Results from International Championships 2012 - Under 21 Latin 2012. október 9.
fotó videók
Tájékoztatás advertise your product oldalunkon

International Championships 2012
Anglia - Brentwood/London 2012. október 9.

Under 21 Latin 2012. október 9.

Döntő

1  Ilya Sizov & Yulia Koshkina Oroszország
2  Wu Liu Fu & Yu Jun Du Kína
3  Ruslan Khisamutdinov & Elena Rabinovich Oroszország
4  Dmitriy Semeshkin & Karina Zadoyan Oroszország
5  Petar Daskalov & Christine Hojmark Thomsen Dánia
6  Artem Kruchin & Oksana Vetis Oroszország
Hírdetés
Nem szereted a hirdetéseket?   Csatlakozz a teljes jogú tagokhoz!

Középdöntő

7  [38] Aleksandr Zevelev & Kseniya Zaputryaeva Oroszország
8  [35] Alex Pritchard & Chloe Hewitt Anglia
9  [31] Jonas Kazlauskas & Jasmine Chan Litvánia
10  [29] Pawel Tekiela & Aleksandra Konstantinova Lengyelország
11  [24] Yan Sorokin & Veronika Karimova Oroszország
12  [19] Dan Malov & Vera Alkevich Anglia
13  [17] Michael Foskett & Korina Travis Anglia

Do you want to look like our Elite Performers? Order your dancewear, shoes, accessories from our shop or visit us on-line.

Elődöntő

14  [13] Bogdan Oligov & Dariya Sereda Ukrajna
14  [13] Roman Oligov & Valeriya Babay Ukrajna
14  [13] Anton Sergeev & Elizaveta Monikaynen Oroszország
14  [13] Kan Sun & Zhu Siying Kína
18  [12] Maksim Bodnar & Elyzaveta Vnuchkova Ukrajna
18  [12] Michal Danilczuk & Natalia Glebocka Lengyelország
18  [12] Marc Jimenez Blanch & Valeryia Urymahava Spanyolország
18  [12] Jun Luo & Zicheng Wu Kína
18  [12] Gong Chao Qun & Zhuo Lian Wei Kína
23  [11] Marius Toperczer Muresan & Katrine Nissen Dánia
24  [10] Chan Hing Wai & Tin Lai Ki Hong Kong
25  [9] Yan Bang Bang & Zhu Jing Kína
25  [9] Jader De Pazzi & Jessica De Bona Olaszország
25  [9] Dominik Rudnicki & Adrianna Lojszczyk Lengyelország
28  [8] Roman Grytsyna & Darya Kravchuk Ukrajna
29  [7] Zhou Liu & Yi Mei Yin Kína
30  [6] Francesco Garofalo & Marika Laraspata Olaszország
31  [5] Sigurdur Atlason & Sara Jakobsdottir Izland
31  [5] Meng Jia Cui & Jiang Yu Lin Kína
33  [2] Alessio Galocchio & Marta Botta Olaszország
33  [2] Sun Xiang & Chen Jia Kína

3. forduló (legjobb 60)

35  [15] Evgeniy Raev & Gabriella Sabler USA
36  [14] Ivan Khudoley & Alysa Selezneva Ukrajna
36  [14] Adrian Kopczynski & Ewelina Mikolajewska Lengyelország
36  [14] Alessio Manni & Giulia Antonelli Olaszország
36  [14] Cristian Priori & Eleonora Riccardi Olaszország
40  [13] Edvins Astahovs & Nika Bero Lettország
40  [13] Roman Gerbey & Vera Bondareva Ukrajna
40  [13] Nikolay Reutov & Charlotte Plant Anglia
43  [12] Chen Yi Chao & Liu Xin Chen Japán
43  [12] Mathias Kirkegaard & Line Riding Dánia
43  [12] Tagyr Mansurov & Svetlana Lesnaya Ukrajna
46  [11] Ying Jian Chen & Jie Ni Chen Kína
46  [11] Kwok Chun Sing & Zhu Jia Yang Kína
48  [10] Jack Johnson & Joanne De Jager Ausztrália
48  [10] Evgenyy Orlov & Marina Erina Ukrajna
48  [10] Zhang Ting & Miao Ya Ting Kína
48  [10] Aleksandr Zhimalov & Darya Kartyshova Oroszország
52  [9] Anton Inglikov & Ella Troshina Oroszország
52  [9] Pavlo Khondar & Dayana Khedzhadzi Ukrajna
52  [9] Dmytro Yevterev & Daryna Makovetska Ukrajna
55  [8] Curtis Pritchard & Annabelle Lawrence Anglia
56  [7] Gabriele Crocicchia & Desiree Agostini Olaszország
56  [7] Blazej Lewandowski & Marta Kapanowska Lengyelország
56  [7] Luke Miller & Hanna Cresswell-Melstrom Anglia
59  [6] Emanuele Caruso & Carlotta Fucci Olaszország
60  [5] Daniele Emiliani & Natasha Jackson Anglia

