Results from IDSF - International Open Standard 2002. október 27.
Hírdetés
Nem akarod többet látni ezeket a hirdetéseket? Csatlakozz a teljes jogú tagokhoz!
fotó videók
Tájékoztatás advertise your product oldalunkon

IDSF
Oroszország - Moscow 2002. október 26.

International Open Standard 2002. október 27.

Döntő

1  Domenico Soale & Gioia Cerasoli Olaszország
2  Federico Di Toro & Genny Favero Olaszország
3  Marat Gimaev & Alina Basyuk Oroszország
4  Maksim Kotlov & Elena Uspenskaya Oroszország
5  Denis Kutepov & Marina Vasilieva Oroszország
6  Sergey Mikheev & Anastasia Sidoran Oroszország
Nem szereted a hirdetéseket?   Csatlakozz a teljes jogú tagokhoz!

Középdöntő

7  Mikhail Lenski & Alexandra Postelniak Oroszország
8  Max Melekhine & Natalia Mitiakina Oroszország
9  Sergei Konovaltsev & Olga Konovaltseva Oroszország
10  Pavel Bartosevich & Marina Karpunina Oroszország
10  Nikolai Darin & Iulia Tutushina Oroszország
12  Dmitri Krupnov & Evgenia Elfimova Oroszország

Elődöntő

13  Alexander Muretov & Olga Serpikova Oroszország
14  Ivan Zderciuc & Olga Ciubari Moldova
15  Andrei Riapasov & Svetlana Perlova Oroszország
16  Philip Redmond & Svetlana Ivanova Írország
16  Alexander Tchesnokov & Salome Lomsadze Grúzia
18  Dmitry Zharkov & Svetlana Zamolotskikh Oroszország
19  Alexandr Sergeev & Natalia Zhaglevskaya Oroszország
20  Roman Migunov & Elena Galagan Észtország
21  Denis Molkov & Vera Chernomorskaia Oroszország
21  Domen Valic & Tjasa Vulic Szlovénia
23  Martin Dvorak & Zuzana Silhanova Cseh Köztársaság
24  Evgeni Grigorov & Renata Lusin (aka Busheeva) Oroszország

2. forduló (legjobb 48)

25  Przemyslaw Juszkiewicz & Paulina Glazik Lengyelország
26  Anton Efremov & Oxana Landyreva Oroszország
26  Edgars Gasjuns & Jelena Samuilova Lettország
26  Evgeni Savatin & Ekaterina Arzhannikova Oroszország
26  Julius Seniauskas & Iveta Pauryte Faraci Litvánia
30  Eldar Dzhafarov & Aleksandra Kakurina Oroszország
30  Andrei Filippov & Inna Svechnikova Oroszország
32  Vasili Sazonov & Tatyana Livatova Oroszország
32  Andrei Trofimov & Yulia Plakhotina Oroszország
34  Nikolai Dzhamberbaev & Tatiana Donskova Oroszország
35  Yuri Chestnykh & Irina Emashova Oroszország
36  Tadas Ivasauskas & Erika Marengolcaite Litvánia
36  Aleksandr Ostrovsky & Anastasia Gamalynova Oroszország
38  Sergei Krivov & Yulia Saikina Oroszország
39  Vladimir Karpov & Tatiana Gorodilina Oroszország
39  Mikhail Sokolov & Ekaterina Korenkova Oroszország
40  Mikhail Breev & Alina Valchuk Oroszország
40  Alexander Vanchugin & Oxana Skripnik Oroszország
43  Alexandr Sokolov & Iulia Plakhotina
44  Anton Lebedev & Maria Kozlova Oroszország
44  Anton Semionov & Anastasiya Dolinina Oroszország
44  Stepan Skok & Maria Vaytsehovich Oroszország
47  Pavel Buchnev & Yulia Belyak Oroszország
47  Sergei Savchenko & Ekaterina Strokina Oroszország

1. forduló (legjobb 95)

49  Alexei Danilin & Anna Savinkina Oroszország
50  Dmitriy Mogusev & Daria Orlova Oroszország
51  Dmitri Shubskiy & Yaroslava Shubskaya (aka Pupalovskaya) Oroszország
51  Artem Zhilev & Anastasia Shalimova Oroszország
53  Oleg Kharlamov & Svetlana Chaikova Oroszország
53  Anton Petrov & Anna Nalivaiko Oroszország
53  Rustam Shayahmetov & Olga Kulikova Oroszország
53  Timofey Uvarov & Ekaterina Alekseeva Oroszország
57  Mikhail Orlov & Olga Blinova Oroszország
58  Evgeni Moshenin & Elena Kuvikova Oroszország
58  Pavel Yurochkin & Maria Potapova Oroszország
60  Alexei Kravets & Liudmila Drugova Oroszország
60  Stepan Pogorelskij & Olga Pogorelskaya (aka Tiulpa) Oroszország
62  Pavel Nepomniaschi & Ludmila Belskaia Oroszország
62  Alexandr Zateischikov & Elena Belova Oroszország
62  Aleksandr Zhiratkov & Yuliya Volkova Oroszország
65  Sergei Gladkikh & Tatiana Gladkikh Oroszország
66  Albert Galeev & Anastasia Sgibneva Oroszország
66  Sergey Parakhin & Elena Vlasova
66  Dmitri Sergunin & Natalia Anikina Oroszország
66  Ivan Tarkhanov & Evguenia Pashkina Oroszország
70  Denis Mukhin & Ekaterina Orlova Oroszország
71  Pavel Edinov & Tatiana Kudriavtseva Oroszország
71  Vladimir Makunin & Anna Kamina Oroszország
73  Alexandr Fedorov & Ekaterina Bogoush Oroszország
74  Denis Donskoy & Natalia Smirnova Oroszország
74  Dmitriy Milekhin & Irina Muratova Oroszország
74  Andrey Mozheyko & Iulia Melnik Oroszország
77  Vitali Golovin & Elena Vagunova Oroszország
78  Dmitry Dikarev & Jana Zelinskaya Oroszország
78  Alexei Lozhkin & Oxana Bulyga Oroszország
80  Maxim Buzunov & Veronika Liashko Oroszország
80  Aleksandr Goncharov & Oksana Nevinnova Oroszország
80  Dmitri Krasnianski & Maria Nikitina Oroszország
83  Evgeni Borovikov & Yulia Bokova Oroszország
83  Sergei Kosarina & Ekaterina Pastukhova Oroszország
83  Andrey Mikhailovsky & Anastasia Belostotskaia Oroszország
83  Maxim Pilschikov & Regina Bikmullina Oroszország
87  Aleksander Demkin & Maria Pomerantseva Oroszország
87  Konstantin Kolesnik & Svetlana Khafizova Oroszország
87  Dmitri Kosargin & Anna Khrapova Oroszország
90  Roman Alekseev & Marina Milovanova Oroszország
91  Dmitri Spirin & Elena Spirin (aka Kholina) Oroszország
92  Anton Silantev & Marina Shpagina Oroszország
93  Daniil Kutiev & Milena Lekveishvili Oroszország
93  Andrei Shalygin & Irina Shalygina Oroszország
95  Roman Kochetov & Olga Kostriukova Oroszország
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}