Results from Imperial 2011 - Amateur Latin 2011. október 9.
Tájékoztatás advertise your product oldalunkon

Imperial 2011
Anglia - Frimley Green 2011. október 9.

Amateur Latin 2011. október 9.

Döntő

1  Neil Jones & Ekaterina Jones (aka Sokolova) Anglia
2  Kirill Belorukov & Elvira Skrylnikova Oroszország
3  Arkady Bakenov & Rosa Filippello Ausztrália
4  Ruslan Aydaev & Valeriya Kozharinova USA
5  Salvatore Sinardi & Anastasia Kuzieva Ukrajna
6  Oleksandr Kravchuk & Olesya Getsko Ukrajna
7  Anton Nesterko & Dariya Maryuschenko Ukrajna
Hírdetés
Nem szereted a hirdetéseket?   Csatlakozz a teljes jogú tagokhoz!

Középdöntő

8  [22] Manuel Frighetto & Karin Rooba Észtország
9  [16] Vladimir Litvinov & Yuliya Nikitenko Oroszország
10  [13] Lorenzo Valerio La Pietra & Antonella Illuzzi Olaszország
11  [12] Artem Okharimenko & Maryna Steshenko Ukrajna
12  [9] Igor Yaremenko & Yana Yaroslavskaya Ukrajna

Elődöntő

13  [17] Pasha Pashkov & Daniella Karagach USA
14  [16] Kostantyn Samarskyy & Mariya Dyment Ukrajna
15  [15] Evgeny Orlov & Inga Kapkanschikova Olaszország
15  [15] Yi Long Xu & Lin Yue Shi Kína
17  [14] Gleb Chernyavsky & Ekateryna Perevoznyk Ukrajna
19  [13] Anton Azanov & Aleksandra Akimova Oroszország
19  [13] Sergiy Chyslov & Darya Chyslova (aka Kadenkova) Ukrajna
21  [12] Danny Stowell & Kate Moore Anglia
22  [11] Tal Livshitz & Vlada Semenova USA
23  [10] Francesco Bertini & Sabrina Manzi Olaszország
24  [7] Igor Kuzmenko & Tetyana Kuzmenko Ukrajna
25  [6] Stefano Moriondo & Kateryna Krut Olaszország

3. forduló (legjobb 48)

26  [18] Michael Hemera & Lauren Mcfarlane-Hemera Anglia
26  [18] Jia Jun Ma & Qian Xu Kína
26  [18] Dmytro Pankov & Olesya Pankova Ukrajna
29  [17] Tang Yao & Huang Xin Kína
30  [16] Andrew Escolme & Amy Louise Baker Anglia
30  [16] Oleksandr Gaidash & Anastasiya Malyshkina Ukrajna
32  [14] Luca Urso & Alessandra Tripoli Olaszország
33  [13] Vadim Ivanov & Ekaterina Tsybrova Anglia
33  [13] Egor Likhachov & Marya Zaychenko Ukrajna
33  [13] Evgeniy Raev & Vladlena Baranova Oroszország
33  [13] Pavel Troshychev & Olga Zalivalova Oroszország
33  [13] Andriy Voloshko & Kateryna Kyrylenko Ukrajna
38  [11] Zi Long Deng & Chen Chen Kína
39  [10] Jeremy Basile & Megan Wragg Ausztrália
39  [10] Aleksandr Kozhukhar & Anna Lisovaya Ukrajna
39  [10] Li Yu Kun & Xi Yu Luo Kína
39  [10] Craig Monley & Sriani Argaet Ausztrália
43  [9] Evgen Kornievskyy & Yelyzaveta Savchenko Ukrajna
44  [8] Ji Wang & Pan Jianhui Kína
45  [7] Wu Liu Fu & Yu Jun Du Kína
47  [6] Ilya Sizov & Tetyana Borovik Oroszország
48  [5] Marco Moreira & Veronika Svyrydova Portugália
49  Massimo Arcolin & Lyubov Mushtuk Olaszország
49  Alejandro Hernandez & Kerri Ann Donaldson Anglia

2. forduló (legjobb 68)

