Results from IDSF World Youth Standard Championships - IDSF World Youth Standard 2001. május 12.
fotó videók
Tájékoztatás advertise your product oldalunkon

IDSF World Youth Standard Championships
Ausztria - Bärnbach 2001. május 12.

IDSF World Youth Standard 2001. május 12.

Döntő

1  Marius Kriukelis & Kristina Valiunaite Litvánia
2  Andrea Zaramella & Letizia Ingrosso Olaszország
3  Vaidotas Lacitis & Aurelija Griciute Litvánia
4  Evgeni Stepanov & Maria Goncharuk Oroszország
5  Matic Pavlinic & Lena Pavlinic Szlovénia
6  Valeri Zakharov & Natalia Mitiakina Oroszország
Nem szereted a hirdetéseket?   Csatlakozz a teljes jogú tagokhoz!

Középdöntő

7  Ettore Azzarone & Giorgia Sala Olaszország
7  Dmytro Wloch & Olga Urumova Ukrajna
9  Pavel Bic & Silvie Konderlova Cseh Köztársaság
10  Janis Kukainis & Valentina Oseledko Lettország
11  Björn Bitsch & Stine Dalsgaard Dánia
12  Rüdiger Homm & Julia Belch Németország
13  Christopher Short & Joanne Clifton Anglia

Elődöntő

14  Stasys Brilis & Juliana Sheviakova Észtország
14  Marc Christensen & Therese Holck (aka Pedersen) Dánia
16  Marcus Kautzner & Ariane Ploetz Németország
17  Danel Hirbaum & Karin Rooba Észtország
17  Petr Zabystrzan & Jitka Konderlova Cseh Köztársaság
19  Mark Elsbury & Kerri Ann Donaldson Anglia
19  Yahor Maltsau & Katsiaryna Tsimafeyeva Fehéroroszország
21  Jernej Brenholc & Daniela Pekic Szlovénia
22  Maciej Cieszynski & Agnieszka Malinowska Lengyelország
23  Konstantin Slaven & Iryna Mikhonik Ukrajna
24  Gustaf Lundin & Agnieszka Kazmierczak Svédország
24  Regis Mastroianni & Aurelie Muller Franciaország

2. forduló (legjobb 48)

26  Isak Halldorsson & Helga Helgadottir Izland
27  Roberts Nemiro & Dace Matisa Lettország
28  Calin Panaite & Margarita Mantaluta Moldova
28  Ivan Zderciuc & Olga Ciubari Moldova
30  Michael Kulig & Simone Mayr Ausztria
31  Przemyslaw Modrzynski & Natalia Piecewicz Lengyelország
31  Eirik Nydal Adolfsen & Monika Nydal Adolfsen Norvégia
31  Roman Zedan & Marian Zedan Románia
34  Vadim Usovitch & Olga Petyuli Fehéroroszország
35  Jakub Spissky & Andrea Halkova Szlovák Köztársaság
36  Patric Brunberg & Sara Wibreus Svédország
36  Mark Perkovich & Sharna Burgess Ausztrália
38  Toni Rasimus & Laura Haapaniemi Finnland
39  Zoltán Belucz & Nikolett Csikota Magyarország
39  Erik Páli & Viktoria Pali Magyarország
41  Johannes Koitz & Katrin Bretterklieber Ausztria
42  Stefan Green & Helen Candy Új-Zéland
42  Yaniv Kakun & Ayala Frenkel Izrael
42  Tomas Surovec & Michaela Markova Szlovák Köztársaság
45  Matus Averbuch & Ekaterina Fadeeva Kanada
46  Terence Cheng & Margaryta Tchouikevitch Kanada
46  Christopher Finstadt & Kathrine Naden Norvégia
46  Justin Moulton & Zalie Merrett Ausztrália

1. forduló (legjobb 62)

49  Marko Herceg & Ana Herceg Horvátország
50  Diogo Beirante & Marisa Ferreira Portugália
51  Emil Kontinen & Serita Nyman Finnland
52  Andrei Duca & Roxana Duca Románia
53  Anton Mayantsev & Irina Gorolevici (aka Gareyeva) Kazahsztán
54  Dakir Akhmetov & Olga Bazyak Kazahsztán
54  Martin Franja & Ivana Kus Horvátország
56  Thomas Iraeta & Jade Geropp Franciaország
57  Andre Cloete & Beata Cloete Dél-Afrika
58  Kieran Smith & Lindsey Osborne Anglia
59  Martin Mihailov Gochev & Ivelina Kaseva Bulgária
60  Paul Van De Riet & Sanneke Van De Riet Hollandia
61  Jimmy Chao & Chen Yi Hou Tajvan
61  Remondo Goedkoop & Serena Goedkoop Hollandia
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}