Results from IDSF - IDSF World Youth Standard 2002. október 26.
fotó videók
Tájékoztatás advertise your product oldalunkon

IDSF
Oroszország - Moscow 2002. október 26.

IDSF World Youth Standard 2002. október 26.

Döntő

1  Andrei Chubarev & Veronika Vlasova Oroszország
2  Dmitri Krupnov & Evgenia Elfimova Oroszország
3  Cosimo Caramia & Antonella Decarolis Olaszország
4  Domen Valic & Tjasa Vulic Szlovénia
5  Matic Pavlinic & Lena Pavlinic Szlovénia
6  Ivan Zderciuc & Olga Ciubari Moldova
Hírdetés
Nem szereted a hirdetéseket?   Csatlakozz a teljes jogú tagokhoz!

Középdöntő

7  Edgars Gasjuns & Jelena Samuilova Lettország
7  Oliver Rehder & Jasmin Rehder Németország
9  Mark Elsbury & Olga Alissievich Anglia
10  Denys Drozdyuk & Polina Kolodizner Németország
11  Giuseppe Albanese & Michela Bove Olaszország
12  Sergej Diemke & Katerina Timofeeva Fehéroroszország

Do you want to look like our Elite Performers? Order your dancewear, shoes, accessories from our shop or visit us on-line.

Elődöntő

13  Roman Migunov & Elena Galagan Észtország
14  Eirik Nydal Adolfsen & Monika Nydal Adolfsen Norvégia
15  Tadas Ivasauskas & Erika Marengolcaite Litvánia
16  Tom Erik Nilsen & Pia Lundanes Loewe Norvégia
17  Martin Dvorak & Zuzana Silhanova Cseh Köztársaság
17  Martin Køhler & Julie Thagesen Dánia
19  Igors Kravcenko & Aleksandra Kurusova Lettország
20  Joonas Sakki & Nora Peltola Finnland
21  Michael Glikman & Milana Deitch Ausztrália
21  Przemyslaw Juszkiewicz & Paulina Glazik Lengyelország
21  Sergiu Rusu & Mirona Gliga Románia
24  Dmytro Zimnenko & Iryna Mikhonik Ukrajna

2. forduló (legjobb 48)

25  Denis Novikov & Tatiana Lomako Fehéroroszország
25  Kestutuis Zaica & Iveta Kovalenkaite Litvánia
27  Erik Páli & Viktoria Pali Magyarország
27  Roman Zedan & Marian Zedan Románia
29  Mihail Ciobanu & Elena Mantaluta Moldova
29  Anton Kolyubayev & Ganna Lantukh Ukrajna
31  Pavel Bic & Silvie Konderlova Cseh Köztársaság
32  Regis Mastroianni & Aurelie Muller Franciaország
33  Anton Domansky & Erica Ridgeway USA
33  Alvaro Insua Castro & Leticia Insua Castro Spanyolország
33  Ilya Maleko & Kimberley Taylor Anglia
36  Dmitri Vassilenko & Anna Borshch Kanada
37  Inaki Albiol & Maria Carbonell Spanyolország
38  Micki Chow & Asta Sigvaldadottir Dánia
38  Marko Herceg & Ana Herceg Horvátország
38  Johannes Koitz & Katrin Bretterklieber Ausztria
41  Ladislav Gerenyi & Lucia Zavadova Szlovák Köztársaság
42  Christoph Santner & Maria Santner Ausztria
43  Michal Oleszczynski & Magdalena Kordaszewska (aka Maj) Lengyelország
44  Antal Szabó & Alexandra Zsuppan Magyarország
45  Remondo Goedkoop & Serena Goedkoop Hollandia
45  Timo Kanto & Kati Immonen Finnland
45  Roman Sipkovsky & Laura Zmajkovicova Szlovák Köztársaság
48  Ludvig Jerkander & Henriette Andresen Svédország

1. forduló (legjobb 59)

49  Thomas Iraeta & Jade Geropp Franciaország
50  Danilo Forte & Adriana Di Nardi Írország
51  Jonathan Näslund & Emelie Briding Svédország
52  Rafael Holody & Agatha Hansen (aka Holody ) Kanada
52  German Tepavicharov & Stela Kukonova Bulgária
54  Matthew Blackshaw & Helen Candy Új-Zéland
54  Leonid Lerner & Ana Lerner Izrael
56  Denis Pianykh & Alexandra Shut Kazahsztán
57  Marcel Oosting & Marleen Suurmeijer Hollandia
58  Eemonn Crafar Mulqueen & Sarah Hunter Új-Zéland
59  Diogo Beirante & Marisa Ferreira Portugália
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}