51  [24] Yang Yu Hang & Zhang Man Shao Kína
52  [23] Wang Yu Guang & Chen Nan Kína
52  [23] Li Guoqing & Qian Zhao Kína
52  [23] Artem Kruchin & Oksana Vetis Oroszország
52  [23] Anton Kunchenko & Krystyna Shevchenko Ukrajna
52  [23] Vitor Lemos Fernandes & Victoria Feneley Anglia
52  [23] Liang Liu & Ya Nan Pan Kína
52  [23] Chan Hing Wei & Lai Ki Tin Hong Kong
59  [22] Lu Deyu & Jiao Ran Kína
59  [22] Xiang Sun & Bon Jie Song Kína
61  [19] Bo Li & Liyang Gao Wa Kína
62  [18] Dario Scuderi & Valentina Fiorini Olaszország
63  [17] Stanislav Tsyganok & Fatima Pasechnaya Ukrajna
64  [16] Francesco Cattafe & Chantal Tartaglione Olaszország
65  [15] Daniele Fulvi & Danielle Toal Anglia
66  [14] Nikolay Govorov & Evgeniya Tolstaya Oroszország
66  [14] Kai Widdrington & Natasha Jeved Anglia
68  [10] Sergey Chernenko & Viktoriya Scherbatova Ukrajna
69  [6] Dmytro Palchonkov & Anastasiya Galkevich Ukrajna
70  [5] Xiong Yuxuan & Zhang Pan Kína

1. forduló (legjobb 105)

71  [24] Alexander Chernositov & Regina Maziarz USA
71  [24] Alessio Galocchio & Marta Botta Olaszország
71  [24] Ruud Moers & Ekaterina Inozemtseva Hollandia
71  [24] Dmytro Paladiy & Kateryna Kysleyko Ukrajna
71  [24] Oleksiy Valenko & Olga Takhtamisheva Ukrajna
76  [23] Krzysztof Grzelak & Leah Rolfe Anglia
76  [23] Wang Si Le & Li Shuyi Kína
76  [23] Martijn Leunissen & Nathalie Bos Hollandia
79  [22] Simone Colella & Courtney Payne Anglia
79  [22] Dmitriy Kravets & Elena Kravets Oroszország
79  [22] Volodymyr Rozhko & Darya Koristyna Ukrajna
79  [22] Djordje Tanasijevic & Emma-Lee Tanasijevic Anglia
79  [22] Denys Volkov & Yana Ilyina Ukrajna
84  [21] Fabio Obino & Elena Melis Olaszország
85  [20] Simone Paulis & Azzurra Camedda Olaszország
86  [18] Steven Greenwood & Jessica Dorman Ausztrália
86  [18] Dmitri Nakostenko & Polina Chernishova Oroszország
88  [16] Oleksandr Kamnev & Svitlana Ustyugova Ukrajna
88  [16] Han Shen & Mengting Zhang Kína
90  [15] Giuseppe Fazio & Aureliana Spina Olaszország
91  [13] Wang Tao & Si Yu Kína
93  [11] Sam Hunter & Charlotte Plant Anglia
93  [11] Artem Klimenov & Giulia Nuzio Luxemburg
93  [11] Zhang Bo Long & Yingjie Yu Kína
96  [9] Robby Tanser & Anita Tandy Indonézia
97  [8] Sandro Mazzuferi & Flora Giordani Olaszország
97  [8] Damiano Paradisi & Arianna Martini Olaszország
97  [8] Matti Tauru & Elizaveta Pavlukhina Finnland
100  [7] Mykola Khrabust & Olga Riznychenko Ukrajna
100  [7] Gabriele Oliva & Silvia Scintu Olaszország
102  [6] Fabio Statzu & Anna Scintu Olaszország
103  [4] Han Ly & Crystal Li Kanada
104  [3] Pawel Obrocki & Jo Han Ho Anglia
105  [2] Adam Edwards & Zoe Shand Wales
106  [1] Kun Xuan Gu & Chen Hong Sun Kína
106  [1] Przemyslaw Jarosiewicz & Kristina Pfeffer Anglia
109  Adelmo Mandia & Leila Stewart Anglia
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}