotó videók
Tájékoztatás advertise your product oldalunkon

Kyiv Open 2003
Ukrajna - Kyiv 2003. november 8.

IDSF International Open Latin 2003. november 9.

Döntő

1  Alexei Silde & Anna Firstova Oroszország
2  Olexandr Prysyazhnyuk & Anastasiya Kislina Ukrajna
3  Guy Rosen & Viktoriya Fadina Luxemburg
4  Jesper Birkehoj & Anna Anastasiya Kravchenko Németország
5  Kirill Nikitin & Irina Naumova Oroszország
6  Dmytro Wloch & Olga Urumova Ukrajna
Nem szereted a hirdetéseket?   Csatlakozz a teljes jogú tagokhoz!

Középdöntő

7  Roman Stepanov & Polina Teplenko Oroszország
8  Benedetto Capraro & Marta Faiola Olaszország
9  Vitalijs Polikarpovs & Agita Baranovska Lettország
10  Georgiy Korolyov & Marta Sztobryn Lengyelország
11  Dorin Frecautanu & Elena Rabinovici Moldova
11  Heiko Straile & Daniela Beckmann Németország
13  Marcin Hakiel & Magda Soszynska Lengyelország
13  Tomas Hosek & Simona Svrckova Cseh Köztársaság

Elődöntő

15  Vladimir Baklanov & Leila Agaeva Oroszország
16  Anton Ganopolskyy & Nataliya Magdalinova Németország
17  Roman Myrkin & Natalia Byednyagina Ukrajna
18  Stasys Brilis & Carolin Neumann Észtország
18  Anton Marchuk & Oxana Sidorenko Oroszország
20  Ilia Russo & Yulia Russo Fehéroroszország
21  Artem Epifanov & Maria Kirillova Oroszország
22  Vasili Marchenkov & Marina Skripnichenko Oroszország
22  Konstantyn Voynarovskiy & Tetyana Kuzmenko Ukrajna
24  Kiril Malovanyy & Olga Malovanaya Ukrajna
24  Pavel Pasechnik & Elena Viscu Moldova
26  Sinisa Vasic & Anna Ludwig-Tchemodourova Ausztria
27  Maxim Bulanyi & Katerina Spasitel Ukrajna
28  Mihai Gabriel Petre & Elwira Dominika Duda Románia

2. forduló (legjobb 59)

29  Anton Baurov & Yulia Posmygaeva Oroszország
30  Oleg Konnov & Elena Kazantseva Oroszország
31  Andriy Dykyy & Iryna Zhebrak Ukrajna
32  Artur Akautdinov & Yaroslava Danilenko Oroszország
32  Pawel Wolanski & Katarzyna Swirska Lengyelország
34  Aleksander Demkin & Salome Lomsadze Grúzia
35  Dmitry Marchenko & Anna Voronina (aka Sheverneva) Oroszország
36  Mykhaylo Samoshchenko & Nataliya Maidiuk Ukrajna
37  Sergiy Kvashyn & Liudmyla Bobrysheva Ukrajna
38  Vitally Derendiaev & Ekaterina Samodelkina Oroszország
39  Oleksey Gotsuliak & Yuliya Penkovska Ukrajna
39  Róbert Magyari & Nanda Wolf Magyarország
39  Viktor Paliy & Veronika Burtova Ukrajna
42  Kyrylo Khytrov & Olena Khablenko Ukrajna
43  Markku Hyvarinen & Disa Kortelainen Finnland
44  Anton Nesmelov & Evgenia Strizak Oroszország
45  Kamil Urbaniak & Katarzyna Kapral Lengyelország
46  Roman Reut & Lyudmila Chegrinets Oroszország
46  Vitaliy Rudenko & Iryna Levit Ukrajna
46  Yuriy Sokyrko & Kateryna Silchenko Ukrajna
49  Yevgen Borovik & Olena Martyshenko Ukrajna
49  Yevgen Stepanov & Olga Moroz Ukrajna
51  Vasile Constantin & Geanina Niculae Románia
51  Maxym Litiyushkin & Ganna Yaskevich Ukrajna
53  Serge Ribak & Olena Ribak (aka Isakova) Ukrajna
53  Artur Samofalov & Yevgenia Rudenko Ukrajna
53  Ilia Sidorenko & Katerina Starchak Ukrajna
56  Oleksiy Bisko & Anna Palamarchuk Ukrajna
56  Mykhailo Fedoruk & Julia Eremenko Ukrajna
56  Giuseppe Parlett & Lauriane Gillieron Svájc
56  Oleksii Zahorujko & Kateryna Leonenko Ukrajna

1. forduló (legjobb 92)

60  Damian Danielski & Agnieszka Kolanko Lengyelország
60  Yevgen Stadnyk & Oksana Sidak Ukrajna
62  Andrey Chuvaev & Elena Safronova Oroszország
62  Petr Knesl & Vladimira Matouskova Cseh Köztársaság
62  Manuchar Manjavidze & Laura Kveladze Grúzia
65  Mykhaylo Kandzyuba & Liliya Dmytrash Ukrajna
65  Andriy Reva & Anastasiya Brailo Ukrajna
67  Oleksandr Rondal & Olena Biliy Ukrajna
68  Gleb Gorshkov & Olesia Gudyma Oroszország
69  Valentin Vasin & Natalia Granko Ukrajna
70  Mykyta Paladin & Oleksandra Sazonenko Ukrajna
71  Yevgen Lapin & Olena Sokalska
71  Daniel Wiecek & Justyna Pieta Lengyelország
73  Aleksandr Anufriev & Alina Smirnova Oroszország
73  Sergiy Arnautov & Anna Chamata Ukrajna
73  Konstantin Buryak & Kateryna Katerynchyk Ukrajna
73  Artem Chernysh & Olga Gryshchuk Ukrajna
73  Oleksandr Karayvan & Tetiana Dzhala Ukrajna
73  Igor Pylayy & Yevgenia Sorokina Ukrajna
79  Volodymyr Akhlomov & Ruslana Karluchenko Ukrajna
79  Evgen Safronov & Lena Butko Ukrajna
79  Maxim Selikov & Katerina Simakina Ukrajna
79  Andriy Volkov & Yana Kolobova Ukrajna
83  Alexey Boychun & Oleksandra Knyzhko Ukrajna
83  Vitaliy Gorgol & Kateryna Nosenko Ukrajna
83  Igor Kremenchuk & Kateryna Marchuk Ukrajna
83  Dmytro Kucher & Anastasiya Musiyaka Ukrajna
83  Vyacheslav Mostsevoy & Maria Avrashko Ukrajna
83  Oleksandr Prokopenko & Maryna Karpenko Ukrajna
83  Vadym Pustovyy & Yuliya Misnyk Ukrajna
83  Vadim Shabanov & Irina Gamzatova Azerbajdzsán
83  Maksym Sidak & Olena Prymostko Ukrajna
83  Tamer Uzgun & Aylan Vardar-uzgun Törökország
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}