Results from International Championships 2012 - Professional Rising Star Ballroom 2012. október 10.
fotó videók
Tájékoztatás advertise your product oldalunkon

International Championships 2012
Anglia - Brentwood/London 2012. október 9.

Professional Rising Star Ballroom 2012. október 10.

Döntő

1  Steffen Zoglauer & Sandra Koperski Németország
2  Qing Shui & Yan Yan Ma Kína
3  Richard Still & Morgan Hemphill Anglia
4  Glyn Lin & Wen Hua Ji (aka Tracy Li) Tajvan
5  Shintaro Asamura & Emi Toyama Japán
6  Gianni Caliandro & Arianna Esposito USA
Nem szereted a hirdetéseket?   Csatlakozz a teljes jogú tagokhoz!

Középdöntő

7  [33] Emanuele Pappacena & Francesca Pappacena (aka Lazzari) USA
8  [32] Jim Chen & Anita Chen Tajvan
9  [27] Yoshihiro Miwa & Tomoko Miwa Japán
10  [26] Mikhail Nikolaev & Kseniya Kireeva Oroszország
11  [24] Anton Perevodchyk & Dariya Perevodchyk (aka Dovgalova) Ukrajna
12  [22] Stanislav Zelianin & Irina Cherepanova Oroszország
13  [21] Pawel Switalski & Paulina Janicka Olaszország
14  [16] Michal Towliszew & Tiffany Fung USA
15  [15] Takahito Suetomi & Naoko Fujimoto Japán

Elődöntő

16  [15] Takahiro Niikura & Yukiko Nakata Japán
16  [15] Ruslan Wilder & Katusha Wilder (aka Vostrikova) USA
18  [14] Akio Tamura & Ritsu Wakao Japán
19  [13] Sami Helenius & Jutta Helenius (aka Markkanen) Finnland
20  [12] Simone De Santis & Valentina Nardella Franciaország
21  [11] Daisuke Miura & Miwako Miura Japán
22  [10] Herman Lak & Michelle Lak (aka Gleimann) Hollandia
23  [9] Nobuya Higuchi & Sayaka Shibata Japán
23  [9] Daisuke Yamamoto & Keiko Ando Japán
25  [7] Kiichiro Kinoshita & Naomi Kinoshita Japán
25  [7] Yuta Nakagawa & Kumiko Nakagawa Japán
27  [6] Hideki Nakajima & Miki Nakajima (aka Kinoshita) Japán
28  [5] Nicola Pascon & Anna Tondello Olaszország
29  [3] Roberto Garcia & Sara Martin Spanyolország
30  [2] Takahiro Akitani & Miho Tahara Japán
31  Roman Myrkin & Natalia Byednyagina Ukrajna

2. forduló (legjobb 57)

32  [16] Ki-on Choi & Mi-ra Ahn Dél-Korea
32  [16] Martin Parnov Reichardt & Maija Salminen Dánia
32  [16] Simeon Stoynov & Kora Stoynova (aka Uczekaj) Bulgária
32  [16] Matt Wu & Sharon Hsiao Tajvan
36  [15] Masafumi Kitamaki & Naoko Tamura Japán
36  [15] Yuichiro Sueyasu & Yuka Sueyasu Japán
36  [15] Masato Tanaka & Kurumi Kato Japán
39  [14] Takaya Kawasaki & Akiko Ono Japán
40  [13] Norinobu Morishita & Eimi Nishioka Japán
40  [13] Pawel Wlodzimierz & Justyna Koltuniuk Lengyelország
42  [12] Marcin Kisztelinski & Kamila Dabrowska Lengyelország
42  [12] Accursio Romeo & Alessandra Speranza Anglia
42  [12] Manabu Sugai & Yuriko Showa Japán
45  [11] Yegor Novikov & Yana Blinova USA
45  [11] Munetsugo Tomita & Yoko Sato (aka Hamaguchi) Japán
47  [10] Mac Fung Ko & Vesta Lai Ko Hong Kong
47  [10] Aleksander Kuznetsov & Yulia Evseeva Oroszország
47  [10] Aki Nakaaki & Jun Nakaaki Japán
50  [9] Paul Bakker & Cynthia Kolijn Hollandia
50  [9] Greg Gillespie & Lubomira Petkova Anglia
50  [9] Marcel Miczalowski & Anna Borsuk Lengyelország
50  [9] Yasufumi Tsubouchi & Miwa Tsubouchi USA
54  [6] Olli Syrjälä & Elina Katainen Finnland
55  [5] Paul Biddle & Sheree Holly Ausztrália
56  [3] Takumi Okamura & Natsuki Mizuno Japán
57  Jun Motoike & Noriko Motoike (aka Muto) Japán

1. forduló (legjobb 63)

58  [14] Ilia Voropaev & Ekaterina Chusovitina Oroszország
59  [13] Jonathan Luckcuck & Jannine Davies Anglia
60  [10] Yung-Li Wen & Ying-Ling Chen Tajvan
61  [9] Stephen Summers & Sarah Summers Anglia
62  [6] Andre Cloete & Beata Cloete Dél-Afrika
62  [6] Masashi Konishi & Yoko Akiyama Japán
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}