2. forduló (legjobb 100)

61  [17] Marco Bonavolta & Anna D'angelo Olaszország
61  [17] Oleksiy Rotar & Kateryna Shylo Ukrajna
61  [17] Puttipong Saharifa & Sutatip Bunvilai Thaiföld
61  [17] Chaochen Yan & Liu Yutong Kína
61  [17] Dmitro Zhuk & Katya Parfenyuk Ukrajna
66  [16] Ignat Calasnic & Olivia Gjelfort Dánia
66  [16] Sergey Chernenko & Viktoriya Scherbatova Ukrajna
66  [16] Lok Tin Ki & Salina Pak Macau
66  [16] Phillip Kudryavtsev & Ashley Goldman USA
66  [16] Darren Morrissey & Christina Morrissey Ausztrália
66  [16] Freythor Ossunrarson & Hrefna Halldorsdottir Izland
66  [16] Pirayut Saharifa & Suweenut Noinoul Thaiföld
66  [16] Yuki Suzuki & Ayaka Harada Japán
66  [16] Valentyn Torkot & Alyna Zhaylo Ukrajna
66  [16] Kyrylo Tsurikov & Anna Atanasova Ukrajna
66  [16] Vladyslav Ursatiy & Milena Usanova Ukrajna
66  [16] Yuan Wei Wei & Yan Xiang Kína
66  [16] Xiong Yuxuan & Zhang Pan Kína
79  [15] Yi Wang Pei & Cheng Qian Kína
79  [15] Maciej Walczak & Anna Piaseczna Lengyelország
81  [14] Roberto Ranfa & Arianna Buttigli Olaszország
82  [13] Luca Di Pumpo & Laura Sasso Olaszország
82  [13] Yuchen Du & Fan Gao Kína
82  [13] Edward Golbert & Maryanna Krasko USA
82  [13] Harijs Locs & Kimberley Jones Anglia
82  [13] Jun Zheng & Ruolan Wang Kína
87  [12] Gianluca Bonavolta & Olena Kovalenko Olaszország
87  [12] Geraint Heaney & Stephanie Noon Anglia
87  [12] Harry Keep & Aimee Falvey Anglia
87  [12] Kirill Nemov & Lada Moshnikova Oroszország
91  [11] Aleksey Beda & Polina Krasnoschek Ukrajna
91  [11] Valerijs Borovojs & Inna Orlova Írország
91  [11] Matthew Dean & Sophie Webb Anglia
91  [11] Hao Gu & Wang Ya Xuan Kína
91  [11] Denys Leonidov & Valeriya Bushuk Ukrajna
96  [10] Simone Colella & Courtney Payne Anglia
96  [10] Marcus Lee & Hayley Young Anglia
98  [9] Huo Yu Jia & Ma Yu Ting Kína
99  [8] Weizhe Li & Jiahui He Kína
100  [5] Marco Capuano & Valery Cascio Olaszország

1. forduló (legjobb 119)

101  [22] Wei Xiong Chen & Chao Jie Xiong Kína
101  [22] Adam Godfrey & Olivia Oates Anglia
101  [22] Gregory Mcdonough & Kathryn Jones Anglia
101  [22] Aleksandr Melnichenko & Katerina Zaytseva Ukrajna
105  [21] Thorkell Jonsson & Denise Margret Yaghi Izland
105  [21] Vitaliy Kalyuzhnyy & Darya Reshetilova Ukrajna
105  [21] Nicholas Kelly & Cheyenne Russell Anglia
105  [21] Aleksandr Lillo & Margarita Khamzaeva Oroszország
105  [21] Yevgeniy Taranyuk & Darina Kulish Ukrajna
110  [20] Roope Antila & Petra Mero Finnland
110  [20] Christian Skibsrud & Sussen Hoen-Vestrheim Norvégia
110  [20] Bogdan Alexandru Voicu & Ana Maria Dima Románia
113  [19] Wiliam Duffen & Melissa Kirkpatrick Anglia
113  [19] Evgeniy Pavlos & Mariya Krivko Ukrajna
115  [18] Magnus Edvald Halldorsson & Anna Soley Sveinsdottir Izland
115  [18] Zheng Qing Huang & Li Xiaoshuang Kína
115  [18] Ivan Zozulya & Anastasiya Syabro Ukrajna
118  [17] Christopher Burrell & Emma Burrell Anglia
118  [17] Bergthor Kjartansson & Anita Hlin Gutnadottir Izland
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}