Results from Kharkiv Open 2006 - IDSF International Open Latin 2006. december 3.
Hírdetés
Nem akarod többet látni ezeket a hirdetéseket? Csatlakozz a teljes jogú tagokhoz!
fotó videók
Tájékoztatás advertise your product oldalunkon

Kharkiv Open 2006
Ukrajna - Kharkiv 2006. december 2.

IDSF International Open Latin 2006. december 3.

Döntő

1  Mikhail Kolomiets & Anna Gudyno Oroszország
2  Kirill Nikitin & Elena Gabdrakhmanova Oroszország
3  Pavel Ivanov & Olga Barannikova Oroszország
4  Stefan Ciubotaru & Marina Bazarova Moldova
5  Vasili Marchenkov & Marina Skripnichenko Oroszország
6  Oleg Shik & Anna Fernebok Ukrajna
Nem szereted a hirdetéseket?   Csatlakozz a teljes jogú tagokhoz!

Középdöntő

7  Albert Akopian & Natalya Abramova Örményország
8  Aleksandr Altukhov & Oksana Dmytrenko Ukrajna
9  Aleksandr Makarov & Anastasia Kiseleva Oroszország
9  Dmitriy Nikolaev & Yulya Zhylko Fehéroroszország
11  Dmytro Rosenko & Dariya Babay Ukrajna
12  Maxym Litiyushkin & Kateryna Yovyk Ukrajna

Elődöntő

13  Pavel Bartosevich & Marina Karpunina Oroszország
14  Alexander Andreev & Irina Domokurova USA
14  Mikhail Fadeev & Iulia Vorosilova Oroszország
14  Sergiy Stasyuk & Aliona Khomyakova Ukrajna
17  Aleksei Sokolkov & Natalya Ivanova Oroszország
17  Vadim Usovitch & Marina Chernoshei Fehéroroszország
19  Andrei Sergunin & Evgeniya Kuligina Oroszország
20  Evgeni Savatin & Nadiezda Stepochkina Oroszország
21  Anton Beregovoy & Kamilla Kerimhanova Észtország
22  Mikhail Schepkin & Natalya Knyazeva Oroszország
23  Dmytro Morozov & Olena Pul Ukrajna
24  Igor Ustymovych & Mariya Zaichenko Ukrajna

2. forduló (legjobb 38)

25  Andrey Lagzdinsh & Irina Leshchenko Ukrajna
25  George Osadchy & Elizaveta Tavrovskaya Oroszország
27  Oleg Kireev & Maria Poklady Ukrajna
27  Andrey Mozheyko & Iulia Melnik Oroszország
27  Dmytro Shylov & Khrystyna Moshenska Ukrajna
30  Aleksandr Pochtarenko & Krystyna Vysokos Ukrajna
31  Sergiy Tyutkalo & Yana Rusenyuk Ukrajna
32  Vadim Volkov & Elizaveta Shaposhnikova Oroszország
33  Evgeniy Klimov & Tatyana Trofimova Oroszország
34  Sergey Tril & Kateryna Levchenko Ukrajna
35  Maksym Brenda & Anna Shkuropatova Ukrajna
36  Valeriy Shokhin & Vera Litvinova Ukrajna
37  Nazar Alekseev & Natalya Ryabtseva Ukrajna
37  Anton Scherban & Olga Koshienko Ukrajna

1. forduló (legjobb 57)

38  Artem Pohribnyy & Iuliana Dzhulai Ukrajna
39  Dmitriy Bushnyakov & Bella Smolentseva Oroszország
40  Yuriy Kravchenko & Olga Takhtamysheva Ukrajna
41  Stanislav Statiev & Elena Zaytseva Ukrajna
42  Vitaliy Medyanik & Natalya Leshchenko Ukrajna
43  Dmitriy Semyenuk & Ganna Krapivnitska Ukrajna
44  Denys Dyachenko & Alina Lyubetska Ukrajna
44  Alex Malashenko & Nataliya Zhook Ukrajna
46  Ivan Kurganskiy & Alina Sivatchenko Ukrajna
46  Alexandr Lupalov & Liubov Melnik Ukrajna
48  Alexandr Marchenko & Margaryta Garmash Ukrajna
49  Artem Balabaev & Anastasiya Sotynova Ukrajna
49  Vitaliy Burkaltsev & Yana Vasilenko Ukrajna
49  Konstantin Buryak & Darya Shedova Ukrajna
49  Vyacheslav Marinesku & Olena Starodubska Ukrajna
53  Dimitri Gutkov & Lena Levada Ukrajna
53  Paul Remenyk & Kristina Gladchenko Ukrajna
55  Dmytro Stepanenko & Olena Lubyanitska Ukrajna
55  Jurij Sugar & Ekaterina Sivolap Ukrajna
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}