Results from International Championships 2009 - Junior Standard 2009. október 14.
Tájékoztatás advertise your product oldalunkon

International Championships 2009
Anglia - Brentwood/London 2009. október 13.

Junior Standard 2009. október 14.

Döntő

1  Dmitriy Kapusta & Ekaterina Karaschuk Oroszország
2  Errol Williamson & Christine Hojmark Thomsen Dánia
3  Matteo Trincia & Giulia Di Nardo Olaszország
4  Yuan Shao Yang & Long Shu Yi Kína
5  Roberto Carano & Valentina Ricco Olaszország
6  Winson Tam & Anna Nina Kus Kanada
Nem szereted a hirdetéseket?   Csatlakozz a teljes jogú tagokhoz!

Középdöntő

7  [40] Mai Jia Cheng & Yin Xue Qin Kína
8  [36] Long Qi Yu & Audrey Anne Siegel Kína
9  [34] Andriy Nikitchenko & Zlata Prykhodko-bosova Ukrajna
10  [27] Kristaps Melko & Inara Eline Balina Lettország
11  [24] Leonid Akulenko & Ekaterina Bykova Oroszország
12  [22] Roman Zinovev & Elena Popova Oroszország
13  [12] Vladimir Kasilov & Yaroslava Tkach Ukrajna

Do you want to look like our Elite Performers? Order your dancewear, shoes, accessories from our shop or visit us on-line.

Elődöntő

14  [16] Viacheslav Karasev & Anastasiya Zakharchuk Oroszország
14  [16] Adrian Kopczynski & Natalia Glebocka Lengyelország
14  [16] Ioan Bogdan Talpiga & Ana Mirela Talpiga Románia
17  [15] Michail Dezhurov & Alina Epeykina Oroszország
17  [15] Qiu Yuming & Xu Wan Kína
19  [14] Armand Fazullin & Marit Mets Észtország
19  [14] Alex Pritchard & Chloe Hewitt Anglia
21  [12] Michael Foskett & Carla Garratt Anglia
21  [12] Gaga Todua & Mariya Vasenda Ukrajna
23  [10] Roman Redzyuk & Valeria Malenko Ukrajna
24  [9] Pavlo Khondar & Dayana Khedzhadzi Ukrajna
24  [9] Vladimir Pavlov & Elizaveta Gudkevich Litvánia
26  [8] Mario De Rose & Simona Cavaliere Olaszország
27  [7] Yevgeniy Taranyuk & Anastasiya Zvereva Ukrajna
28  [4] Oleksandr Frantsen & Olga Shchuchynska Ukrajna
28  [4] Luke Miller & Hanna Cresswell Anglia
30  Alex Plant & Faye Edge Anglia

2. forduló (legjobb 60)

31  [17] Miles Chapman & Lorna Arnold Anglia
31  [17] Kristian Galanti & Giulia Spalla Olaszország
33  [16] Yan Bang Bang & Wie Shi Yao Kína
33  [16] Dmitro Paley & Oksana Tsykalyuk Ukrajna
35  [15] Codrin Boldea & Diana Corina Albeanu Románia
35  [15] Hans Christian Kogsboll & Michala Schultz Dánia
37  [14] Kirill Nemov & Karina Zadoyan Oroszország
37  [14] Yanan Qiao & Yuting Wang Kína
39  [13] Aleksandr Chukharev & Kseniya Beleush Oroszország
39  [13] Kun Xuan Gu & Qiong Wu Kína
41  [12] Nicolai Samuelsen & Mie Lincke Funch Dánia
42  [11] Thorkell Jonsson & Hrefna Halldorsdottir Izland
42  [11] Mads Klyhn Andersen & Evangeline Norgaard Dánia
44  [10] Andrea Carubelli & Martina Di Dedda Olaszország
44  [10] Wu Liu Fu & Tang Hong Kína
44  [10] Dusan Grula & Alexandra Ksiazekova Szlovák Köztársaság
44  [10] Sam Hunter & Charlotte Plant Anglia
44  [10] Tommy Sheen & Esme Campbell Anglia
44  [10] Eduard Tsukota & Dariya Palyey Ukrajna
50  [9] Roope Antila & Emilia Murto Finnland
50  [9] Aleksandr Sedykh & Polina Khamova Oroszország
52  [8] Elliott Whittaker & Emily Carder Anglia
53  [7] Andrey Cheshkov & Natalia O''Connor Oroszország
53  [7] Federico Guiberti & Roberta Barbetta Olaszország
53  [7] Martino Alberto Hojlo & Charlotte Winding Larsen Dánia
56  [6] Hin Ting Lam & Chan Chui Mei Hong Kong
56  [6] Valentin Loftsson & Tinna Gunnarsdottir Izland
58  [4] Sergiy Chernykov & Valeriya Volodko Ukrajna
58  [4] Shane Leen & Donna Cullen Írország
60  [3] Daniel Jacobs & Nadine Kriel Dél-Afrika

1. forduló (legjobb 79)

61  [21] Silas Kunkel & Merlene Gerstmann Németország
61  [21] Andri Petursson & Helga Sigrun Hermannsdottir Izland
61  [21] Curtis Pritchard & Kimberley Jones Anglia
61  [21] Li Ming Yang & Cai Ya Wen Kína
65  [20] Dan Malov & Elena Lewis Anglia
66  [19] Valerijs Borovojs & Inna Orlova Írország
66  [19] Jacob Campbell & Hayley Young Anglia
66  [19] Aleksandr Melnychenko & Olesya Berest Ukrajna
69  [18] Mykola Lasarev & Oleksandra Kharchenko Ukrajna
70  [17] Edvinas Belousovas & Anastasija Piazenko Litvánia
70  [17] Bradley Evans & Alice Martin Anglia
72  [16] Robin Andreasson & Shannon Taylor Svédország
73  [14] Alasdair Dykes & Nancy Fearfield Anglia
73  [14] Vytautas Seputis & Samanta Lukosaityte Litvánia
75  [13] Hugo Gustafsson & Paulina Andersson Svédország
76  [12] Carl Hannon & Ciara O'brien Írország
77  [10] Lewis Bailey & Ellen Barnes Anglia
77  [10] Kristofer Hauksson & Herborg Ludviksdottir Izland
79  [7] Stephen O'neill & Tanya Keogh Írország
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}