Results from International Diamond Cup 2008 - Youth Standard 2008. március 23.
Tájékoztatás advertise your product oldalunkon

International Diamond Cup 2008
Oroszország - Moscow 2008. március 22.

Youth Standard 2008. március 23.

Döntő

1  Anton Azanov & Ekaterina Isakovich Oroszország
2  Evgeniy Mushtukov & Yuliya Rodina Oroszország
3  Evgeniy Kuznetsov & Ekaterina Polevtsova Oroszország
4  Fedor Isaev & Anna Zudilina Oroszország
5  Boris Shmidt & Olga Vasilieva Oroszország
6  Aleksey Polovnikov & Anna Argun Oroszország
Hírdetés
Nem szereted a hirdetéseket?   Csatlakozz a teljes jogú tagokhoz!

Középdöntő

7  Andrey Belyaev & Kristina Krukhmaleva Oroszország
8  Evgeniy Barskiy & Ksenia Isakova Oroszország
8  Andrey Dubinkin & Kira Kuprienko Oroszország
10  Vitaliy Ryzhukhin & Veronika Titova Oroszország
11  Arzuman Gadzhiev & Ekaterina Sedova Oroszország
12  Aleksei Eliseev & Elizaveta Mokeeva Oroszország

Elődöntő

13  Maksimilian Polosatov & Yuliya Burenicheva Oroszország
14  Yuriy Afonin & Ekaterina Maksimova Oroszország
15  Andrey Khvorostov & Alisa Butova Oroszország
16  Aleksandr Ignatov & Svetlana Vinogradova Oroszország
17  Svyatoslav Yachmenev & Olga Gandembul Oroszország
18  Ilya Dementev & Kseniya Lapkina Oroszország
19  Pavel Zhigarev & Ekaterina Sivri Oroszország
20  Aleksandr Safiullin & Elena Komkova Oroszország
21  Igor Ammosov & Nadezhda Artamonova Oroszország
22  Vladislav Sopikov & Kseniya Abrosimova Oroszország
23  Igor Cheban & Aleksandra Filimonova Oroszország
24  Ilya Kolebakin & Lyubov Gabbasova Oroszország

2. forduló (legjobb 48)

25  Viktor Kobelev & Kseniya Aleksandrova Oroszország
26  Maksim Mikhalev & Polina Kuzovleva Oroszország
26  Ilya Sakharov & Sofiya Schipskaya Oroszország
28  Pavel Vays & Darya Voroshilova Oroszország
29  Denis Vazhenin & Zhanna Simonova Oroszország
30  Evgeniy Rozin & Anna Oblakova Oroszország
30  Ivan Safronov & Margarita Vilkova Oroszország
32  Andrei Rakitin & Olga Bochkareva Oroszország
33  Dmitriy Melnikov & Alexandra Demina Oroszország
34  Nikita Khudyakov & Anna Fedotova Oroszország
35  Grigoriy Biryukov & Elena Bashmakova Oroszország
35  Evgeniy Polyakov & Anastasiya Vedeneeva Oroszország
37  Igor Arsenev & Olga Khafizova Oroszország
37  Viktor Kokhov & Yana Satalkina Oroszország
39  Nikita Gromov & Lolita Zhelenkova Oroszország
39  Ivan Kononenko & Anastasiya Sainkina Oroszország
41  Anton Datsyuk & Lyussiya Zebreva Oroszország
41  Vadim Shtykov & Anastasiya Grokholskaya Oroszország
41  Sergey Zorin & Ekaterina Naumova Oroszország
44  Artem Shipilov & Elena Kondrateva Oroszország
45  Evgeniy Klochkov & Kseniya Osadina Oroszország
46  Semen Osipov & Alina Vinogradova Oroszország
47  Denis Shardin & Anastasiya Gerasimova Oroszország
48  Evgeniy Bobkov & Annamariya Dreglya Oroszország

1. forduló (legjobb 77)

49  Alexey Poliakov & Elena Litvinyuk Oroszország
50  Andrey Chumachenko & Anastasiya Izvekova Oroszország
50  Aleksandr Fomin & Anna Bochkareva Oroszország
52  Konstantin Gornostaev & Ekaterina Afanaseva Oroszország
53  Dmitriy Kuznetsov & Diana Rogushina Oroszország
53  Dmitriy Smetankin & Yana Samofalova Oroszország
55  Pavel Semenov & Anna Maksimova Oroszország
56  Evgeny Mironov & Anastasiya Maksimova Oroszország
57  Anton Sokolov & Anastasiya Kryukova Oroszország
57  Stanislav Startsev & Alena Bartukhina Oroszország
59  Maksim Spirin & Antonina Darcheva Oroszország
60  Viktor Smetankin & Elena Stupina Oroszország
61  Ivan Markin & Darya Bezmenova Oroszország
62  Igor Troyanovich & Valeriya Batt Oroszország
63  Maksim Blinov & Mariya Astafeva Oroszország
63  Sergey Krasnov & Elizaveta Khomyakova Oroszország
63  Maksim Smirnov & Darya Efimtseva Oroszország
66  Dmitriy Litvinenko & Alena Leonova Oroszország
66  Maksim Zhavoronkin & Darya Panfilova Oroszország
68  Daniil Egorenko & Yulia Baykeeva Oroszország
69  Igor Dudenkov & Natalya Rupina Oroszország
69  Konstantin Semenov & Anastasiya Gotovchik Oroszország
71  Pavel Tsarev & Polina Tsareva Oroszország
72  Anton Smirnov & Kseniya Peshkova Oroszország
73  Konstantin Goryachev & Ekaterina Novikova Oroszország
73  Sergey Markin & Valeria Solovyeva Oroszország
75  Rodion Titov & Ekaterina Tolmacheva Oroszország
76  Yaroslav Vysokikh & Ekaterina Spiridonova Oroszország
77  Anton A Volkov & Zoya Grigoreva Oroszország
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}